Skocz do zawartości

[BF2+FFA] Propozycje MAP


kubaaa

Rekomendowane odpowiedzi

może frekwencja na serwerze spada gdyż zbliża się czas matur, egzaminów ważnych życiowych spraw a nie jest to winą map o tym nikt nie pomyśli ?? co wy zamykacie się w jednym kręgu i to wszystko ?? znowu ma być na serwerze tylko 6 map ?? chociaż żeby 10 było, z mapcycla 6 tych map też uciekali bo już się ludziom nudziły mapy grane na każdym innym serwerze .. takie moje zdanie, mapcycle ale chociaż 10 map.. nikt nie poprze ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Eldorado wydaję mi się, że powinno zostać, ewentualnie zamienić na tuscana tak jak mówisz, bądź dodać tuscana bo był całkiem spoko, ale dusta4ever jakoś nie widzę i nie pasuję mi na ten serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moje propozycje map, które można wgrać to:                                                                                                                                                                       de_dust2002

de_cbble

cs_assult

awp_india

 

Na tych mapach dobrze się grało na serwerze i gracze lubili na nich grać.                                                                                                                

Edytowane przez Pro.Shooter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wgrałem 3 mapy

- Ratsa

- awp_wings

- cs_bikini

także jak na razie te trzy niech będą no i zobaczymy jaka aktywność bedzię na nich :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można do listy map dodać zamiast aztec_crossing assult_1337, ponieważ azteca nikt nie zna a assult był już na serwere i większość graczy zna tę mapę.

 

 

 

Pozdrawiam Pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem w moim CS i można jeszcze dodać do listy kilka map które były już na serwerze i na których grało dużo graczy, np.

cs_estate

cs_assult_1337

de cbble

de_train

Na tych mapach dobrze się grało i podczas trwania tych mam gracze wchodzili na serwer.

Moim zdaniem trzeba dodać więcej map, ponieważ po 8 mapach są wybierane małe mapy i źle się gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

de_dust2

de_inferno

de_westwood

de_eldorado

cs_office

de_aztec

de_mirage

de_nuke

de_hell

de_alexandra

de_aztec_crossing

cs_italy32

de_dust2_1337

de_dust

cs_winter

cs_bikini

awp_wings

de_rats_1337

 

to są aktualne mapy także no jest ich troche. Co do traina to jeszcze za Soota dużo ludzi wychodziło jak ta mapa była grana. Zastanawiam się nad assaultem i de_cblle, ale to jest kwestia do obgadnia. Na razie niech bedzie tak jak jest, nie słyszę żadnych skarg na mapy także jest ok a jak coś bedizę nie tak to będę wgrywał i zmieniał :) myśle, ze za jakiś czas może dodam jakąś mape :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może z tych malych map dd2 long ? chyba jedna z najbardziej lubianych i grywalnych map zamiast mapy crazy juump bo zauważyłem że gracze nie bardzo za nią przepadają a na dd2 long przybędzie odrazu graczy może by się nawet nadało jako "duża" mapa  żeby przyciągnąć graczy ? że będzie grywalność duża wie chyba każdy z nas 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aim_crazyjump

aim_respect
fy_pool_day
fy_snow
cs_wiocha
cs_max
de_dust
awp_wings
 
to są małe mapy no i long był kiedyś ale ktoś się o niego burzył to go wyrzuciłem ale nie powiem, bo aktywnośc była na tej mapie :) z duzych mam to zrobiłem przesiew i jszcze z małymi zrobie porządek bo sami wicie, że tylko fy_ są grane mapy albo wiocha,. także jak się ogarnę to, to zrobię :) 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze dodał mapę oprócz assulta i cbble de_dust2002. Na tej mapie jak dobrze pamiętam grało dużo ludzi i nie narzekali na tą mapę. :)

Edytowane przez Pro.Shooter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dusta 2002 to nie, nie wiesz co gracze piszą na u@ no a na tej mapie był wieczny spam zmień to zmień to, czuje ze innym adminom tak samo jak mi nie chce się wysluchiwac tego znowu.. Bo pierw ludzie wybierają tą mapę a później jecza o zmianę.. Co do assault to powinien być normalny assault oby nie ten 1337 bo to jedna wielka kampa nic więcej...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sądzicie zeby dodać mapke/i z innym "stylem" gry? pamiętacie może takie mapki ze w drużynie ct losowy gracz byl vip`em i musiał dotrzeć do "bezpieczniej strefy" a tt musiało albo go zabić zanim dotrze do tej strefy albo wytłuc cale ct nie pamiętam, ostatni raz dwa lata temu grałem na takim stylu i może być jakąś nowością co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze Smokiem zgadzam się jak nic, bo o dd2002 zawsze był spam i dużo ludzi wychodziło na asault zaś kampa... wgram asaulta normalnego no i proszę NieRób czy Monk o jakąś propozycje jednej takiej mapy i zobaczymy co to bedzie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności