Skocz do zawartości

[BF2+FFA] Propozycje Roundsound


BezImiennyy

Rekomendowane odpowiedzi

Wziąłem te up piosenki, dodałem troche od siebie, wyciąłem ale niestety nie umiem zrobić wyciszenia na początku i na końcu.. :( myślę że ktoś z Was będzie to umiał zrobić i poprawi ;3 a oto link : http://www3.zippyshare.com/v/POjczija/file.html

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie żeby coś nie wiem czy to tutaj pisać czy gdzie.. Ale przydałoby się coś zrobić z rsami gdyż no żaden z wgranych nie gra xd śmiesznie wygląda napis

Teraz gramy:brak tytułu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BezI o tym wie i walczy z tym ale mimo to i tak z nim bede jeszcze gadał :) Ostatnio było dobrze to coś mu się tam porypało i dał zastępcze ale da rade to naprawić :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ogólnie powiem tak, ja mogę rsy robić, tak samo jak dzwonki na telefon :D nad tym wyciszaniem popracuje, coś wymysle. Więc zależy to od Kuby czy się zgodzi abym to ja robił, co wy na to ewentualnie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez oczywiscie moge popracowac nad rsami na serwer, choc nie jest o latwe, bo zawsze chce by byly "perfecto", Bezi cos o tym wie, ale zostawimy to dla siebie ;) Zajmuje mi to troche czasu, ale chyba warto skoro staram sie je robic jak najlepiej :) Jak ktos nie wierzy to jako dowod moge podac fakt, o ktorym nie wszyscy wiedza, ale obecne rsy na serwerze sa moja zasluga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobimy tak

Smok przygotowuje rs'y dla CT

Kowal przygotowuje rs'y dla TT

 

Prosze je wstawiać zapakowane w rar. czy zip i po prze wstawienie na zippyshare wysyłacie mi link na pw do rs.

Co do terminów kiedy co i jak to wszystko dowiecie się z pw 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rsy to będą zmieniane co miesiąc czy co dwa tygodnie? Bo tak trzymać miesiąc te same to będzie trochę nudno, Kuba jak sądzisz? Głupi pomysł? Zwłaszcza że Ty musisz je tylko dodać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze najlepiej bedzie zmieniac rsy raz na dwa tygodnie,bo to odpowiedni czas, gdy staly gracz np. Jak ja xD ma rsy przesluchane po 100x(+/-) i juz te nuty i staja sie nudne xD (szczególnie kiedy się je przerabiało na rsy to wiadomo że wcześniej były już przesłuchane po kilkadziesiąt razy + dodatkowe 100+ na serwerze) Nie ma co wstawiać raz na miesiąc rsów na serwer bo to nudne. Dwa tygodnie to najodpowiedniejszy okres jak dla mnie, ani za dlugo, ani za krotko ;) Poza tym jak były wstawione moje rsy na serwer to na samym początku zauważyłem zwiększenie aktywności na serwerze (przez cały weekend był on pełny) także myślę, że warto zmieniać rsy co dwa tygodnie :)

Edytowane przez K0wAl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności