Skocz do zawartości

Moderator [Siwy]


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na forum: Siwy

Wiek: 18

Staż na Forum: 11 listopad 2012

Znajomość Regulaminów: git :D

Czas jaki możesz poświecić na forum: To już nie tak jak kiedyś ale nadal poświęcam czas na forum i mogę go poświęcić: rano, nocka .. a godzinowo jakieś ~6h, w następnym tygodniu znacznie się poprawi. 

Znajomość funkcji Moderatora: Znajoma. Moderowałem już forum z 3/4 może razy 

Dlaczego ty?(Kilka argumentów): Bo widzę że został jeden moderator, który chyba nie ogarnie całego forum. Także chce mu pomóc w jego obowiązkach, a jako że ja jestem już po 'fachu' to znajome mi moderowanie, regulaminy, obowiązki..  Zgłaszam posty łamiące regulamin, a zamiast ciągłego informowania modków mógłbym sam coś zrobić. 

Masz jakieś pomysły na rozwój sieci?: Się pomyśli ;) dysponuje usługami na DD2 także coś można zrobić potem :) .. z porozumieniem innych opiekunów na pewno. 

__________________________________________________

Może i czasem moja kultura nie zna granic, ale to rzadziej się zdarza i to bardzo rzadko na tak odpowiedzialnym stanowisku. Pisze to bo wiem jak jest ze mną, jakie ja robie 'popisy' i jaka będzie wasza odpowiedź na to-podanie. 

 

Tak jak fakel napisał, im podanie ciekawsze tym mam większą szanse, a wy uważacie pomysły na rozwój sieci jako jedno z wymagań do moderatora. Tak w prawdzie, jako taka osoba nic nie wprowadzę na forum, a każdy mój pomysł będzie umieszczany w tematach. Shadow, może czasami jest coś nie do zrozumienia w moich słowach, ale nie wiem czy trudno jest ze mną się dogadać w taki sposób, ja to wiem.. ale zawsze staram się żeby to 2 strona rozumiała. Co do moich stałych i byłych 'obowiązków' każde miało powód, nawet rezygnacja z danej funkcji. 

Naxiu, 45k zmieniłem z uwagi na -_- , Krypton jest doświadczoną osobą w dziedzinie COD MOD'a , a ja musiałem o wszystko prosić -_- . To też wziąłem DD2, miał go przejąć Krypton, i chyba tak jest lepiej bo -_- ma więcej ulgi. 

 

 


Co najmniej 20 dni spędzonych na froum 

Przynajmniej 200 postów napisanych na forum 

Konto na forum powyżej 4 miesięcy 

Ukończenie 15 lat || Global Moderator - Ukończone 16 lat 

Chęć pomagania innym użytkownikom 

Czyste konto (Brak warnów) 

Osoba kandydująca na stanowisko moderatora musi być rozpoznawana na forum 

Dobra znajomość regulaminów forum 

Dobra znajomość zasad ortografii i interpunkcji 

 

Edytowane przez Siwy
  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie napisane na odwal się

zero konkretów tu nie widzę 

sory siwy ale jestem na nie, raz odchodzisz, raz wracasz, dostałeś niedawno dd2. Zmieniłeś go z 45k 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoba, która składa podanie na moderatora powinna swoje podanie rozwinąc.

"Im podanie ciekawsze, tym większą szansę na dostanie się"

 

Siwy to znana osoba na forum. Na forum nie sprawia żadnych problemów, jest osobą pomocną i pozytywną.

 

Lecz co mi się nie podoba?

Podanie słabo rozwinięte, jak już pisałem, osoba, która składa podanie na moderatora powinna pokazac, że jej zależy na tym stanowisku, rozwinąc je, pokazac co się rzuca w oczy, co zmienic itd.

I jeszcze ostatnia akcja z TS3, może to i nie dotyczy forum, ale jednak sieci, gdyż nie wiadomo, skoro twój kolega rozsyłał przerobione zdjęcie na TS3, a Ty mając na nim admina nie zareagowałeś tylko się śmiałeś to podobna sytuacja może się przydarzyc na forum. Oprócz tej akcji nie było z Tobą żadnych problemów. Więc ja bym był za tym, byś pokazał, że można Ci ponownie zaufac ( mowa o tym co było na TS3, uważam, że to też tyczy się sieci - forum ) i spróbował w następnej rekrutacji.

Tymczasowo niestety jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tobą Siwy zrobić? :P Znowu pchasz się wszędzie gdzie tylko się da :P

 

Każdy dobrze wie, że na forum siedzisz całymi dniami i nocami, że obowiązki moderatora masz opanowane, że na pewno ogarniesz. Jestem trochę zniesmaczony faktem, że pchasz się znowu wszędzie (na każdy serwer - admin, TS - admin, UBT). Zrezygnowałeś po krótkim czasie z większości powierzonych ci funkcji, co mi się nie podoba. 

 

Jesteś ogarem, zawsze chętnym do pomocy. Zawsze jak ktoś na forum ma jakiś problem, starasz się coś zdziałać, pomóc, ale znowu się pojawia problem z twoim sposobem wypowiadania, kulturą. Co prawda poprawiłeś się (jak sam napisałeś), ale nadal to robisz. 

 

Mam z tobą problem Siwy. Z jednej strony jest wiele argumentów na to byś został modkiem, ale w sumie taka sama jest liczba kontrargumentów. Nie napiszę, że jestem jakiś neutralny co do tego, ale też nie jestem w 100% na tak, albo na nie. Napiszę, że jestem za "okresem próbnym" dwóch tygodni. Jeżeli udowodnisz przez ten czas, że potrafisz się zachowywać kulturalnie, wypowiadać z sensem i zachowując zasady ortografii i interpunkcji - nie będę żałował, że na ciebie postawiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spełnia wszystkie wymagania.
Dobra aktywność - 6h to dużo i nie każdy jest w stanie tyle poświęcić dla forum, a aktywny moderator to dobry moderator.
Myślę, że można mu wybaczyć wpadkę na ts - o ile to się więcej nie powtórzy. Jest rozpoznawalny, często się udziela. Interpunkcja i ortografia też jest na wysokim poziomie. Był już modkiem i ma wprawę... Z racji na tamtą wpadkę jestem za okresem próbnym. Może da znać, że jest odpowiedzialny i chce się poprawić.
Za okresem próbnym.

 

 Wierzymy w Ciebie, pokaż się z najlepszej strony, bo jednak większość ma wątpliwości. :v   +Twoje podanie... Szczerze nie jest przekonujące, ale nie wiem czy to aż tak ważne. xd

Edytowane przez dzika ryba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś, że byłeś wcześniej moderatorem nawet kilka razy.. Dlaczego straciłeś to stanowisko?

 

Często ludzie nie mogą się z Tobą dogadać.

Twoje wypowiedzi bywają niejasne i niespójne.

Brak propozycji

"Twoja kultura nie zna granic".. zdarza się i to się też liczy

 

Na nie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej na TAK.

Siwy jest osobą której można powierzyć to stanowisko. Na sieci jest bardzo długo, miał moderatora, więc ogarnie. 

Siwy stawiam na ciebie :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK.

Siwy jest jednym z najdłużej trzymających się tu osób. Jest dobrze znany i rozpoznawalny.

Zna regulemin i był już modkiem więc nie widzę większych problemów z nim. Poza tym jest aktywnym użytkownikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy bardzo aktywny na forum lecz podanie bardzo słabo rozwinięte. Posiadałeś już wiele funkcji i bardzo szybko zrezygnowałeś.

Brak pomysłów na rozwój sieci.

Tymczasowo na Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja jestem na TAK: 

-jesteś pozytywny w odbiorze,

-nie doświadczyłem z twojej strony żadnych złych rzeczy, również w stronę osób trzecich,

-jesteś na forum od dawna,

-angażujesz się i udzielasz, wiem-to to samo :D,

 

Grasz na:

Call of Duty 350, Free For All, DeathRun, Call of Duty 2k, Battlefield 2, Only DD2, DR CS:GO

Tylko żeby Ci czasu nie zabrakło na serwer i forum!

 

 

To samo się tyczy Riasa, rang mnóstwo a chęci jeszcze większe! Przemyśl to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zamknijcie te podanie, może kiedyś napisze ponownie ale wątpię że się zmienie i te wypowiedzi będą dalej takie same. Przykładny modek CSC powinien mieć same zalety, i w podaniu same tak ;) No to czyli można powiedzieć że nie jestem odpowiednią osobą na to stanowisko. Dajcie riasowi szanse 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<strong class='bbc'>Automatycznie wygenerowana wiadomość.</strong><br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.<br /><br /><strong class='bbc'>Powód:</strong> Prosba autora.<br /><br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.<br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności