Skocz do zawartości

KUBEN trenerem Virtus.pro!!!


SzeregowiecPL

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą dostaliśmy informacje o tym, że Jakub "Kuben" Gurczyński został trenerem Virtus.pro!

Niech nikt nie pisze, że się nie nadaje bo nie zna CS GO dokładnie bo tak nie jest.

Kuben przez tą całą nie obecność w drużynach CS GO, pozostał dalej w grze!

Jak starzy wyjadacze z 1.6 pamiętają KUBEN + Taktyki = Miazga.

Virtus.pro może dzięki niemu nabrać zawrotnego tępa!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie znam Kubena (nie interesowałem się wtedy konterem na taką skalę żeby słyszeć o drużynach itp.) ale jeśli ma coś zmienić w VP to niech będzie. Choć moim zdaniem póki VP samo się do trenowania nie przyłoży to nic z tego nie będzie. Skompromitowali sie sami ostatni w meczu z Pentą przegrywając. Jeszcze o ile w turniejach online, można winę zgonić na ddosy, to na LAN'ach nie ma owej wymówki. Ale czekam z niecierpliwością na lepszą grę VP, orz żeby byli w gronie tych najlepszych, czyli NiP, fnatic, LDLC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie za 1.6, a gra w globala jest o wiele inna niż w 1.6. Na razie nie mam do niego przekonania. Myślę że jeśli sama cała drużyna przyłożyła by się porządnie do treningów, to zaczęła by odnosić większe sukcesy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie za 1.6, a gra w globala jest o wiele inna niż w 1.6. Na razie nie mam do niego przekonania. Myślę że jeśli sama cała drużyna przyłożyła by się porządnie do treningów, to zaczęła by odnosić większe sukcesy.

Kuben na swoim koncie ma 5,5k h w CS GO. Ciągle ćwiczył i poznawał mechanikę gry, zna ją o wiele lepiej niż niektórzy aktualni pro gracze. To, że nie grał w żadnej profesjonalnej drużynie nie znaczy, że całkowicie znikł. Pracował również trochę w ESL ADMIN, więc musiał znać mechanikę gry. Na finałach cyber sportu w Poznaniu był Adminem itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odblokował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności