Skocz do zawartości

[Podanie] DontKillMe


DontKillMe

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: DontKillMe
2. Imię: Filip
3. Wiek: 15
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): średnie
5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
6. Składka(Tak/Nie): Tak

7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/DontKillMe/193.33.176.116:27015/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Cześć nazywam się Filip, mam 15 lat. Na codzień gram w klubie piłkarskim, na pozycji pomocnik - Piłka to moja pasja. Adminem miałbym dostać, ponieważ gram dość długo, często widzę jakiegoś "czitera", który utrudnia grę mi oraz innym osobą, a nie ma Admina, który, by go "unicestwił". Przestrzegam regulamin, owszem zdarza mi się, że Ping mi skacze - nie z mojej winy. Ale szybko to ogarniam. Od razu powiem, że nie jestem chodzącym ideałem - "Nikt nie jest idealny". Lubię pomagać innym, zawsze staram się być miły.  Nie jestem wulgarny, ani chamski. Raczej nie mam wrogów na serwerze. :D

9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): Nie
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Do 4/5 h dziennie
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Dni robocze: 16-18, 19-20, Weekend: 12-15, 17-21
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: 5 lat
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Nie

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że jest wielu cziterów to się nie zgodzę, bo dawno żadnego nie widziałem, a jak już jest to admin odrazu reaguje.

Co do podania, to jestem za okresem próbnym

+ aktywność

+/- wymagania, trochę słabo z forum.

+ bardzo miły, kulturalny gracz

- doświadczenie, ale jesteś ogarnięty i powinieneś sobie poradzić. Poza tym AMX, to max 30 minut nauki.

- STEAM, ale to nie konieczne.

 

Jak wyżej pisałem, jestem za okresem próbnym.

Edytowane przez Porczop
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegasz regulaminu? A to dziwne... Dokładnie wczoraj wyłapałeś bana za miny na bs, miałeś też niedawno za repliki w przejściu itd. Co się z tym wiąże? Nie znasz regulaminu.

Osoba kandydująca ma nie mieć żadnych wpadek, a ty je masz i to okolo 7 banów miałeś. Dobry przydład? Nie.

 

Jesteś aktywny i zazwyczaj miły, ale co mi się jeszcze rzuca w oczy? Twoja ortografia czasami na serwerze mnie dobija... "muj" "muwie" itd. Nie wiem czy to specjalnie, czy nie, ale to wstyd jak admin tak miałby pisać.

 

No cóż, jestem na nie, spróbuj za jakiś czas. Jak do następnej próby nie będziesz miał ani jednego bana i zobaczę, że nie robisz takich "byków" to dam Ci głos na tak.

 

Ktoś może powiedzieć, że ma też dużo plusów, owszem ma. Jednak myślę, że regulamin to podstawa, a 7 banów świadczy o jego nieznajomości. Przykro mi, na NIE.

 

 

@down

Xollek nie bądź śmieszny, ortografie powinno się mieć w małym palcu, a nie, że z pośpiechu pisze "u" zamiast "o". :)

Edytowane przez Mashiro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej akcji jak próbowałeś wymusić zmianę mapy na cs_max przy full serwerze, nie ma szans by dałbym Ci tak.

Dodatkowo regulaminu nie przestrzegasz co już rybka Ci wypomniała

Na Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie dobre, wymagania spełnia, jedynie do czego można się doczepić to do tych min i replik ale to jest do poprawy, wiem już że pewnie nie dostanie na razie @ z powodu replik i min ale myślę że jak już się dowiedział dontkillme co robi źle to to poprawi :) Dontkillme napisz podanie za tydzień :)

Każdy popełnia błędy, nawet doświadczony @. A co do ortografii  podczas gry za bardzo się o tym nie myśli bo zaraz zaczyna się runda i musisz szybko napisać treść na czacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już napisała rybka i jaskier admin musi być wzorem do naśladowania - na serwerze na którym adminuje powinien nie mieć żadnego bana, no ale każdemu się zdarzy wpadka ;p. Tymczasowo jestem na nie, jesteś bardzo aktywny na serwerze, nie miałem z tobą problemów. Jeśli do następnego podania nie wyłapiesz żadnego bana (ping się nie liczy ;p) to będę jak najbardziej na tak. Przy okazji masz czas, aby podgonić trochę z postami na forum. :O 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności