Skocz do zawartości

[BF2+FFA] Propozycje Roundsound


BezImiennyy

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm no to jeśli tak jest ze chcesz mieć to w rsach to bardziej do paczki to no bo sam wiesz jaka muzykę będę dawał w ct.. A z racji tego że propozycji jest taki ch i nie więcej to daje swoje nuty bo inne to już do wyrzygania są, milion razy w roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Flashrider - Attenzione 

 

2.Big Cyc-rudy sie zeni

 

3.A ja muwie bółka XD // aga bohaterka

 

4.Jon Bon Jovi - Its My Life

 

5.Witekprodukcje Chce Byc Syreno

 

6.Bastille - Pompeii Audien Remix

 

7.Cosmic Gate - Exploration Of Space

 

Polecam

Edytowane przez Rybak™
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chciałbym odświeżyć temat i prosiłbym bym was o wstawianie swoich kawałków jako propozycje do ewentualnych przyszłych rsów na nasz serwer. Nie wiem, które z tych nut zostały wykorzystane, a które nie więc jeśli ktoś chce żeby jego muzyka, niewykorzystana wcześniej trafiła na serwer to niech po prostu tu napisze, zacytuje ew. wstawi od nowa xD W każdym razie prosiłbym was o to, aby wstawiać nuty które będą odpowiadały większości, czyli po prostu takie które będą pasować na serwer. Nie chce, aby ten temat był używany do chwalenia się kto czego słucha, bo każdy ma inny gust i niech słucha sobie czego chce, ale ja was proszę o nutki na serwer, które pomogą graczom na serwerze przed rundą się zmotywować na next round ;d a więc proszę was o wasze ciekawe kawałki i przedstawiajcie z głową te propozycje. Powiem tak Rybak ma swój gust, ale jego muzyczki zwyczajnie nie nadają się na serwer (nie wszystkie), nie oceniam twojego gustu Rybak, bo o tym się nie dyskutuje, jeśli słuchasz takiej muzy, to słuchaj, bądź wstaw ją na własny serwer, bo wydaję mi się że nie grywasz u nas chociaż się mylę. Także do roboty, bo musimy ogarnąć porządne nowe rsy! Pamiętajcie mają to być kawałki żywiołowe, imprezowe, rap, hip-hop, dubstep cokolwiek byle się nadawało. Tyle uwag ode mnie. Czekamy na wasze kawałki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to wam się spodoba :

lub to
;) Może coś newschoolowego :
A to ? :D :
Może nie są one super motywujące ale uspokajają :D


OOO to mogłoby wlecieć :D refren 

 

 

Edytowane przez Bartek_199411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • Właściciel

<strong class='bbc'>Automatycznie wygenerowana wiadomość.</strong><br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br /><strong class='bbc'>Powód:</strong> Zamykam. Stary temat <br /><br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.<br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności