Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga na admina


Kubassa

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Kubassa

 

2.Nick admina/gracza który zawinił: nie mam ponieważ amx nie wyświetla kto dał mi bana - zawsze możecie dojść po dacie kótrą podaje niżej - Wy wiecie lepiej kto z graczy jest adminem
 
3.Admin/Gracz : j.w
 
4.Data i godzina: 16.02.2015 godzina 20:30 - 20:40
 
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):
 
6.Opis sytuacji:
Dostaje bana na 5 min z dość dziwnym powodem - gram troche w te pistolety ale takie coś widze pierwszy raz, ale mniejsza o to, zapewne jest to jakiś skrót.
Głównym powodem skargi jest sam ban - domyślam się że dostałem go za brak gry TP na serwerze FFA. Na poprzedniej mapie miałem dyskusje a właściwie monolog z adminem na ten temat ponieważ zbanował kogoś tak jak mnie za brak wykonywania celów mapy a ja jedynie powiedziałem że to serwer FFA a nie TP za co dostałem dwa razy kicka. Teraz ja dostaje bana - tak regulamin mówi że należy wykonywać cele mapy.
Droga administracja serwera (bardziej zwracam się do osób które tego pilnują) nie wiem czy wynika to z braku Waszej wiedzy czy po prostu z tego że adminami są osoby które nie za bardzo znają znaczenie podstawowych skrótów związanych z nazywnictwem serwerów gry, dla bezpieczeństwa może rozwine:
FFA - Free For All - gdzie gra polega na tym żeby zabić jak najwięcej osób i czy osiągne to grając zespołowo czy sam to już moja sprawa.
TP - Team Play - tu bez apelacyjnie obowiązuje gra zespołowa.
 
Jeżeli jest to błąd ze strony admina myślę że warto pomyśleć nad tym kogo "zatrudniacie do pracy" na swoje serwery.
Jeżeli jest to Wasze zamierzone działanie to wypadałoby pomyśleć nad zmianą nazwy serwera lub regulaminu.
 
Co do samej sytuacji - jak zapewne każdy się orientuje nikt na serwerze nie gra TP, również w tej sytuacji każdy poleciał długą (mapa dd2) i tam sie zatrzymaliśmy, koledzy strzelali się w anarchi a tt króciło gale więc stanąłem w piasku, w między czasie podłożyli pake na B. Zanim wyczyściliśmy długą do wybuchu bomby zostało jakieś 10 sekund. Załóżmy że jest to serwer TP - nikt na takim serwerze nie zbanowałby gracza za brak gry TP tylko jeszcze by pochwalił że zachowuje on broń na następną runde bo siłą rzeczy na B nie zdąży - dodam że nie mam speed hacka bo admin mógł tego nie wiedzieć. Jeżeli jednak pozsotaje to serwerem FFA to tak czy inaczej nie ma mowy o banie - moge siedzieć całą runde w dole i nikomu nic do tego.
 
To tyle liczę na rozpatrzenie tej skargi i ewentualnie określenie typu serwera na któym gra dośćsporo graczy bo jak na poprzedniej mapie admin banował za brak gry TP na serwerze FFA nie byłem jedyną osobą która to zauważyła.
 
Pozdrawiam
Kuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wiem, który admin dał Ci bana i oczekuje na jego wypowiedź w tej sprawie.

2. Rozumiem, że jak paka była na B a był "nawał" tt na długiej to logiczne, że nie było szans w 10 s na dojście do paki

3. NIe musisz tłumaczyć czym się różnią te dwa typy gry

4. Regulamin mówi, że jeśli gracz celowo nie wykonuje celów mapy, np zwiedza mape, czy kami to wtedy należy się mu kick, a jak on nie pomaga to ban i wielokrotnie sam się z takim czymś spotkałem 

5. I każdy ma cele do spełnienia, także kampa raczej nie jest wskazana jak tyka paka w przypadku kiedy jesteś w ct :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że mapy nie zwiedzałem, mianowicie grałem aktywnie tj. strzelałem z broni a nie obserowałem czy da się otworzyć drzwi w dole.

Ale tak masz rację nie wykonywałem celów mapy bo nie poszedłem rozbroić paki - nie mniej jednak żeby grać TP jest do tego potrzebna cała drużyna więc reszta teamu powinna również dostać bana i tak co runde ponieważ w każdej rundzie wszyscy idą w jedno miejsce, tak jest logicznie na serwerze FFA bo w kupie siła i wszystkich nie zabiją więc jeżeli mamy rozmawiać o grze TP to już za to że wszyscy poszli w jedno miejsce powinny być bany a jeśli ich nie ma rozumiem że rozmaiwamy dalej o serwerze FFA i gramy jak chcemy co zresztą robił każdy.

Domyślam się że poprostu zabiłem admina albo był w moim teamie i zdenerwował się tym że mam za dużo fragów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. To jest serwer FFA+BF2 także gadamy o nim :) 

2. Ja toku myślenia tego admina nie znam, także wyjdzie to w demku 

3. No zapewne tak z team'mem by powinno być ale zaś bez przesady, bo gra ma być przyjemnością nie rzezią 

4. Tak każdy gra jak chce i każdy ma wykonywać cele a jak tego nie robi to od tego jest admin, żeby pilnował porządku. 

5. Powiedziałeś, że było troche tt na długiej więc rozumiem, ok i nie ma się co dalej zbędnie tłumaczyć bo sam gram długo i miałem różne sytuacje 

6. Czekamy na wypowiedź admina banującego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ban to moja sprawa. Dałem go za brak wykonywania celów mapy, pisząc szybko zamiast CELE napisałem CE:E.

 

Nie do mnie należy ocenianie, czy nazwa serwera jest poprawna czy nie, ale jako admin mam przestrzegać regulaminu i karać za nieprzestrzeganie go.

 

No ziomek, regulamin mówi, że powinno się wykonywać cele mapy, stałeś w piaskownicy, z tego co pamiętam to drogę choćby do swojego respa miałeś akurat pustą, mogłeś choćby udawać, że interesuje cię rozbrojenie paki, wtedy nie czepiłbym się ciebie.

 

Aa, i jeszcze jedno, nie ja ci dałem kicka na office za spam u@, ale uważaj na to.

 

 

@kubaaa, nie będę rozpisywał demka, mój komputer jest z drewna i zajęłoby mi to co najmniej kilka godzin. Poza tym o bana na 5 minut nie ma się co kłócić. Każdy może sam to demko obejrzeć i zobaczyć jak to wyglądało. Dziękuję, dobranoc.

Edytowane przez NiE RoB Mi SsOw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kubassa. Dla mnie ta skarga jest trochę śmieszna jednym zdaniem :) Bo na office ja Ci dałem kicka za spam na u@ bo takie teksty czy potrafimy rozwinąć skrót czy coś to nie są na miejscu na u@. Bo do tego u@ nie służy, więc Ty też masz za uszami. Nie widziałem sytuacji na dd2 ale można obejrzeć demko i to wyjaśnić. A jak nie robiłeś celów to wiesz to można dostać bana za takie zachowanie ;) A, że dostałeś bana 5 minutowego za cele Ty składasz skargę ?;) Aż taki uzależniony Jesteś? czy co bo nie rozumiem ? Ale jak powiedziałem . Niech opiekun lub opiekunowie obejrzą demko i będzie wszystko wyjaśnione ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NieRób obdarze CIę tym zaszczytem i rozpiszesz demko :D 

 

myślałem o demku ale ono jest w tej sytuacji zbędne, ponieważ Corey wyjaśnił co i jak.

NieRób też się wypowiedział i wynika z tego tylko jedno 

Edytowane przez kubaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za wypowiedź.

 

Free For All- wg. twojej wypowiedzi na takich serwerach nie powinno być map typu cs_ i de_ tylko jakieś awp_ aim_ i inne głupie.

 

Skoro ktoś stworzył i nadal tworzy mapy typu cs i de, to twoim obowiązkiem i innych graczy przebywających na takim serwerze jest wykonywanie celów mapy, odbijanie/pilnowanie hostów, podkładanie/rozbrojenie/niedopuszczenie do podłożenia bomby.

 

Na serwerze FFA, masz obowiązek wykonywać cele map, ale możesz to robić w dowolny sposób, nie dostosowująć się do pozostałych osób z teamu. Na serwerze TP wykonujesz cele, w sposób narzucony przez innych.

 

W dodatku na wielu szanujących się sieciach, gdzie Admini chcą coś osiągnąć jest wprowadzony na serwerach FFA zakaz raszu i kampienia na respie (zwykle przez 30s). Mało tego na niektórych jest wgrany plugin antyraszu lub antykampa.

 

Jeśli na mapach cs_ jako CT kampisz na respie ponad 30s. lub siedzisz gdzieś na mapie i nie wykazujesz chęci na wykonanie celu mapy, mając szansę na osiągnięcie sukcesy, Admin ma prawo cię ukarać, jeśli są przewidziane kary za takie rzeczy.

To samo dotyczy się, kiedy twoim zadaniem jest podłożenie bomby lub rozbrojenie jej, a ty w żaden sposób nie okazujesz zainteresowania wykonaniem celu mapy.

 

Są sytuacje gdzie nie warto biec by wykonać cel mapy, a lepiej zachować sobie broń, wtedy admin nie powinien karać, widząc, że sytuacja jest beznadziejna.

 

Napisałeś, że koledzy się strzelali w anarchii, a ty wskoczyłeś do piachu i mimo, że paka podłożona na B, to ty nadal tam siedziałeś, nie zostawiając kolegów samych zachowując się jak na serwerze TP.

 

Idąc twoim tokiem myślenia i zakładając, że jest to serwer TP, w takiej sytuacji każdy powinien krzyknąć do kolegów, żeby przestali się strzelać, bo paka podłożona na B, do której trzeba dobiec.

 

Czy to serwer FFA czy TP, powinieneś sam lub chociażby jednego kolego poprosić żeby z tobą pobiegł, wtedy sytuacja byłaby oceniona jako gra TP lub chęć wykonania celu mapy na serwerze FFA.

 

Piszesz również, że nikt na serwerze nie gra TP, chociaż każdy pobiegł długą. Dla mnie to jest gra TP, skoro cały team był w jednym miejscu.

 

Według mnie jesteś kolejnym napinaczem, co ma gdzieś zasady serwera i próbujesz wszystkich nauczać czym się różni serwer TP od FFA, chodź sam się wykazałeś tym, że takiej wiedzy nie posiadasz.

 

Serwer TP- gracze są karani za brak współpracy z teamem, czyli bieganie sobie tam gdzie się chce.

Bany również lecą za brak mikrofonu, co za tym idzie brak podpowiedzi czy współpracy.

 

Podsumowując serwer FFA nie różni się zbytnio od serwera TP. Jedyne różnice to na serwerze FFA nie dostaniesz bana za brak mikro i nie dostaniesz bana, bo nie pobiegłeś razem z teamem.

 

 

 

Czas spać, dziękuję i dobranoc, dozobaczenia po południu.

Edytowane przez Corey Graves
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Corey wypowiedział się dość jasno i w sposób dosadny no i wyjaśnij całą sytuacje. Co do spamu na u@ to Skiperek też CI wyjaśnił sytuacje i czat adminów służy do zgłaszania ćiterów a nie do spamowania, bo przez czyjś spam admin może nie zauważyć, że ktoś mu napisał zgłoszenie. No i gramy na FFA także nie było problemem zostawić kolegów i biec do paki bo Ty byś se dał rade jak i oni no i mogłeś chociaż te chęci jakieś pokazać to admin już by inaczej popatrzył n to :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje skarga nie została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności