Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Mod Smite


Smite

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:
Nick na forum: Smite
Wiek:22 w Lipcu będzie
Staż na Forum:od 12 pażdziernika 2014
Znajomość Regulaminów:znam regulamin, więc nie powinno być żadnych problemów :)
Czas jaki możesz poświecić na forum:troszkę się zmieniło u mnie w życiu, myślę że około 4/5 h dziennie, sami rozumiecie praca, dziewczyna, rodzina i te sprawy :) 
Znajomość funkcji Moderatora:znam tą funkcję bardzo dobrze, jak już wcześniej pisałem w podaniu o admina, mam moda na innym forum już jakiś czas, ok. pół roku, więc myślę że się nadam na to stanowisko, ale to już zależy od was jaka będzie decyzja.
Dlaczego ty?(Kilka argumentów):jak już pisałem wyżej, mam doświadczenie na tym stanowisku, po za tym jestem pomocnym człowiekiem i chciałbym pomagać wam więcej na forum jak i w rozwijaniu serwera, może wam się przydam ale to sami zdecydujecie. Mam admina, na serwie się przydaje, potrafię rozpoznać ukrywającego się czita, tak samo jak i rozpoznać czy ktoś przerabia ss,czy chcę nas wyrolować w podaniu o ub gdy czitował, a się nie przyzna tylko kłamie. Hmm, więcej nie wiem co mogę dodać do tego podanka, jedynie co to możecie się przekonać jaki jestem, po zaakceptowaniu podania i sprawdzenia mnie.
Masz jakieś pomysły na rozwój sieci?:Pomysły, no z tym jest różnie ponieważ pomysłów od graczy jest bardzo wiele, które są pisane na forum, wiec wymyślenie innych i kręcenie jakichś co nie mają sensu, to szkoda nawet myśleć, ale mam nadzieję że wpadnie mi jakiś mega pomysł co wam się spodoba, jak i graczom :)  
 
Wymagania:
  1. Co najmniej 20 dni spędzonych na forum: +
  2. Przynajmniej 200 postów napisanych na forum: - nadrobię
  3. Konto na forum powyżej 4 miesięcy: +
  4. Ukończenie 15 lat || Global Moderator - Ukończone 16 lat: +
  5. Chęć pomagania innym użytkownikom: +
  6. Czyste konto (Brak warnów): +
  7. Osoba kandydująca na stanowisko moderatora musi być rozpoznawana na forum: +
  8. Dobra znajomość regulaminów forum: +
  9. Dobra znajomość zasad ortografii i interpunkcji: +

czekam na odpowiedż i pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone. Zapraszamy ponownie za tydzień!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności