Skocz do zawartości

Propozycja ShoutBox


CiapatyMurwa

Rekomendowane odpowiedzi

Po krótce:

Widzi mi się tutaj przycisk odsyłający do archiwum.

Nie wiem jak wy ale ja muszę wejść chat shoutboxa i dopiero tam kliknąć na archiwum.

Skrót się przyda. 

 

Jestę grafikię :3
Piszcie, którą wersję wolicie.
11udyqs.jpg
 
 
 

15fqfed.jpg

Edytowane przez CiapatyMurwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem na nie powód jest prosty, otóż wyglądałoby to paskudnie, teraz w miarę dobrze to wygląda, według mnie, nie ma co "zaspamowywać" głównego "interfejsu" strony, bo ona jest wizytówką forum. 

Faktycznie można by dać odsyłacz do archiwum, ale bardziej widziałbym to obok napisu "ShoutBox".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem na nie powód jest prosty, otóż wyglądałoby to paskudnie, teraz w miarę dobrze to wygląda, według mnie, nie ma co "zaspamowywać" głównego "interfejsu" strony, bo ona jest wizytówką forum. 

Faktycznie można by dać odsyłacz do archiwum, ale bardziej widziałbym to obok napisu "ShoutBox".

Zgadzam się z panem.

Co do archiwum jest przecież po wejściu w zakładke ShoutBox, jeśli ktoś chce sprawdzic to niech tam wejdzie i tyle.

 

Przecież jak klikniecie na ShoutBox, to po prawej stronie macie archiwum.

Tak ale im chodzi o dodanie skrótu.

 

 

I można dodac obok gdzies kto ile napisal wiadomosci na sb.

Jak dla mnie odpada, będzie syfiasto to wyglądac to nie jest przemek.

 

 

 

Jeśli już dodac skrót do archiwum, to tam gdzie .Not anymore. napisał, to byłoby najlepsze miejsce.

Edytowane przez Fakel
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A po co? Na str głównej masz koło 'Shoutbox' małe okienko "w" okienku ;d klikasz w to, i otwiera ci się nowa karta (osobna) która cię automatycznie przekierowuje tam gdzie masz sb , z archiwum i wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Szczerze?
Nie wiem czy to w ogóle ma sens, dodawać coś co jest w miejscu gdzie powinno byc. Shoutbox to osobny dodatek, plusem jest to, że można go udostępniać na stronie głównej/w tematach, itd zamiast wchodzić w zakładkę "Shoutbox".
Według mnie jeżeli ktoś chce się sprawdzić coś związanego z SB (Np: sprawdzić archiwum) to powinien wejść w niego. Strona główna to strona główna, a nie shoutbox, on jest tylko dodatkiem, więc udostępnianie takiego czegoś nie ma sensu, bo i tak musiałoby to przekierowywać na stronę z SB.

 

Przepraszam za długi czas oczekiwania na sprawdzenie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

A jest mozliwosc dodania sb na wersji mobilnej??

Nie widziałem nigdzie działającej wersji.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności