Jump to content

Propozycja dla forum

CiapatyMurwa
 Share

Recommended Posts

Siemka, tak właściwie to propozycje są dwie.

Pierwsza, ściśle zwiazana z działem w, którym właśnie jesteśmy. Otóż chcę aby powstał tu pododział "Propozycje dla forum". Narazie dodawane są one w ogólnym dziale, a pododział nie dość, że poukładałby aktualny bajzel to dałby jeszcze informację, że to w tym dziale jest miejsce na propozycje. Jak widać zresztą idealnie wypełniłby tą dziurę ze screena  :D

4iya1l.jpg

Druga propozycja rozwiązana!!

Druga propozycja to bardziej pytanie, czy nie dałoby się zrobić abyśmy dostawali powiadomienie o tym, że ktoś skomentował nasz status? Mnie tego brakuje a uważam, że nie zaszkodzi to forum.

Cofam pytanie jeśli ja to sobie prostu kiedyś wyłączyłem w ustawieniach ale nie sądzę, raczej tak po prostu jest dla całego forum :D

vyxjxj.jpg

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Edit:

To jeszcze apropo tego tematu http://forum.cs-classic.pl/topic/31458-problem-z-sb/który user umieścił błędnie w dziale AMXX możnaby dodać do Spraw zwiazanych z forum "problemy z forum"(albo inna nazwa) gdzie gracze będą pytać o jakieś rzeczy. Będzie to pewnie rzadko używany pododział ale przydatny :D

Edited by CiapatyMurwa
  • Like 6

Co do propozycji 1 to jestem jak najbardziej na tak.

Dajmy przykład że ktos chce napisac propozycje dotyczaca forum, i zasadniczo to nie wie gdzie to napisac, wiec mysle ze można dodac takie cuś.

Co do propozycji nr 2 to neutral..

Edited by aver

• Root

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

Powód: Gotowe

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines