Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga na admina Pride i gracza Taku


dymek2888

Rekomendowane odpowiedzi

1.TwóNick: Dymek \ Cbr

2.Nick admina/gracza który zawinił: Admin: Pride, Gracz: Taku

3.Admin/Gracz : Admin: Pride, Gracz: Taku
4.Data i godzina: 18-02-2015   godzina 22-10
5.Dowody (demko/screenywiadkowie): 
6.Opis sytuacji: Grajac na serwerze dd2 dostalem bana powod - "kultura". Grajac po stronie "terrorist" przebiegalem z anarchii przez resp tt i zabilem gracza o nicku "Taku" ktory rashowal trupa(ciemnie) z b na resp tt. Oburzony zapytal "czy znam regulamin serwera". Odpowiedzialem, ze tak znam. Nastepnie zaczal mnie pouczac, ze nie kampi sie na respie. Jak to czlowieka stworzyla natura, ma prawo sie zdenerwowac :). Odpisalem mu "sam rashujesz pedale" po czym dostalem bana od admina "Pride", bo jego kolezka zostal "obrazony". Jak sie okazuje, to admin nie zna regulaminu, poniewaz powinien zwrocic uwage i upomniec. Co chcialem dodac.. Admin "Pride" nie reaguje na nieprzestrzeganie regulaminu przez gracza o nicku "Taku" gdyz naduzywa On mikrofonu na rozmowy z kolegami, i dyskusji na jego glupie tematy, a jak wiadomo mikrofon jest przeznaczony do informowania o pozycji wroga i sytuacjach korzystnych na reke druzyny. (1.6 Wzbronione jest nadużywanie mikrofonu, spamowanie na say team.). Co za tym idzie, admin o nicku "Pride" po raz kolejny nie stosuje sie do regulaminu serwera, a przeciez bycie adminem nie zwalnia go z tego, co wiecej jest napsiane w regulaminie " Admin powinien dawac przyklad graczom"... Prosze o rozpatrzenie mojej skargi i wyciagniecie wnioskow, oraz konsekwecje. Pozdrawiam
7. SID/IP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o przeniesienie do działu ODD2.

Sytuację od razu wyjaśnię, bo akurat mam okazję. Taku faktycznie zapytał się Ciebie o to, po czym odpisałeś mu kilka zdań z niecenzuralnymi słowami, a dopiero później dodałeś wyzwisko. Za same słowa Cię upomniałem, może nie widziałeś gdy pisałeś z Taku. Rozumiem, że mogą ponieść Cię emocje i możesz pisać takie słowa, ale do wyzywania Cię to już nie upoważnia. Co więcej chciałbym zauważyć, że jest to serwer ODD2, a nie TP i Taku ma prawo do rozmowy z osobami w teamie :)

 

Pkt. 1.6 interpretuję jako wrzaski, krzyki lub puszczanie muzyki przez mikrofon, czego Taku nie robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi przykro ;(, ale nie upomniales mnie tylko Takowi cos tam napisales. Szkoda, ze konsola zjadla, bo zaczalem pisac na forum i nie zdazylem zrobic screena. W regulaminie jest wyraznie napisane co wolno, a czego nie i w punkcie regulaminu o mikrofonie niema doslownie zawartego tego jak to Ty sam sobie tlumaczysz "Pkt. 1.6 interpretuję jako wrzaski, krzyki lub puszczanie muzyki przez mikrofon, czego Taku nie robił.". Gdy ktos gra i druga osoba zacznie rozmowy na wyszukane tematy, to na prawde ciezko jest sie wsluchac pomiedzy frazami T_T. Skoro regulamin jest, to moze go nie zmieniaj wedle swoich upodoban :f. Btw, skoro to nie jest serwer TP tylko DD2 warto by zmienic regulamin i podpunkt odnoszacy sie do rashowania i kampienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Cie nie upomnialem, faktycznie mój blad i przepraszam, ale jeśli wjezdzasz na gracza wyzywajac go od homoseksualistow, gdy on zapytał się ciebie czy znasz regulamin to nie będę za każdym razem upominał.

Pkt 2.5 Puszczanie muzyki, śmiesznych tekstów przez mikrofon jest zakazane.

Nie ma tu odniesienia do rozmowy z teamem, a jeśli tak bardzo Ci ona przeszkadza to powiedz im żeby nie rozmawiali, bo Ci to przeszkadza. Często im tak mowie i wtedy wszelkie rozmowy kończą się do końca rundy.

Przy okazji przypominam Ci o u@, nie zawsze jestem z Taki w teamie i nie słyszę co on wyprawia na mikrofonie, ale zgłoszenia od Ciebie nie dostałem.

Do tego w regulaminie nie ma żadnego odniesienia do rashowania. Faktycznie, kamienie na respie i nie wykonywanie celów mapy jest zabronione, ale co to by była za gra gdyby cale TT fortyfikowalo się na respie?

 

Przepraszam za brak polskich znaków, post pisany na telefonie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dymek

Co chcialem dodac.. Admin "Pride" nie reaguje na nieprzestrzeganie regulaminu przez gracza o nicku "Taku" gdyz naduzywa On mikrofonu na rozmowy z kolegami, i dyskusji na jego glupie tematy, a jak wiadomo mikrofon jest przeznaczony do informowania o pozycji wroga i sytuacjach korzystnych na reke druzyny. (1.6 Wzbronione jest nadużywanie mikrofonu, spamowanie na say team.). Co za tym idzie, admin o nicku "Pride" po raz kolejny nie stosuje sie do regulaminu serwera

 

[ To się dotyczy gry na każdym serwerze nie tylko u nas w sieci ] Rozmowa z graczami po śmierci ze swojej drużyny nie jest zabroniona, Gdy dla gracz żyjącego przeszkadzają mu nie żyjący można powiedzieć "Chłopki możecie być cicho spróbuje ugrać rundę" itp. Masz także możliwość "Zablokowania Komunikacji" u tego gracza który ci przeszkadza podczas gry

 

Jeżeli widzisz że ktoś spamuje, Zagłusza mikrofonem grę to masz za zadanie poinformować o tym admina bo admin nie jest wszechwiedzący i słyszący może być w przeciwnej drużynie i tego nie słyszeć.

 

Co do raszu, Jeżeli widzisz że ktoś np Tatku ciągle raszuje tą samą pozycje nikt ci nie broni wyczekać na jego rasz i go zabić. Po stronie TT jest łatwo wygrać jak CT raszuje trzeba tylko stanąć na dobre pozycji i czekać :)

 

Moim zdaniem ta skarga powinna być odrzucona.

Edytowane przez Dubstep
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to dubstep tylko mówię, że już raz tak było i zaczął się rzucać, że nie znam regulaminu, a sam nie zna :). Proszę żeby ktoś go przypilnował, bo za każdym razem jest to samo. Pozwolę sobie dołączyć do tematu screeny z dzisiejszej gry (raptem 10min grałem) pomijając co powiedział przez mikrofon i to już nie pierwszy raz. Dodam, że gdy próbowałem zwrócić mu uwagę, to ja dostałem niesłusznego bana od admina Pride i to jeszcze bez ostrzeżenia, którym powinien ten accydent uprzedzić. Człowiek chce sobie spokojnie zagrać, lecz niema możliwości, bo albo ktoś wyzywa, albo da bana. Twoim zdaniem skarga odrzucona? Hehe róbcie tak dalej, niech się dzieje na serwerze co chce :).2exsv8n.png33uq5jm.png

Edytowane przez dymek2888
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to dubstep tylko mówię, że już raz tak było i zaczął się rzucać, że nie znam regulaminu, a sam nie zna :). Proszę żeby ktoś go przypilnował, bo za każdym razem jest to samo. Pozwolę sobie dołączyć do tematu screeny z dzisiejszej gry (raptem 10min grałem) pomijając co powiedział przez mikrofon i to już nie pierwszy raz. Dodam, że gdy próbowałem zwrócić mu uwagę, to ja dostałem niesłusznego bana od admina Pride i to jeszcze bez ostrzeżenia, którym powinien ten accydent uprzedzić. Człowiek chce sobie spokojnie zagrać, lecz niema możliwości, bo albo ktoś wyzywa, albo da bana. Twoim zdaniem skarga odrzucona? Hehe róbcie tak dalej, niech się dzieje na serwerze co chce :).2exsv8n.png33uq5jm.png

Za to zachowanie, gdy tylko zobaczę go na serwerze dostanie bana. Zawsze zgłaszaj takie momenty to nie będzie krzyków o to, że ktoś nie dopełnia swoich czynności. Ja nie słyszę co on mówi przez mikrofon jeśli jest w przeciwnej drużynie, więc nie zarzucaj mi tego, że nie reagowałem na to! Jak miałem zareagować gdy ty nic nie napisałeś? Poza tym, jak już napisałem wcześniej nie będę za każdym razem upominał kogoś, kto wjeżdża na orientacje seksualne innych osób :) Myślę, że i tak dałem Ci małą karę (30min). Za takie coś nie jeden dałby Ci dłuższego bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje skarga nie została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności