Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie - Fuzzy


Fuzzy`

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick : Fuzzy
2. Imię : Kamil
3. Wiek 20
4. Poziom na Diablo : 30
5. Znajomość Amx : Na pluginach jako tako się nie znam aczkolwiek amxmodmenu opanowane do perfekcji + sporo komend w pamięci.. więc - "dobre"
6. Mikrofon: Tak 
7. Składka : Wychodzę z założenia, że na gierki pieniędzy nie warto wydawać aczkolwiek jeśli to jednorazowa, nie duża składka jestem w stanie poświęcić smsa
8. Link do swojego GT : http://www.gametracker.com/player/Fuzzy/193.33.176.199:27015/
9. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem : Bardzo długi czas grałem na bliźniaczym diablo modzie także posiadam małe doświadczenie w adminowaniu takiego serwera a, że ostatnio coraz bardziej da się zauważyć, że obecność adminów jest sporadyczna..przez co liczba osób łamiących regulamin jest większa, chciałbym pomóc tym, którzy próbują ogarniać serwer jak i od siebie zagwarantować porządek na serwerze, który czasem zostaje zakłócony.
10. Czy posiadasz STEAM: STEAM_0:0:34337959 
11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Co najmniej 10 godzin tygodniowo, zależy od szkoły  
12. W jakich godzinach grasz? : Różnie, najczęściej popołudniowe i wieczorne, w weekendy również z rana
13. Staż w grze Counter Strike 1.6 : Przygodę z tą grą zaczynałem jeszcze od 1.5 także śmiało mogę powiedzieć, że jakieś 10 lat miałem i mam duży kontakt z grą w 1.6
14. Czy byłeś już adminem? : Tak

Edytowane przez Fuzzy`
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności