Skocz do zawartości

[BF2+FFA] Propozycje MAP


kubaaa

Rekomendowane odpowiedzi

A co powiedzielibyście na mapy cs_assult_upc, cs_estate, np. za mapy de_hell de_aztec_crossing ? Mapy de_hell i aztec-crossing większość graczy nie zna i żadko jest wybierana, a jak ją gracze wybiorą to admin robi vote aby ją zmienić więc myślę, że są one nie potrzebne na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skalny po co nabijasz posty jak i tak nie grasz u nas ie nie wiesz jaka jest sytuacja...?

co do map do wgram:

- asaulta normalnego

- as_orlig

- cs_estate

 

Wrzuce:

-  hell

- aztec_crossing

 

z mapy dd2x2 dużo ludzi wychodziło także zobacze co z nią zrobie 

 

i jak na razie tyle, także proszę i nie dawać już propozycji :)

Edytowane przez kubaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy się, ja widziałem, że nie ma tam ludzi jakoś na niej no ale zawsze jakaś garstka była także jeszcze niech bedzie przez jakiś czas a potem selekcje zrobie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reguły zdarza się tak że nie patrzą na to jakie mapy są albo wcisna przez przypadek bo chcą zmienić broń a mapy się wyświetla pod cyframi i tak wychodzi zryta mapa, i piszą potem zmień to i spamuja tym.. I uciekają z mapy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem sobie internet i znalazłem taką fajną mapke :) http://maps.cs-bg.info/maps/cs/1044/
Dla tych co nie znają tej mapy mogę powiedzieć że jest to połączenie kilku map :) Grałem na niej dawno, ale pamiętam ze była bardzo fajna :) Tyle że grałem na niej na PaintBallu i nie wiem jak się będzie sprawować na FFA+BF2 ale zawsze można spróbować :)

Edytowane przez JigsoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popraw bo nic się nie wyświetla, tylko jakiś błąd. Ale z tego co pamiętam to wiem o co ci chodzi, czyli o połączenie azteca, inferno, dusta i nuke. Mapka bardzo spoko, ale chyba nie odpowiednia na nasz serwer, tym bardziej teraz kiedy są grane tylko małe mapy, a nie mówiąc o tej bo ona jest ogromna, nawet przy full serwerze cały czas jedynie byłaby odpowiednia. Ale nie ma takiej potrzeby bo zauważ że nie ma graczy :)

Edytowane przez K0wAl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze ciężko powiedzieć, ponieważ jedyną wadą jest to w tej chwili, że na respie zabija ct :/ bo tak to gracze grają, nie uciekają z niej :) kurcze nie wiem cos pomysle :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na respie CT zabija tylko dlatego, że gracze stoją pod drzwiami, a one po jakimś czasie się zamykają. To jest po prostu głupota graczy. :)

Graczy zabija, ponieważ jest za mało punktów na respawnie do odrodzenia się graczy, przez co często zdarza się, że dwóch graczy respi się w jednym polu. Edytowane przez JayMcKenzie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności