Jump to content

Propozycja

TYLK0 H3@DSH00T
 Share

Recommended Posts

Siemaneczko. Mam jedną propozycję, która mogła by uprościć nie kiedy wypowiadanie się m.in. w podaniach.

A mianowicie: moja propozycja dotyczy widoczności WARNów. Chodzi mi oto aby Admini widzieli, czy gracz który składa podanie posiada jakiegoś WARNa.

Jak dotąd widzą to tylko Modki i wyższe rangi. Adminom też by się to przydało.

Co o tym sądzicie?

Pozdro

PS: Już odrabiam swojego xDDD :D

Edited by TYLK0 [email protected]
  • Like 1

Wydaje mi się, że to bez sensu gdyż admini by argumentowali odrzucenie podania tym, że kandydat ma warna (czyli w zasadzie musieli by podać tylko 1 argument przeciwko). Jak podanie ma zostać odrzucone z t ego powodu to zostanie - przez modka

Odpada. Warny to zajęcie modów i wszystko co z nimi związane także. Admini nie muszą widzieć warnów, a co do opiekunów - mogłoby być, ale moderatorzy i tak patrzą, więc nie musi.

Jeśli chodzi o podania to warny nikogo nie powinny obchodzić bo jeśli takowe istnieją to nawet wypowiadać się nie wolnoby było bo temat łamałby regulamin. Każdy kto by skomentował dostałby warna.

Znajdź inny powód pożyteczności tego pomysłu :D 

Na NIE :D

• Root

Jestem na nie, zwykły użytkownik nie musi tego widzieć, bo pewnie i tak pisalibyście posty typu "Nie, masz warna" zamiast zgłaszać takie podania.

• Root

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja propozycja nie została przyjęta.

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines