Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][MOD]Rias Gremory


Rias Gremory

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na forum: Rias Gremory

 

Wiek: 15 (3.03 wskoczy 16)

 

Staż na Forum: Konto od stycznia 2013, czas spędzony na forum blisko 29 dni

 

Znajomość Regulaminów: Dobra (Nie będę kłamać, nie znam na pamięć, ale jeśli trzeba poświęcę czasu na kucie :P)

 

Czas jaki możesz poświecić na forum: Ostatnio znacznie poprawiłem aktywność na forum. Myślę że 2-3 godzinki dziennie dam radę (chyba, że mi coś wypadnie).

 

Znajomość funkcji Moderatora: Bardzo dobra, na forum opiekuję się 2 działami, moderatorem byłem na 2 innych forach oraz sam tworzyłem fora (co do tworzenia tylko podstawy)

 

Dlaczego ty?(Kilka argumentów): Mamy dwóch moderatorów, a forum się rozwija. Potrzebna nam jest osoba, która mogłaby im pomóc. Myślę, że nadaję się na moderatora, gdyż posiadam doświadczenie i uważnie śledzę to co się na forum dzieje. Staram się pomagać, gdy użytkownicy mają jakieś problemy związane z forum jak i serwerami. Sumiennie wywiązuję się z moich obowiązków (opieki nad DR'em jak i recenzowaniu). Chyba nie jestem bardzo złą osobą i myślę, że da się ze mną pogadać. Lubię jak na forum panuje ład i porządek i chciałbym tego przypilnować.

 

Masz jakieś pomysły na rozwój sieci?: Ostatnio stworzyłem nowy wzór i regulamin do działu poświęconemu anime: LINK

 

Proponowałem podwyższenie limitu "Lubię to", bo moim zdaniem 10 na dzień to za mało i widziałem, że nie tylko mi się kończą.

 

Przydało by się nanieść poprawki na stronie głównej cs-classic.pl

79cc7n.jpg

Po pierwsze posiadamy już więcej serwerów i nie tylko serwery CS 1.6, więc przydało by się to zmienić.

Zaznaczyłem słówko "wam", gdyż w większej części "przywitania" zwracamy się do 1 osoby (tak wiem czepiam się).

Ten napis na dole - pomieszanie z poplątaniem. Na początku tylko "W" z wyrazu jest wielką reszta małą, podobnie w adresie, ale już "PL" znowu wielką? (ZNOWU SIĘ CZEPIA - co to za pajac :X)

 

Na stronie głównej forum, po prawej, gdzie mamy: skróty, Facebook, ostatnie tematy itd. dodałbym "kontakt". Byłyby tam wypisane nicki H@ i modków oraz gg do nich.

 

U góry forum 3v36rr.jpg

dodałbym zakładkę "Ekipa forum" po kliknięciu na nią przenosiłoby nas na stronę, na której byłyby informacje kto jest H@, modem, opiekunem, ubt i powiedzmy GG do nich.

 

Póki co więcej pomysłów nie mam.

 

Wymagania:

Co najmniej 20 dni spędzonych na forum Spełnione

Przynajmniej 200 postów napisanych na forum Spełnione

Konto na forum powyżej 4 miesięcy Spełnione

Ukończenie 15 lat || Global Moderator - Ukończone 16 lat Spełnione

Chęć pomagania innym użytkownikom Spełnione

Czyste konto (Brak warnów) Spełnione

Osoba kandydująca na stanowisko moderatora musi być rozpoznawana na forum Nie wiem

Dobra znajomość regulaminów forum Spełnione

Dobra znajomość zasad ortografii i interpunkcji Spełnione

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najciekawsze i najbardziej sensowne podanie z tych trzech które mamy teraz, widać, że masz chęci na to żeby coś zmienić w tej sieci, ode mnie masz duże Tak, doświadczenie, logika wypowiedzi, aktywność na forum oraz rozpoznawalność na wysokim poziomie, sensowne pomysły niewybiegające poza realia tego forum.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak, sprawdza się jako Opiekun, więc nie sądzę żeby moderowanie sprawiało mu problem. Jest na forum już spory czas, ma doświadczenie. Nie widziałam żeby z kimś wchodził w kłótnie. Idealny kandydat ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Riasek potrafi się zachowac, jest osobą aktywną. Widac, że Ci zależy, podanie jest w miarę rozwinięte co jest na twoją korzyśc. Rozpoznawalny na forum, widoczny, nie zaniedbuje swoich obowiązków, więc z moderatorem też nie będzie miał problemu.

 

Jestem na tak.

Edytowane przez Fakel
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no sporo pomysłów, nawet nie głupich. :) Ładne podanie, dobra aktywność... Nie olewa obowiązków, pomysłowy i ogarnięty. Ortografia i interpunkcja również jest ok. Na pewno ogarnie to stanowisko. Na tak.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno z niewielu podań w którym mogę na 100% powiedzieć tak, odpowiedzialna osoba, aktywna na forum + długi staż na sieci czyli rozpoznawalna, mająca pomysły na rozwój forum (ta ekipa forum ;) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rias

 

Swoją prace zawsze wykonuje sumiennie.

Miły, kulturalny gimbusek :*

Nie był modkiem, ale wyczuwam że szybko się wszystkiego nauczy

Na Tak

 

@Rias

Tylko nie czepiaj się za bardzo, bo skargi polecą :*

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Uparłeś się w jedną stronę - KONTAKT, to jest Twój cel jaki chcesz osiągnąć na forum, dla sprostowania, nie mszczę się, wyjaśniam.
Masz na dole rangi, kiedy w nie klikasz masz każdą osobę należącą do niej i w profilu kontakt, no a jeżeli nie jest podany, to znaczy, że tego kontaktu z nim nie ma, ten pomysł był poruszany, był odrzucony i BĘDZIE zbędny.
"Ten napis na dole - pomieszanie z poplątaniem." To przecież jedno i to samo, nie wykazałeś się... hmm... Elokwencją? Mniejsza, JA sądzę i nie interesuje mnie, czy to moje wymysły, czy ma ktoś też takie, ale sądzę, że Opiekun lekko wdarł się w Ciebie i wywołał wywyższenie, przepraszam, że tak napiszę, ale denerwuje mnie to i myślę sobie, jak to będzie jak dostaniesz moderatora. Dla kolegów może i jesteś normalny, ale mnie to nie obchodzi. Przyznać Ci muszę, jeżeli mam wytknąć jakieś pozytywy, to to, że znasz się na manipulowaniu ludźmi. Tu jakieś screeny wkleiłeś, pokazałeś tu ładnie wszystko ludziom się spodobało... Przepraszam, niekoniecznie ludziom, wpadło to dla ich oczu co spowodowało, że są zachwyceni. Mimo, że moje jedno NIE nic nie zmieni. Zirytował mnie post użytkownika Not Anymore, "najciekawsze i najbardziej sensowne podanie z tych trzech które mamy teraz" Phi... Żeby nikt się nie przyczepił, że nie zachowałem składni zdań, czy nie napisałem coś z sensem. Raz, że nie jestem "Polonistą", dwa, że mało mnie to obchodzi ^^. Także spodobał mi się u Ciebie ten pomysł, nic poza tym, choć pewnie nawet sam nie zdajesz sobie sprawy, że to zrobiłeś. Pomysł z lajkami jest dobrze ograniczony, musicie rozdawać to tym, którzy na to zasługują pracą typu - poradniki, pomocna wypowiedź a nie dlatego, że ich lubicie, czy też dlatego, że napisał coś śmiesznie albo kogoś "zgasił" mówiąc waszym slangiem młodzieży. Kolejnym plusem jest wiek, bo uczęszczasz do gimby, mam młodszego brata i wiem, że raczej tam takiego zabiegania nie ma, więc możesz śmiało spędzić więcej czasu na forum. Tak czy inaczej i tak jestem na nie. Czy mi przykro? Raczej nie. Piszę to, co myślę. Bajo :)

Edytowane przez ★ Shady ★
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby jest tyle na sieci, ale wystarczy popatrzeć na jego aktywność, która nie jest jakaś zadziwiająca.

 ----------------------------------------------------------------------------------------------

Jestem na sieci od samego początku, a nie miałam okazji z tobą zamienić paru zdań. Osoba która chce być moderatorem, powinna być rozpoznawalna na forum. 

Opiekun, modek, redaktor - jestem ciekawa czy po dostaniu takowej rangi, nie zaniedbasz reszty.

Ode mnie masz w tej chwili NIE.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Właściciel

Jestem (na razie) na NIE.

Nie masz warnów od długiego czasu, a z redaktora się wywiązujesz, lecz dla mnie to za wcześnie, nie jestem przekonany do Twojego podania, choć zostało napisane dobrze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone. Zapraszamy ponownie za tydzień!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności