Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Mako03 Podanie


Mako03

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Mako03


2. Imię: Kamil


3. Wiek: 18


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Dobre tak 8/10


5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak


6. Składka (Tak/Nie): Tak


7. Link do swojego GT**: http://www.gametrack....169.126:27136/


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Gram w koszykówkę,siatkówkę,piłkę ręczną, ogólnie interesuję się sportami i motoryzacją. Jestem pozytywnym człowiekiem, mam wysoką kulturę osobistą i jestem osobą bardziej towarzyską.


9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Tak posiadam. Oto one: STEAM_1:0:38909563 


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Przeważnie 4-6h dziennie podczas tygodnia i 2-4 podczas weekendu


11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Dni robocze od 15 do około 21, w weekendy od 12 do 16.


12. Staż w grze counter strike 1.6: 3lata


13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Tak byłem adminem w cs 1.6 na 4 serverach w tym na 2 serverach DR oraz raz już na tym serverku(Skończyłem grać lecz wróciłem)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa wykres twojej aktywności w GT, nie wypowiem się czy serio grasz 4-6h dziennie. Jeśli tak to masz świetlaną przyszłosć ale od admina wymaga się aktywności na forum, minimum tej aktywności to 10 postów

 

  1. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum

 

 

 

Ty ich nie masz więc póki co na NIE. Bądź aktywny, komentuj tematy, wnoś propozycje i po tygodniu(jeśli to podanie odrzucą) kandyduj ponownie z widoczną aktywnościa zapisaną na twoje konto :D  

Edytowane przez CiapatyMurwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności