Skocz do zawartości

Klan


Maskot

Rekomendowane odpowiedzi

Ale żeś się rozpisał... Napisz dokładnie. Więcej szczegółów. Jak sobie to wyobrażasz, kto będzie za to odpowiedzialny, ile osób, bierzecie wszystkich czy jakieś wymogi trzeba spełniac etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja to napiszę.

Nazwe klanu można jeszcze ustalić . Do klanu bd mogłyby przystąpić osoby które bd spełniały wymagania na członkostwo . Klan bd na całą sieć Cs-Classic. Liderem Klanu mogę być ja. Napiszę wzór oraz wymagania. Trzeba były by zrobić rangę np [EF]Team. Maxymalna ilość członków klanu to miej więcej 15 osób (narazie potem może być więcej).

 

Wymagania mogą być takie:

 

-Przynajmniej 20h przegranych na serwerze np.only DD2 (obowiązkowe)

-Przynajmniej 40h spędzonych na forum (obowiązkowe)

-Przynajmniej 2-3 tygodnie stażu na forum (obowiązkowe)

-Mieć Ukończone 15 lat (obowiązkowe)

-Wymagany jest mikrofon (obowiązkowe)

-Cieszyć się dobrą opinią na serwerze i forum (obowiązkowe)

-Mile widziany Steam

-Zakaz używania hax'ów (obowiązkowe)

 

Wzór

 

1. Nick:

2. Imię:

3. Wiek:

4. Serwer na którym grasz:

5. Ilość przegranych godzin na serwerze:

6. Platforma cs(Steam/Non Steam):

7. Mikrofon(Tak/Nie):

8. Opisać siebie:

9. Co wniesiesz do naszego klanu?:

 

[b] 1. Nick: 2. Imię: 3. Wiek: 4. Serwer na którym grasz: 5. Ilość przegranych godzin na serwerze: 6. Platforma cs(Steam/Non Steam): 7. Mikrofon(Tak/Nie): 8. Opisać siebie: 9. Co wniesiesz do naszego klanu?:[/b]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jest napisane jasno że MILE widziany steam, więc nie jest obowiązkowy ale uprzedzam że nie każdy bd przyjmowany kto sobie złoży podanie. Ja będę surowo wybierał i tylko tych co wiem że dobrze grają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz , wiecie co to jest klan tak wgl ? =_= Bo jestem prawie w 100% pewny , że żaden z was nie był w żadnym poważnym "klanie" , skoro chcecie przyjmować ludzi bez steama . Dla jasności , w klanie rozgrywamy mixy itd. na serwerach ONLY STEAM .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc..Koledzy powyżej już wypowiedzieli że obowiązkowy steam. Czy się z tym zgadzam ? Oczywiście że tak. Ludzie ! Cs kosztuje 16 zł w sklepie... ( ja tyle zapłaciłem ale to było dawno to jeszcze tańszy powinien być) a tak to wszystko jest git , ja bym mógł dołączyć ale grać na dd2 to w godzinach wieczornych jak nie będzie niektórych osób.No więc jak klan wystartuje możliwe iż złoże podanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności