Skocz do zawartości

[Moderator] Pauulyn. ♥


lolcia

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na forum: Pauulyn.
Wiek: prawie 21
Staż na Forum: 30 wrzesień 2012

Znajomość Regulaminów: dobra
Czas jaki możesz poświecić na forum: W weekendy lub w czasie wolnym mogę sporo poświecić czasu (ok. 6h) może i nawet więcej. W tygodniu gdy będę mieć mniej nauki to też z 3h. Ogólnie to dużo siedzę na forum.
Znajomość funkcji Moderatora: miałam moderatora więc znam funkcje
Dlaczego ty?(Kilka argumentów):

* sporo czasu spędzam na forum

* ogarniam funkcje moderatora

* jestem osobą chętną do pomocy

* mam dobre intencje

*mam duży staż na forum, nie wliczając mojej przerwy

* chciałam pomóc wam, zmniejszyć prace. Chociaż i tak sobie świetnie radzicie
Masz jakieś pomysły na rozwój sieci?:

Pomysły to i mam jakieś. Ale nie zawsze jest łatwo je zrealizować.Postaram się z czasem moje pomysły realizować.

Niestety nie zdradzę ich wam. Nie , że ich nie mam. Ale nie chce za dużo obiecywać, żeby was nie zawieść. 

Wiadomo, że na forum musi być porządek i panować miła atmosfera. Właśnie może takie małe rzeczy ale są kluczem

do tego, żeby więcej osób chciało zostać na forum jak i grać na naszych serwerach. Należy z chęcią nieść pomoc dla 

nowych przybyłych ludzi. Chodzi o to, że to my wszyscy przyczyniamy się do rozwoju sieci. Tworzymy jedną wielką classicową

rodzinkę. Dlatego musimy dbać o siebie, żeby to wszystko się rozwijało.
 

Edytowane przez Pauulyn.
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemowa w ostatnim "punkcie" nie jest do Ciebie podoba :O
Ale jestem na tak, pełniłaś już tą funkcję w dodatku tutaj i nie przypominam sobie zastrzeżeń do Ciebie.
Tak między nami - Dla mnie mówiłaś, że masz mało czasu bo dużo nauki... Śpisz na kanapie :/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOLCIE każdy zna i chyba większość lubi. Pamiętam jeszcze czasy jak była J@ i dobrze jej szło, aczkolwiek Twoje podanie jest napisane na odwal się. Wiem, że ma duże doświadczenie i dałaby sobie radę, ale żebym był na tak musiałabyś podanie poprawić. Jestem na nie.

-podanie mało przekonuje,

-obijasz się dość jako redaktor,

+czas na forum.

 

@Lolcia co ty reprezentujesz? Masz 21 lat, a zachowujesz się na 15..

Podanie przedstawia nam twoją osobę, a jak coś jest robione na odpieprz to jak mam tego nie krytykować? Cieszę się, że w twoich oczach jestem zabawny - śmiech to zdrowie, więc jak cię rozśmieszam to bardzo dobrze.

 

Pretensje do całego świata.

Edytowane przez Rias Gremory
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zabawny chłopczyk z Ciebie. Zresztą szkoda słów..

I nie pisz takich rzeczy w czyimś podaniu "To podanie widać, ze zostało napisane przez kogoś, kto chciałby zostać modem, w przeciwieństwie do podania LOLCI."

Moim zdaniem te słowa lekko cię przekreślają już. Jest wolność słowa więc Rias może tak napisać..

Ma racje zaniedbujesz redaktora. 

Ale jest już długo na forum i spędzasz na nim bardzo dużo czasu. 

Wszyscy cię znają.

Zwaliłaś sprawę z tymi odpowiedziami, które z resztą usunęłaś.

 

Złóż podanie za jakiś miesiąc jednak.

Edytowane przez вℓαи¢ιк
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulina jest rozpoznawalna na forum, aktywna.

Lecz co mi się rzuca w oczy? Twoja kultura na sb, często widzę, że z twojej strony są rzucane słowa cenzuralne, moderator musi świecic przykładem, a nie rzucac mięsem. To jest łamanie regulaminu, nie raz -_- Cię upominał.

Drugą sprawą jest to, że podanie jest słabo rozwinięte, nie wygląda ono na podanie osoby, która chce pełnic funkcję moderatora. Osoba ta powinna się rozwinąc w swoim podaniu, pokazac, że jej zależy na tym stanowisku.

Niestety tymczasowo jestem na nie.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś bardzo często na forum, nawet do późnych godzin piszesz na Shoutbox'ie.

 

"

Pomysły to i mam jakieś. Ale nie zawsze jest łatwo je zrealizować.Postaram się z czasem moje pomysły realizować.

Niestety nie zdradzę ich wam. Nie , że ich nie mam. Ale nie chce za dużo obiecywać, żeby was nie zawieść.

 

Czyli? Napisałaś coś w stylu "wiem, ale nie powiem". To jest podanie, tego typu tajemnice raczej nie wyjdą Ci na plus.

 

Twoje komentarze i odpowiedzi do Rias'a w ogóle nie są potrzebne. Pokazujesz tylko, swoje nieopanowanie i brak "profesjonalizmu"

Według mnie podanie słabe.

 

Na nie.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na nie.

-Jak ktoś wyżej napisał, kultura na shoutboxie to Twój minus. Co jak co, ale moderator powinien świecić w tej kwestii.

-Nie bardzo podoba mi się składnia Twoich zdań - "Pomysły to i mam jakieś. Ale nie zawsze łatwo je zrealizować. Postaram się z czasem moje pomysły realizować. Niestety nie zdradzę ich wam. Nie, że ich nie mam. Ale nie chcę za dużo zdradzać." Odnosząc się do tego co napisałaś: Powtarzasz się(tzn dziwna składnia), nie bardzo łapiesz gdzie wstawić przecinek, a gdzie kropkę.(Teraz pewnie to poprawisz xD) Poza tym to takie "mam, ale nie zdradzę" nie jest przekonujące, każdy może tak napisać.

-Czasami jak śledzę Twój profil na tym forum, to powątpiewam w to Twoje 21 lat, bo zachowujesz się niekiedy jak dziecko.

Twoimi plusami są fakty, że jesteś aktywna, nie zaniedbujesz posady grafika i to, że jesteś "niby dojrzała".

No cóż, to tylko moje zdanie. :) Ja Cię nie popieram, przykro mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Prośba autora

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności