Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][MOD] Omega *


Omega*

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na forum: Omega *
 

WiekLat 19.

 

Staż na Forum6 miesięcy ( od 8 sierpnia )

 

Znajomość Regulaminów

Myślę że moja znajomość regulaminu jest dobra ponieważ nigdy nie popełniałem większych wykroczeń na tym Forum.
 

Czas jaki możesz poświecić na forum:

Od dwóch do czterech godzin dziennie.
 

Znajomość funkcji Moderatora

Znam bardzo dobrze funkcję moderatora ponieważ nie raz pełniłem tę role na innych forach. Dawałem sobie bez problemu radę. Więc znajomość w tej funkcji jest mi  bardzo dobrze znana.

 

Dlaczego ty?(Kilka argumentów):

Znów spotykam się z tym pytaniem. Dlaczego Ja? Jestem doświadczoną osobą na tym stanowisku. Posiadanie moderatora niesie ze sobą dość dużą odpowiedzialność która ma się przelać na dobro całego forum. Wprost mogę napisać że dobro forum jest dla mnie najważniejsze. Mam duże chęci pomagania innym użytkownikom. Jestem bardzo aktywną i dużo udzielającą się osobą. Zawsze staram się wszystkim pomóc w miarę moich możliwości. Myślę że do tej pory sumiennie wywiązywałem się z mych obowiązków więc myślę że żadnego problemu ze mną nie będzie. Na serwerach teraz za bardzo nie gram więc chciałbym mój cały czas zainwestować w te forum!

 

Masz jakieś pomysły na rozwój sieci?:

 

- Pierwszą rzeczą są częstsze konkursy. Dział ''Konkursy''  stoi pusty więc trzeba by to jakoś rozruszać. A każdy wie że konkursy to dobra rzecz!

 

- Zauważyłem że niektóre serwery są bez opiekuna. Czyli przydałaby się rekrutacja lub wybranie nowych opiekunów

 

- Ograniczyć rozmiar sygnatury w profilu. 

 

- Zwiększenie ilość dawania '' Lubie To ''

 

- Zmiana koloru rangi Donatora.

 

- Dodanie kilka nowych działów.

 

- Dodanie nowej rangi Gamer '' Inne Gry ''

 

-  Kupienie nowego stylu oraz wprowadzenie kilku nowych dodatków na forum.

 

- Wprowadzenie radia '' Cs-Classic FM ''  ( Oczywiście jeśli pomysł wypali nowa ranga '' DJ '' )

 

- Gdy będą dostępne środki zakupienie kolejnych serwerów Cs:Go.

 

 

 

 

Z poważaniem Mateusz

 

 

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Co najmniej 20 dni spędzonych na froum - +

Przynajmniej 200 postów napisanych na forum - +

Konto na forum powyżej 4 miesięcy -  +

Ukończenie 15 lat || Global Moderator - Ukończone 16 lat -  +

Chęć pomagania innym użytkownikom -  +

Czyste konto (Brak warnów) -  +

Osoba kandydująca na stanowisko moderatora musi być rozpoznawana na forum - Myślę że w jakimś stopniu jestem.

Dobra znajomość regulaminów forum -  +

Dobra znajomość zasad ortografii i interpunkcji -  +

Edytowane przez Omega *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie jest napisane ładnie, schludnie, ale brak przecinków. (czepianie się)

Jesteś ogarniętą i sumienną osobą, dość rozpoznawalną na forum. Niestety jestem na nie. Prawdę mówiąc na forum aktywny jesteś od niedawna. Nie masz tych 20 dni, a jak dla mnie na tak wysokie stanowisko powinno się spełniać wszystkie wymagania. Posiadasz doświadczenie i opiekujesz się działami gier, ubt i jak dla mnie powinieneś się póki co nimi zająć.

 

Tym razem jak już pisałem "nie", ale przy następnej rekrutacji moje zdanie na pewno będzie inne. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateuszku :*, jestem na Tak! Omega jest bardzo aktywnym użytkownikiem forum oraz cały czas wymyśla coś nowego na rozwój sieci:P. Znam już Ciebie prawie od początku twojej przygody na CSC i wiem, że umiesz zachować kulturę, te 3 dni masz nadrobić ! Może się załapiesz na okres próbny :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omega to osoba, która umie się zachowac. Swoje obowiązki wykonuje sumiennie. Podanie ładnie napisane, co świadczy o tym, że zależy mu na tym stanowisku.

Lecz niestety nie spełniasz wymagań. Uważam, że osoba, która składa podanie na moderatora powinna miec spełnione wymagania z dużą "nadwyżką", a Ty nie spełniasz ważnego wymagania, mało widac Cię na forum. Pokaż się bardziej na forum, bądź bardziej aktywny, nadrób czas spędzony na forum i spróbuj w następnej rekrutacji.

Tymczasowo, niestety nie.

Edytowane przez Fakel
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie

Może i masz pomysły na rozwój sieci ale z tego co pamiętam połowa albo większość były zbędne, jak dla mnie jesteś z nami za krótko i jakoś nie widzę cię w roli moda. Dostałeś dopiero UBT więc może najpierw ogarnij to a potem złóż podanie na moda

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczne podane, rozwinięte, zachowana składnia zdaniowa. Jednak uważam, że moderatorem powinna zostać osoba, która spełnia wszystkie wymagania. Więc nadrób aktywności i spróbuj ponownie.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem na NIE , jak dla mnie to odbijasz się od rangi do rangi , może to dość poważne oskarżenie , ale tak właśnie dla mnie to wygląda. Osobiście nic do Ciebie nie mam ale jak wspomnieli koledzy wyżej nie spełniasz nawet wszystkich wymagań a moderator powinien być "niepodważalny" jeśli chodzi o wymagania. Nie powinno być co można Ci zarzucić a jednak jest. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak fakel napisał, aktywność musi być na całym forum nie tylko w dziale 'Bany' i 'Gry'. A ty paniqa jesteś chwile na forum, może ja cię bardziej poznałem ale reszta słabo ciebie zna, żeby powierzyć ci taką funkcję, w SupportUB dobrze się spisujesz ale jeszcze odczekaj na kolejne. Spróbuj za jakiś czas, niestety na nie

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na tak, podanie ładne, schludnie napisane. Jest osobą ambitną i wywiązującą się ze swoich obowiązków. Moim zdaniem powinien dostać szansę, póki co nie mam do niego zastrzeżeń.
 

 

 

- Ograniczyć rozmiar sygnatury w profilu. 

Ten pomysł wg. jest jednym z najważniejszych, bo aby przewinąć post Rias Gremory to muszę dwa razy scrollem przejechać. Ta sygnatura to przegięcie, A jak się wypowie kilkukrotnie na jednej stronie to już kompletna masakracja...
 

Ma chłopak pomysły więc wydaje mi się, że da radę a te lekkie niedociągnięcia nadrobi...

 
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także jestem na tak, to jest osoba, która powinna dostać moderatora. Czekałem aż dobijesz 20 dni, żebym nie miał się czego przyczepić ^^.
Wiek jest plusem i widzę, że jesteś też inteligentną osobą, które z kolei nadają się na miejsce w tej randze. Pomysły nie wszystkie ale większość jest dobre. Powodzenia życzę, myślę, że uchyliłem Ci drogę w stronę moderatora. Cześć. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE.

 

Jak dla mnie wszędzie się pchasz gdzie tylko możliwe. 

Ledwo co wbiłeś 20 dn. na forum i już się "napaliłeś". Jak dla mnie osoba kandydująca na to stanowisko, powinna być bardzo aktywną osobą, czego na razie nie możemy po tobie stwierdzić. Owszem, uważam, że jesteś naprawdę dobrą osobą na to stanowisko, ale nie zapędzajmy się. :)

Poczekaj trochę, posiedz więcej na forum, a kto wie co będzie :)

Tyle ode mnie :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ja jestem na tak.

Według mnie robi naprawdę dużo na forum i pewnie będzie robił jeszcze więcej jako moderator.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało zaakceptowane. Witamy w zespole! :)

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności