Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

serwer


Maskot

Recommended Posts

Mam wrażenie mało osób gra na serwerze [Capture The Flag] Cs-classic.Można spróbować zmienić typ serwera na zwykle ffa. Z mapami standardowymi np: de_dust2 , de_inferno , de_nuke , de_westwood , de_train itd. Według mnie więcej ludzi by się na to skusiło, ponieważ jest to najbardziej uczęszczany mod. Pluginy takie jak: spadochron, ile hp zabierasz i dostajesz, muzyka. Są to standardowe rzeczy do tego typu serwera. Proszę przemyśleć moją propozycję. DziekujePoradnik By Wkd | Maskot ;P

Link to comment
Share on other sites

  • Root

To zacznijcie go reklamować ^ ^Jakby każdy poszedł go reklamować to byłby full,proste.Ja nie będę robił z naszej sieci drugiej cs-gry gdzie jest wpierdolone ponad 30 serwerów z czego 3 są dobrze rozkręcone.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy