Skocz do zawartości

Rezygnacja CiapatyMurwa


CiapatyMurwa

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: CiapatyMurwa

Powód rezygnacji:Zgłaszałem kilka tygodni temu Riasowi(opiekun DR), że mam matury i moja obecność na serwerze zdecydowanie spadnie. Nie sądziłem, że aż tak bardzo. Mój GameTracker

Nie mogę tak ciągnąć, matury są dopiero w maju, to szmat czasu a wraz z jego upływem będę grał jeszcze rzadziej o ile to możliwe bo już prawie mnie nie ma. Nie mam także pojęcia co będzie po maturach, nie obiecuję, że wrócę od razu do aktywności po 4h dziennie. Nie ma więc sensu abym sprawiał wrażenie admina skoro nie wchodzę na serwer. Jeśli będzie OK to złożę podanie ponownie.

Coś od siebie: Nothing special! Na forum siedzę jak zwykle, wszystkich, których mogę tu wypisać będę widywał jak do tej pory :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że siedzisz i kujesz non stop do matury. Wiem po sobie i znajomych z liceum jak przez 2 lata powtarzaliśmy sobie "w 3-ciej klasie będziemy się uczyć do matury" koniec końców wyglądał tak, że wszyscy uczyliśmy się tydzień przed i każdy zdał na bardzo wysokim poziomie ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz polaczku, sam z siebie bym się pewnie nie uczył ale chodzę na korepetycje z matmy, z angielskiego, tam dostaję zadania, które muszę robic. Co więcej muszę się uczyć na te korepetycje, bierzących tematów ze szkoły. Poza tym należę jeszcze do Strzelca, mam pod sobą grupkę do szkolenia, muszę najpierw sam siebie nauczyć materiału potem wpoić go świeżakom. Żeby nie było za mało to 13 i 14 marca mam mistrzostwa świata ju jitsu w Atenach, mam częste treningi, częstsze niż kiedykolwiek miałem. Tu nie idzie o moje chęci, ja po prostu nie mam czasu :D

Dzień w dzień mam inne zajecia. A tak poza tym rodzina też się liczy, znajomi. Nie mogę tylko się uczyć i grać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również miałem korki do matmy, rozszerzonej i miałem czas na wszystko :)  Nie wspominałeś o innych zajęciach,które zabierają Twój czas, tłumaczyłeś się tylko maturą, więc dlatego odpowiedziałem w tym temacie. Powodzenia :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: ok

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności