Skocz do zawartości

Skarga Na [*] Matko Dymacz


Pomarancza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nazywam się Adrian. I chciałbym złożyć skarge matko Dymacza gdyż dopóścił się on nie jednego (chcialbym podkreslic to slowo ) OSZUSTWA.

 

Opis Sytuacji: To było gdzieś 2/3 tygodnie temu. WuWunio (dymacz) Wbił na serwer Only DD2 i mowi ze mozna kupic admina . Mysle "hmm czemu nie" zglosilem się napoczątku był problem z dodaniem bo najwyrazniej mial z tym problemy ... Ale potwierdzam dostalem admina na 3 dni po tym czasie zniką mi admin. Zgłaszałem sie do niego przez 3 tygodnie. Pisałem na Skype/PW na forum / Dzwonilem nawet do niego. Gdy tylko zobaczyl moja wiadamosc odrazu wychodzil ze skype oraz razlaczal sie gdy dochodzilem do tematu admina. I jest tak do teraz wydałem na admina bodajże 10/13 zł ... Moim zdaniem jest to oszust. Chciałbym odzyskac mojego admina ktory byl mi obiecywany na 2 miesiace :) znikną po trzech dniach ?

 

Wniosek (szybko o co chodzi): Jest to oszust ... A i zapomnialem Opiekun wchodzi moze raz na miesiac na jego serwer a cziterzy czituja ... Kto mi nie wierzy niech sie zapyta graczy jak jest...

 

Dowód kradzieży: Paweł (-_-) Byl wtedy z nami na skype...

 

 

 

Kiedyś musiało do tego dojść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm mnie to już, że tak powiem "jebie" ja nie będę ciągle pisał do Pawła, żeby mi dodał admina bo mi taki przygłup o imieniu "Matko Dymacz" ciągle go zabiera. Aniol szczecin raz do mnie napisał, żebym podał mu jeszcze raz SID bo Matko Dymacz zabierał każdemu admina.. Ja już tam nie wchodzę, wali mnie to szczerze jak z tym Paweł nic nie zrobisz to będzie źle. A co do wypowiedzi Niezły lol też się zgadzam każdemu rozdaje admina / zabiera, wgrywa jakieś pluginy, że aż ja już tam nie wchodzę za kadencji latka to ja tam NOŁ LAJFIŁEM. PAWEŁ musisz z tym coś zrobic. To Tyle z mojej wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah to jest żałosne.Dymacz pisał że mozna kupić admina od tak ?!My staramy się piszemy podania musimy pokazać na co nas stać a pomarańcza napisał zapłacił i dostał bez niczyjej wiedzy prócz Dymacza.To jest kompletna kpina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności