Skocz do zawartości

[Propozycja] Do kąciku redaktorskiego.


dzika ryba

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Tak jak pisałam w swoim podaniu na Redaktora:

Proponuję do działów "Anime", "Recenzje Filmów", "Gry to coś więcej" dodać pododdziały takie jak:

 

"Recenzje" - jak sama nazwa wskazuje, w nim będą publikowane recenzje.

 

"Propozycje do zrecenzowania" - Do tego jakiś wzór, pod który trzeba będzie się dostosować. Redaktor akceptowałby propozycję i zamykał temat dając znać za ile mniej więcej pojawi się recenzja.

 

"Pytania" - Tutaj wszystkie pytania związane z działami. Nie pierwszy raz widziałam, że pojawiają się tematy "jaką grę polecacie?" itd. Na pewno nie stałby pusty.

 

To wprowadziłoby trochę porządku.

Czekam na wasze opinie co do tego.:) ja osobiście uważam, że to nie zaszkodzi.

Edytowane przez Mashiro
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że na tak. 

Nie raz widziałem że użytkownicy pytali się jaką grę polecamy w dziale '' Gry to coś więcej ''. Nic nie zaszkodzi dodanie tego.

Dobry pomysł :)

Edytowane przez Omega *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie dość zbędne. W większości tych działów ukazują się tylko recenzje/opisy, a jak ktoś czegoś potrzebuje to po prostu zakłada temat. Jak dla mnie to będzie za duże mieszanie. Za dużo by było działów, a za mało tematów.

Szczerze powiedziawszy teraz jest dobrze i nie widzę konieczności zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to też jakoś zbędne xd. Mimo wszystko to forum głównie o cs, a tu już za bardzo zagłębiamy się w te poboczne działy. Dobrze jest jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem też to jest zbędne równie dobrze można w każdym z tych subfor (Gry to coś więcej, Anime, Recenzje filmów) napisać temat np. Propozycje do zrecenzowania czy Pytania i po prostu przyciąć i nie zamykać ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam zbędne ^^ Nii

Wiem, że to forum o cs, ale jak już jest o czymś mowa to może być tam porządek. ;-;

Ktoś chce wejść do działu i niekoniecznie pisać temat "jaką grę polecacie" tylko wybrałby "Pytania" i tam miałby już. :D

Poza tym co to szkodzi? Nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mojemu to byłby bardzo dobry pomysł, ale na tym forum aktualnie nie za dużo osób angażuje się w kącik redaktorski. Gdyby większy "ruch" tam panował byłbym na tak, lecz teraz lepiej poczekać z tym pomysłem. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja propozycja nie została przyjęta.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności