Skocz do zawartości

Dziwne/śmieszne sytuacje w szkole


dzika ryba

Rekomendowane odpowiedzi

Czeeeeść!

Macie coś ciekawego związanego ze szkołą do opowiedzenia? To może pośmiejemy się razem. :>

Dziwne, śmieszne sytuacje? Piszcie! :D

 

Mogę zacząć.

 

W drugiej klasie przystępowałam do bierzmowania co się wiążę z opinią katechetki w indeksie, prawda? :D

No to sprawdzała mój zeszyt z religii. (PRZERYWNIK=wiecie jak wygląda zeszyt prawda? Każdy to wie... Kod kreskowy jest na 100% z tyłu, prawda?)

Przejdźmy do rzeczy, wmówiła mi, że prowadzę go od tyłu. Tłumaczyłam jej 15 minut, że tak nie jest, bo nawet kod kreskowy z tyłu zeszytu a okładka zdobiona jest z przodu i dobrze go prowadzę, ale bez skutku.

I właśnie w taki piękny i dziwny sposób miałam poprawkę z bierzmowania, bo kochana pani katechetka wpisała mi naganną opinię. :)

 

 

Dobra piszcie robaki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sytuacja na religii.

Siedzę w drugiej ławce (bo mnie przesadziła nauczycielka). Pożyczałem zeszyt kumplowi, żeby odpisał, bo go nie było w sql.

Na następnej religii podchodzi do mnie nauczycielka i bierze zeszyt, żeby sprawdzić co było na poprzedniej lekcji (prawie zawsze ode mnie bo siedzę w drugiej ławce).

Sprawdza ten zeszyt, a tam mój wyżej wymieniony kolega na każdej stronie narysował mi pogański znak - illuminati.

I w taki oto sposób zdobyłem naganę xd

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takich lzejszych akcji to:

 

Narysowanie fiuta na tablicy przez kolege po poproszeniu o rozwiazanie zadania z matematyki. :D

 

Zaprojektowanie wynalazku codziennego uzytku:

 

Nauczycielka byla opryskliwa, nerwowa (wiecie czemu kobiety czasem bywaja nieznosne? :devilred: ) wiec zaprojektowalem z kumplem wibrator, ktorego funkcje i budowe bardzo obszernie opisalismy. Skonczylo sie oczywiscie wielkim bulwersem i wezwaniem rodzicow.

 

Dzialo sie bardzo duzo, ale reszta kwiatkow nie nadaje sie do publikacji tutaj.

 

@edit

 

Jeszcze przypominalo mi sie jak w pierwszej klasie gimnazjum podlozylem kumplowi pod jasne spodnie juz niemal rozpuszczajaca sie brazowa gume, a efektem na przerwie bylo stanie przy scianie i proszenie całego holu o pokazanie "przebitki" :D

Gdybyscie zobaczyli jego mine...

Edytowane przez HARDWELL
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz na lekcji angielskiego Pani rozdała każdemu jakieś tam kartki z powtórzeniem i moich dwóch kolegów narysowali sobie nawzajem na tych kartkach genitalia xD i się pod tym podpisali. Na koniec lekcji pani zbierała te kartki i zobaczyła ich rysunki i wezwała ich rodziców...

Edytowane przez Fresh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz na lekcji angielskiego Pani rozdała każdemu jakieś tam kartki z powtórzeniem i moich dwóch kolegów narysowali sobie nawzajem na tych kartkach genitalia xD i się pod tym podpisali. Na koniec lekcji pani zbierała te kartki i zobaczyłe ich rysunki i wezwała ich rodziców...

 

U mnie w klasie gimnazjalnej pojscie do tablicy badz toalety i zostawienie "ekwipunku" rownalo sie potezna iloscia siurkow, a i plecakom sie obrywalo xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie pocałowałem nauczycielke od techniki, bo ja za nia stałem a ona się nagle odwróciła noi było by bum xd

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w gimnazjum miałem taką nauczycielke, jak ktoś przeginał to podchodziła mówiła "takiego to tylko na księżyc wystrzelić" i łapała za taki mały kłaczek włosów przed uszami(między brwią a uchem:D) i ciągnęła do góry, ale to bolało :sad:, ale ogólnie to jedna z niewielu spoko pedagogów w tamtej szkole.

Edytowane przez Gooner96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w klasie gimnazjalnej pojscie do tablicy badz toalety i zostawienie "ekwipunku" rownalo sie potezna iloscia siurkow, a i plecakom sie obrywalo xD

 

nie tylko u Ciebie:D, zawsze był odwrócony plecak na lewą strone, nazywaliśmy to kebab 8) , najgorsze problemy to były z torbami niektórych dziewczyn, pomijając wyjęcie grzebieni i tych wszystkich kosmetyków(po co im tego tyle w gimbazie?) to niektóre się nie chciały odwrócić ale jak się udało to się musiała namęczyć z przywróceniem torby do normalnego stanu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fresh

U was nie wyrośli jeszcze z rysowania siuraków?:D

Już wyrośli :).

Teraz wolą palić elektryka na lekcji. jak ich przyłapali odechciało im się już xD. :)

Edytowane przez Fresh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w gimnazjum miałem taką nauczycielke, jak ktoś przeginał to podchodziła mówiła "takiego to tylko na księżyc wystrzelić" i łapała za taki mały kłaczek włosów przed uszami(między brwią a uchem:D) i ciągnęła do góry, ale to bolało :sad:, ale ogólnie to jedna z niewielu spoko pedagogów w tamtej szkole.

U mnie jest taki nauczyciel wf-u

Aż strach pomyśleć xD.

Raz jakiś uczeń naskarżył dyrowi że tak robi, po tym gdy dyro go ohrzanił, zrobił się zniego taki przydup xD- Robiliśmy na wf-ie co chcieliśmy xD.

Edytowane przez Fresh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności