Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

Klan


Maskot

Recommended Posts

Guest Skrillex

Ale żeś się rozpisał... Napisz dokładnie. Więcej szczegółów. Jak sobie to wyobrażasz, kto będzie za to odpowiedzialny, ile osób, bierzecie wszystkich czy jakieś wymogi trzeba spełniac etc...

Link to comment
Share on other sites

to ja to napiszę.

Nazwe klanu można jeszcze ustalić . Do klanu bd mogłyby przystąpić osoby które bd spełniały wymagania na członkostwo . Klan bd na całą sieć Cs-Classic. Liderem Klanu mogę być ja. Napiszę wzór oraz wymagania. Trzeba były by zrobić rangę np [EF]Team. Maxymalna ilość członków klanu to miej więcej 15 osób (narazie potem może być więcej).

 

Wymagania mogą być takie:

 

-Przynajmniej 20h przegranych na serwerze np.only DD2 (obowiązkowe)

-Przynajmniej 40h spędzonych na forum (obowiązkowe)

-Przynajmniej 2-3 tygodnie stażu na forum (obowiązkowe)

-Mieć Ukończone 15 lat (obowiązkowe)

-Wymagany jest mikrofon (obowiązkowe)

-Cieszyć się dobrą opinią na serwerze i forum (obowiązkowe)

-Mile widziany Steam

-Zakaz używania hax'ów (obowiązkowe)

 

Wzór

 

1. Nick:

2. Imię:

3. Wiek:

4. Serwer na którym grasz:

5. Ilość przegranych godzin na serwerze:

6. Platforma cs(Steam/Non Steam):

7. Mikrofon(Tak/Nie):

8. Opisać siebie:

9. Co wniesiesz do naszego klanu?:

 

[b] 1. Nick: 2. Imię: 3. Wiek: 4. Serwer na którym grasz: 5. Ilość przegranych godzin na serwerze: 6. Platforma cs(Steam/Non Steam): 7. Mikrofon(Tak/Nie): 8. Opisać siebie: 9. Co wniesiesz do naszego klanu?:[/b]
Link to comment
Share on other sites

Guest Skrillex

Nooo i to są dokładne informacje. Tylko nie rozumiem jednego. Każdy może przystąpic... czyli co? Ja napisze moge do klanu i tyle??

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem to dobry pomyśl.

LuBiS`_, nazwa klanu jest podana, trzeba tylko uważnie czytać :)

 

Z chęcią dołączyłbym do klanu ale muszę jeszcze przesiedzieć trochę na forum i serwie :)

Link to comment
Share on other sites

Chyba jest napisane jasno że MILE widziany steam, więc nie jest obowiązkowy ale uprzedzam że nie każdy bd przyjmowany kto sobie złoży podanie. Ja będę surowo wybierał i tylko tych co wiem że dobrze grają ;)

Link to comment
Share on other sites

Jedna rzecz , wiecie co to jest klan tak wgl ? =_= Bo jestem prawie w 100% pewny , że żaden z was nie był w żadnym poważnym "klanie" , skoro chcecie przyjmować ludzi bez steama . Dla jasności , w klanie rozgrywamy mixy itd. na serwerach ONLY STEAM .

Link to comment
Share on other sites

No więc..Koledzy powyżej już wypowiedzieli że obowiązkowy steam. Czy się z tym zgadzam ? Oczywiście że tak. Ludzie ! Cs kosztuje 16 zł w sklepie... ( ja tyle zapłaciłem ale to było dawno to jeszcze tańszy powinien być) a tak to wszystko jest git , ja bym mógł dołączyć ale grać na dd2 to w godzinach wieczornych jak nie będzie niektórych osób.No więc jak klan wystartuje możliwe iż złoże podanie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy