Skocz do zawartości

[BF2+FFA] Problemy serwera


BezImiennyy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pewien problem, bug sam nie wiem do końca co to jest i od czego to zależy. Otóż serwer nie przyznaje mi złotych medali, jedynie srebrne i brązowe. Zatrzymało się na 18 złotych i dalej nie mogę więcej otrzymać. Sprawdzałem bardzo dokładnie po każdej mapie na której otrzymałem złoty medal i nie zaliczyło mi ich w sumie co najmniej 6. Kontaktowałem się już z opiekunem kubą, który starał się mi pomóc a jak wykonywałem te polecenia. Otóż zmieniłem nick, zdobyłem złoty medal który mi przyznano, więc nie wiem od czego to zależy. Usunąłem także serwer z ulubionych, potem go znów dodałem, zdobyłem złoto i dalej nic. Nie wiem już od czego to zależy. Może ktoś coś z was wie i mógłby pomóc? Może komuś się przytrafiła taka sytuacja i wie jak ją rozwiązać. Czekam na rady, wskazówki co mam dalej robić. Dodam że mam vipa na Steam, ale to chyba nic nie zmienia skoro na innym nicku zdobyłem złoto. Pozdrawiam K0wAl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jest takie, że żeby nie główkować co jest grane to lepiej zmienić nick no i było by po problemie. Z tego co gadaliśmy to się mu to zaczęło dziań zanim ja i Bezi wzięliśmy serwer. Kurcze no nie wiem, no bo żadnych limitów nie ma na złoto, wgl na medale. CIężka sprawa :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zauważyłem że brązu też nie przyznaje, tylko srebro. Dobrze by było jeśli by się dało to naprawić jakoś, ale jak nie będzie się dało to nic się nie stanie, bo te medale nie są zbyt ważne. A nicku nie mam zamiaru zmieniać póki co. ;)

@Po resecie i tak wszystko powinno wrócić do normy, więc jakoś wytrzymam. Ale jakbyście znaleźli jakieś rozwiązanie byłbym bardzo wdzięczny :)

@@ Nie wiem czy coś zrobiliście czy nie, ale w każdym razie dodało mi jedno złoto ;O

Edytowane przez K0wAl
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem rozwiązany :) także Kowal graj jak trza :D wiesz co do resetu to nie wiem CI powiedzieć jeszcze jak to bedzie :) brąz też powinieneś dostawać bez niczego :) jak co to pisz na priv :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż się teraz zdziwiłem. Bo nie wiem czy w dobrym dziale to daje XD Ale,moim zdaniem przydało by się w regulaminie punkt, że za cele jest kick a potem ban lub coś. Oraz weszła mapa eldorado to dodać punkt w regulaminie, że jest zakaz skanowania przez płot z respa na respa, aby nie było spin przez graczy. Oraz jak to jest możliwe dać jakiś program czy jak to się nazywa, aby granaty nie przelatywały przez płot na eldorado ;P Oraz słynne TxT na dachu w salonie ? tym dużym budynku bs. Że za to jest jak najbardziej ban za TxT. Mam propozycję, aby zmienić funkcję odznaki noża. Bo komu po co leczenie na nożu ? xd chyba tylko rano jak z kimś gracz 1vs1 na noże xd a tak nie potrzebna xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tygodnia mniej więcej na naszym serwerze szaleje mi ping, skacze na ponad 160 czasem całkowicie znika i całkowicie mnie ścina, na jakieś 20-30 sekund.. Sprawdzałem na innych serwerach classica np na cod modzie i ffa i tam mi się tak nie robi... Jakieś sugestie co może być źle?

@skiperek tak reinstal był robiony juz ze 3 razy..

@ siwy. Nie nie przy granatach nawet jak sobie tak biegnę albo nawet i stoję w miejscu... Poprostu na naszym serwerze zacina mnie a na innych nie

Edytowane przez Smoku13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam. Dawno nie grałem w csa. Dzisiaj dla chwili relaksu chciałem wbić na serwer. Jednak po pobraniu muzyki i modeli wyskakuje mi taki komunikat

Error: could not load file models/bf2csc1/v_ak47.mdl
Model models/bf2csc1/v_ak47.mdl not found and not available from server
Cannot continue without model models/bf2csc1/v_ak47.mdl, disconnecting.
 

Pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modele vip Ci nie chcą ruszyć. Poszukaj w swoich modelach na pc i usuń je, gdy wejdziesz na serwer pobiorą się od nowa. Możesz też dać reinstal cs, to będzie szybsze i pewniejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się przewijać od jakiegoś czasu ani topki, ani statystyk odznak, ani statystyk ogólnych. Zróbcie coś z tym

 

 

 

@ dobra nie było tematu, w sumie mi to nie przeszkadza. 

Edytowane przez Gruby z BRAZZERS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak? wpisujesz /topme i masz swoja topke, wpisujesz /bf2 i pokaż staty i pokaż odznaki i na całym tym jakby okienku Ci się pokazują jakie masz staty no i tyle, Gruby wyjaśnij to jakoś :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej na pewno chodziło o to BezI bo ja sam gram na malej i mam to samo niż jak grałem na większej, nie da się tego zmienić Gruby skoro chcesz grać na małej rozdzielczości ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem że to może być powodem, ja mam no dużą rozdzielczość i czasami też albo okno się nie pojawiało (to w tym wypadku trzeba było powtórnie wpisać /top15 /bf2) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jest mały problem z amxmodmenu . Jak ostatniej skardze na smoku. Bo jeżeli admin banuje dajmy na to gracza to czasami jest tak że jak klikniemy na tego danego racza i wybieramy powód i trochę nam to zajmuje to przeskakuje na innego gracza. Nie można jakoś tego zablokować ? że jak wybierzemy danego gracza to nam po jakimś czasie nie przeskoczy ?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To działa w ten sposób, że jest gracz x i gracz y, gracz x jest na 1 a gracz y jest na 2. Chcemy dać bana graczu y i szykujemy w screenach na jego jego nick, a tu nagle gracz x wychodzi i gracz y staje się jedynką. czasem tak się dzieje ;/ ja pamiętam, że stanleya tak zbanowałem ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mały problem z amxmodmenu . Jak ostatniej skardze na smoku. Bo jeżeli admin banuje dajmy na to gracza to czasami jest tak że jak klikniemy na tego danego racza i wybieramy powód i trochę nam to zajmuje to przeskakuje na innego gracza. Nie można jakoś tego zablokować ? że jak wybierzemy danego gracza to nam po jakimś czasie nie przeskoczy ?;)

 

To działa w ten sposób, że jest gracz x i gracz y, gracz x jest na 1 a gracz y jest na 2. Chcemy dać bana graczu y i szykujemy w screenach na jego jego nick, a tu nagle gracz x wychodzi i gracz y staje się jedynką. czasem tak się dzieje ;/ ja pamiętam, że stanleya tak zbanowałem ;p

Bezi , tak jak omijasz standardowe banowania - (neobans) , czyli banujesz amx_ban .

 

Skiperek, nie używaj nieobecny gracz. Bo musiałeś tego użyć, chyba że banujesz poza neobansem jak bezi.

Neobans po to jest żebyście nie musieli banować po pierdyliard razy osób ze zmiennym ip, reset i wejdzie normalnie, a wy musicie główkować jak to go zbanować. 

I używajcie tego. 3/4 osób ma zmienne IP, 2/4 osób ma zmienny SID, neobans wszystko zamyka , po zmienieniu kilku razy i tak nie wejdzie na serwer.

To banujcie tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • Właściciel

<strong class='bbc'>Automatycznie wygenerowana wiadomość.</strong><br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br /><strong class='bbc'>Powód:</strong> Zamykam. Stary temat <br /><br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.<br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności