Skocz do zawartości

NDM - RESET | NOWA MODYFIKACJA | TO JUŻ 28 LUTEGO [ 28.02.2015r. ]


Lato ~wOw~ [t]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich graczy naszego New Diablo Moda. Chyba każdy z niecierpliwością czekał na ten moment. Reset odbędzie się 28 lutego o godzinie 1800  Tak, to już za tydzień !

 

 

Co nowego bądź edytowanego zobaczycie na naszym Diablo 27 lutego ?! Zdradzę wam, lecz pamiętajcie, że to co wypisałem, to nie jest wszystko !

 

Questy:

 

Po resecie questów będzie więcej aż o 14. Są one "wsadzone" w II akty. Aktów aktualnie jest V, a będzie ich VII, gdyż zrobiliśmy II nowe.

Nagrody zostały pozmienianie.

 

Runy:

 

Na serwerze po resecie zobaczycie nową runę, mamy GOTOWYCH NOWYCH run jeszcze ze 3 sztuki, lecz na reset będzie udostępniona tylko jedna. Będzie to runa: dodatkowa szansa na zdobycie many, albo złota.

 

Itemy:

 

Nowych itemów na prawdę jest wiele. Działania ich zdradzał nie będę, gdyż inna siec może mój pomysł dotyczący itemów nam podkraśc.

Nazwy ich wypiszę:

  1. Assassin Suit
  2. Cs-ClaSSiC.pl Dragon Arch Wings
  3. Zbroja Barbarzyncy
  4. Latarka Maga
  5. Dlugie Skoki
  6. Bogate Dlonie
  7. Aura Cienia
  8. Moc TSUNAMI
  9. Moc KRWI
  10. Pomocna Dlon Umarlych
  11. Destroyer Enemy
  12. Oko Zoom'a
  13. Levitation Enemy
  14. BIG Enemy
  15. Shoot Medicine
  16. Totem Uzbrojenia M4A1
  17. Totem Uzbrojenia AK47
  18. Czaszka Sukkubia
  19. Boots Arabian
  20. Anty Latarka
  21. Medicine Nekrusa
  22. SpeCiaL Cs-ClaSSiC.pl
  23. Stalowe Plecy
  24. Pocisk Shoots
  25. Critical Shoot
  26. Dzidny Shoot
  27. Rakieta
  28. Cedrowe Oko

Na prawdę, sam się nie spodziewałem, że wyjdzie aż tyle nowych itemów.

 

MOD:

nunew_e0.gif-> Serwer został przerobiony z maxymalnego 201 poziomu na 101.

nunew_e0.gif-> Statystyki: Siła - życie czyli dodatkowe HP - mnożnik został zamieniony na *1.5 z *2 ( będziemy posiadali mniej HP )

nunew_e0.gif-> Umiejętności podpalające tj. um. klasy Duriel, Khazry po zakończeniu rundy zostają anulowane ( Bugowało się to, gdy pod koniec rundy ktoś nas podpalił skillem to na początku kolejnej dalej się paliliśmy i traciliśmy HP )

nunew_e0.gif-> Nowe usługi będą ONLINE tydzień po resecie tj. Sumowanie Expa oraz Zmiana Klasy.

nunew_e0.gif-> Poprawiono błędy w opisie run ( /opisrun )

nunew_e0.gif-> Znerfienie klasy IMP, będzie miała o 2-3% mniej szans na zmienienie broni na nóż.

nunew_e0.gif-> NOWY SYSTEM: Punkty Wspaniałych ! ( co 5 lvli dostajemy dodatkową statystykę, więcej o tym wkrótce lub dowiecie się na serwerze po resecie :) )

nunew_e0.gif-> Zoptymalizowane GILDIE

nunew_e0.gif-> Możliwośc oddawania Lidera Gildii.

nunew_e0.gif-> Rozwijanie poziomów dodatkowego expa w GILDII. ( 3 poziomy )

nunew_e0.gif-> Unikatowe Dźwięki przy wchodzeniu do sklepów, menu

nunew_e0.gif-> Unikatowe dźwięki umiejętności ( SKILLI ) klas.

nunew_e0.gif-> Sklep za kamienie został rozbudowany:

1. Runy EXPA - możemy kupic SMall, medium, big expa.

2. Ruletka [ Koszt: 100 Kamieni ]
W Ruletce mozna wygrac 1000 expa badź 800 expa stracic.
W Ruletce mozna wygrac 10 many bądź 10 many stracic
W Ruletce mozna wygrac 20 zlota badź 20 zlota stracic
W Ruletce mozna wygrac 50 kamieni bądź 30 stracic.

3. Mikstury

3.1. Mikstura Regeneracji - Co 5 sekund regeneruje nam sie 5 HP [ Koszt 100 Kamieni]
3.2. Mikstura Pospiechu - Dostajemy +25% do szybkosci [ Koszt: 120 Kamieni ]
3.3. Mikstura Zaradnosci - Otrzymujemy o 25% wiecej pieniedzy na start rundy [ Koszt: 130 Kamieni ]
3.4. Mikstura Redukcji - Otrzymujemy o 25% mniejsze obrazenia [ Koszt: 140 Kamieni ]
3.5. Mikstura Zycia - Otrzymujemy o 25% wiecej zycia na start rundy [ Koszt: 150 Kamieni ]

 

new.gif-> Przywrócenie komendy /wymien

new.gif-> Przywrócenie Pergaminu do sklepu za złoto.

new.gif-> Gildie będą teraz od 50 Poziomu.

new.gif-> Gdy osoba ma wczytaną klasę i napiszę coś na sayu to wyświetla nam się przed jego nickiem klasa, którą gra oraz jego poziom. ( PO RESECIE )

 

 

 

 

 

KLASY:

 

nunew_e0.gif-> Klasa: Pustoszyciel

- Będzie posiadała nowego SKILLA. Będzie miała 6% na wywołanie ducha we wrogu, duch zadaje 40 dmg + int

nunew_e0.gif-> Klasa: Siewca Zaglady:

- Będzie posiadała nowego SKILLA. Będzie miała 10% na nacpanie wroga.

 

Dodam, że umiejętnośc Nacpania Wroga jest naszym autorskim skillem, na diablo go jeszcze osobiście nigdzie nie widziałem.

 

 

 

Na prawdę nie sądziłem, że aż tyle tego będzie. Jestem pewien, że coś zostało pominiętę - ślepota ze mnie.

Szczególnie podziękowania należą się dla

-_-

Ja jestem tylko pomysłodawcą.

 

Serdecznie wszystkich zapraszam na NOWY SERWER, można go tak nazwac bo o 50% został zmieniony.

Widzimy się 28.02.2015 r o godzinie 18:00

 

Dodam, że serwer 28.02 - w tym dniu będzie prawdopodobnie zamknięty, gdyż będą trwały na nim wszelkie testy.

Prawdopodobnie 28.02 będzie wykupiona reklama.

Jeśli jeszcze na Diablo nie zagrałeś z przyczyn nieznanych to serdecznie zapraszam 28 lutego, myślę, że wam się to spodoba.

 

Bardzo proszę przekazac znajomym informację na temat resetu i nowej modyfikacji naszego serwera. Im więcej osób o tym będzie wiedziało, tym więcej osób będzie grało !

Mam nadzieję, że nasze starania zostaną docenione.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Fakel
  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz "Widzimy się 27.02.2015 r o godzinie 18:00"

a potem

"Dodam, że serwer 27.02 - w tym dniu będzie prawdopodobnie zamknięty, gdyż będą trwały na nim wszelkie testy."

 

 

czyli w końcu jak :D? bedzie działał serwer w ten dzień normalnie :D?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile punktów statystyk za 1 poziom

2-3% to i tak za mało :P

4 punkty statystyk za 1 poziom, gdyż lvl zmniejszamy do 101 lub 100, jeszcze nie wiem na którym z tych statystyki wszystkie się rozdadzą.

 

 

 

Piszesz "Widzimy się 27.02.2015 r o godzinie 18:00"

a potem

"Dodam, że serwer 27.02 - w tym dniu będzie prawdopodobnie zamknięty, gdyż będą trwały na nim wszelkie testy."

 

 

czyli w końcu jak :D? bedzie działał serwer w ten dzień normalnie :D?

 

 

 

Na serwer w sobotę t. 27.02 będzie nałożone hasło. O 18:00 hasło zostanie ściągnięte i powinna ruszyc reklama.

 

 

Czyli do 18:00 bedzie zamknięty.

 

Serwer fajny! Reklama fajna! Postarales sie z opisem! :3

Zapraszam CiapataMrówo 27 lutego o 18 ;d

 

 

No i tak jak mówiłem zapomniałem o:

new.gif-> Przywrócenie komendy /wymien

new.gif-> Przywrócenie Pergaminu do sklepu za złoto.

new.gif-> Gildie będą teraz od 50 Poziomu.

new.gif-> Gdy osoba ma wczytaną klasę i napiszę coś na sayu to wyświetla nam się przed jego nickiem klasa, którą gra oraz jego poziom. ( PO RESECIE )

Edytowane przez Fakel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze dalej osłabcie impa będzie teraz tak dziadoską klasą iż nie będzie się opłacać nią grać. Grałem wiele lat na tym modzie i takiego dziadostwa z impem jeszcze nie było podczas gdy inne klasy nie są osłabiane dla przykładu pal 1/6 odbicie brawo. Mnożnik 1,5 punktów HP też słabe..dodatkowe osłabianie gry.Gildie od 50 poziomu od razu od 100.. teraz tylko będzie zakładał gidlie noe maniak z premką super pomysł. Wszyscy się zachwycają ja jednak jestem bardzo sceptyczny do niektórych nowych zmian... Ciekawe tylko jak będzie wyglądał końcowy bilans klas bo już o zepsuciu impa wiem.

Edytowane przez Rotmistrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze dalej osłabcie impa będzie teraz tak dziadoską klasą iż nie będzie się opłacać nią grać. Grałem wiele lat na tym modzie i takiego dziadostwa z impem jeszcze nie było podczas gdy inne klasy nie są osłabiane dla przykładu pal 1/6 odbicie brawo. Mnożnik 1,5 punktów HP też słabe..dodatkowe osłabianie gry.Gildie od 50 poziomu od razu od 100.. teraz tylko będzie zakładał gidlie noe maniak z premką super pomysł. Wszyscy się zachwycają ja jednak jestem bardzo sceptyczny do niektórych nowych zmian... Ciekawe tylko jak będzie wyglądał końcowy bilans klas bo już o zepsuciu impa wiem.

Klasa Imp nadal po osłabieniu wymiata, i o tym wiem, na konkurencji ta klasa jeszcze bardziej jest osłabiona i nią grają. Paladyn, było gdzieś pisane, że będzie osłabiony i będzie miał 1/5 może i tu tego nie napisałem bo zapomniałem.

Mnożnik HP.. Człowieku Ty nie masz pojęcia o tej modyfikacji, każdemu nie dogodzimy, co do zmieniania mnożnika - gracze Ci co grają cały czas - szybko po resecie osiągną maxymalne staty HP, a nowi gracze nie będą mieli szans... Gildie - jeśli się nie podoba to nie zakładaj jej. Przynajmniej nie będzie syfu i gildii nawalonych nie wiadomo ile. Ten maniak może zaprosic aż 10 osób do gildii.. Po za tym co ma premka do tego skoro, premium NIE wywyższa się nie wiadomo jak od klas zwykłych.

Ja każdemu nie dogodzę, tą modyfikację znam bardzo dobrze i wiem co jest dobre, a co nie, na pewno dobre nie jest to, żeby IMP miał nadal tyle % na zmianę, ile miał bo to masakra. Poza tym można spojrzec na demonologa i porównac z impem.

Edytowane przez Fakel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodajcie wyświetlanie regulaminu po wejściu na serwer i punkt w regulaminie zabraniający pod karą kasacji gildii nazw tychże gildii ze sformułowaniami niecenzuralnymi (przykład: gildia wyp****alaj jaka obecnie jeszcze istnieje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mu chodzi o dodanie regulaminu na serwer, jeśli wchodzimy ma się wyświetlac.. Nie , ja takiego czegoś nie dodam bo po pierwsze trzeba byc idiotą, żeby takie nazwy zakładac, a po drugie jeśli im się nie chce na forum wejśc przeczytac regulamin to ich sprawa, po prostu gildia zostanie usunięta.

Wkrótce napiszę temat z naszym

NOWYM AUTORSKIM SYSTEMEM PUNKTÓW WSPANIAŁYCH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakel, weź wraz z resetem usuń dla ninji możliwość kupienia tarczy.. strasznie irytujące.
Najlepiej żeby autokampy też były wyłączone na normalnych klasach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakel, weź wraz z resetem usuń dla ninji możliwość kupienia tarczy.. strasznie irytujące.

Najlepiej żeby autokampy też były wyłączone na normalnych klasach

Zostanie to ogarnięte.

 

 

zablokowanie ninjy na mapach : aim_ & fy_

Mapcykl nocny i tak usuwam po resecie więc zbędne.

 

 

jest wpis w regulaminie, że na małych mapach nie można grać ninją a autokampy nie są takie straszne :) jednakowoż tarcze zablokować dla wszystkich

Już takiego wpisu w regulaminie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności