Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie XoLLeK


XoLLeK

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: XoLLeK
2. Imię: Kamil
3. Wiek:  17 (rocznie)
4. Znajomość Amx: średnie
5. Mikrofon: Posiadam
6. Składka(Tak/Nie): Tak
7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/XoLLeK/193.33.176.116:27015/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: A więc tak jestem aktywny na serwerze jak i na 4um, daje wiele pomysłów na polepszenie serwera, daje poradniki, jestem kulturalny, przyjazny i przestrzegam regulaminu serwera, znam amxmodmenu i jestem pomocny. Dlaczego właśnie ja ? Hymm, ponieważ jest mało @ i zawsze chciałem być adminem na dobrym serwie :) Nie mam banów itp. No i to by było chyba na tyle. 
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): Niestety nie.
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**:  od 2-5h (czasami więcej)
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**:  Dni robocze zazwyczaj 15-17 i 20-22, Weekend różnie.
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: Jestem doświadczonym graczem grałem jeszcze na HL. Staż 7 lat oczywiście z przerwami.
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Byłem na 1 serwerze ( ale nie przyznaje się za bardzo do tego ponieważ był to serwer początkowy był.)

 

 

DO ZAMKNIĘCIA WYPOWIEDZIAŁEM SIĘ PRZEZ PRZYPADEK W PODANIU.


** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Edytowane przez XoLLeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gt nie pokazuje tych pięciu godzin, ani tego "czasem więcej".

Kłamstwo w podaniu. -Nie miałeś banów? Doskonale pamiętam tego tydzień temu ode mnie za kilkakrotne kampienie w szybie.

Co prawda się starasz i miałam być na tak, ale jednak mnie nie przekonujesz.

Rzadko widzę jak się udzielasz na say'u.

przestrzegam regulaminu serwera

czyżby? Ban za kampienie w szybie, upomnienia na hud za rash, cele mapy i raz ktoś mi na gg pisał, że po txt latasz, ale nie wiem czy to prawda.

 

Proponuję jednak spróbować za tydzień. Pokaż się z dobrej strony, złota aktywność itd.

Jak na dzień dzisiejszy to niestety jestem na nie.

Edytowane przez Mashiro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gt nie pokazuje tych pięciu godzin, ani tego "czasem więcej".

Kłamstwo w podaniu. -Nie miałeś banów? Doskonale pamiętam tego tydzień temu ode mnie za kilkakrotne kampienie w szybie.

Co prawda się starasz i miałam być na tak, ale jednak mnie nie przekonujesz.

Rzadko widzę jak się udzielasz na say'u.

czyżby? Ban za kampienie w szybie, upomnienia na hud za rash, cele mapy i raz ktoś mi na gg pisał, że po txt latasz, ale nie wiem czy to prawda.

 

Proponuję jednak spróbować za tydzień. Pokaż się z dobrej strony, złota aktywność itd.

Jak na dzień dzisiejszy to niestety jestem na nie.

Tak kampiłem  przypomniało mi sie 5 sekund przed zakończeniem rundy w szybie na 3 sekundy ponieważ widziałęm jak gracz idzie i chciałem go zaskoczyć i to było raz, raszowałem może raz i nie było upomnien a to było tylko na longu, dlatego czekam 20sekund i dopiero wtedy biegnę, ostatni raz dostałem upomnienie na początku serwera, cele mapy zawsze wykonuje i to na 100% nie prawda że lecę przez txt bo zazwyczaj nie używam perku ze skokami to tyle wiec nw o co chodzi ? 

Te upomnieni były 1 razowe jak sie zapominałęm i każdemu sie to może zdarzyć ale z tym txt to ktoś na serio przesadził xd chyba dużkiem mogę lecieć przez ścianę co nie ? więc koleś napisał że txt no nie xd

Edytowane przez XoLLeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności