Skocz do zawartości

skarga na NIKOTYNA


maska_kelso

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: KelsO


2.Nick admina/gracza który zawinił: nikotyna

3.Admin/Gracz : nikotyna

4.Data i godzina: 02.23   

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): bogdan morswin

6.Opis sytuacji: Gracze wybrali mape fy_arab a nikotyna ja zmienia na de_dust2002 jak na serwerze jest tylko 12 ludzi co to ma byc ja sie pytam te admini za bardz nadurzywaja swojej wladzy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zostawię mapkę na której  gracze na początku rundy są zabijania ponieważ jest zły respwon chyba ,a nie bd czekał aż hojnie mi mapy na u@ podacie bo to jest bez sensu jak komuś ma to kille nabijać wiec wybrałem 1 lepsza.

Hefajstos : Sory ale jakim ty mnie prawem oceniasz nie ma demka dowodu a ty tutaj piszesz " śmieci " bez komentarza dalszego to zostawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zostawię mapkę na której  gracze na początku rundy są zabijania ponieważ jest zły respwon chyba ,a nie bd czekał aż hojnie mi mapy na u@ podacie bo to jest bez sensu jak komuś ma to kille nabijać wiec wybrałem 1 lepsza.

Hefajstos : Sory ale jakim ty mnie prawem oceniasz nie ma demka dowodu a ty tutaj piszesz " śmieci " bez komentarza dalszego to zostawię.

Nikotyna nie oceniam cię to po pierwsze 

Po drugie napisałem że jeśli to jest prawda powinieneś zostać ukarany 

A po trzecie powinieneś zrobić vote czy gracze chcą zmiany mapy 

Zapraszam do lektury  http://forum.cs-classic.pl/topic/20433-regulamin-cod-mod-350-lvl/ 

 

 

A tu masz mały wycinek 

 

 

 

5.6. Admin nie ma prawa zmieniać mapy bez zgody graczy i w cześniejszego vote z zapytaniem o to / wyjątkiem jest H@ który może wykonać tą zmianę w każdej chwili ( czasem potrzebne to jest w krytycznych sytuacjach na serwerze ) w przypadku admina kończy się to zabraniem flagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin ma prawo i obowiązek zmienić mape w przypadku gdy ona się buguje - zabijanie na respie podchodzi pod bugowanie. 

Czyli gdzie tu wina nikotyny? 

 

I dobrze wiem pisząc ten post że nie ma niczego na ten temat w regulaminie, a powinno być. Jakoś na innych cod'ach jest wzmianka o tym jeżeli się buguje coś na serwie / mapa to admin może i ma obowiązek ją zmienić na inną nie bugującą się. 

Edytowane przez Siwy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwusek, jak nigdzie nie widzę tego punktu, wydaje mi się, że zrobił źle (trzymając się regulaminu), ale to przyjdzie osądzić dla Opiekuna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem za ukaraniem nikotyny ! Zmiana mapy --> vote powinno być a nie samowolka . To , że można zabijać z respa na respa to nie jest wytłumaczenie . Pool day tam też można zabijać a jak ktoś zabije 30minut odpoczynku . Koleso dobrze , że zalozyles ta skargę pozdrawiam Radek . (Bogdan`)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sytuacja wyglądała następująco: Przy rozpoczęciu nowej rundy automatycznie sami z siebie gracze dedali (nikt ich nie zabijał) to był bug mapy i nikotyna zrobił dobrze (postawcie się w takiej sytuacji, że bez powodu giniecie 3 rundy z rzędu, to nie jest fajne). Jeśli sytuacja wyglądała inaczej to skarga słuszna :).

@maska_kelso następnym razem podaj dowody w postaci demka (z własnego doświadczenia wiem, że świadkowie są mało wiarygodni. Oczywiście nie zarzucam wam kłamstw :])

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin ma prawo i obowiązek zmienić mape w przypadku gdy ona się buguje - zabijanie na respie podchodzi pod bugowanie. 

Czyli gdzie tu wina nikotyny? 

 

@Siwy

 

 

Pomimo dokładnego przestudiowania regulaminu serwer Call of Duty 350 jak i ogólnego regulaminu serwerów nie widzę podpunktu o którym wspominasz. Również zapraszam do lektury

http://forum.cs-classic.pl/topic/2040-regulamin-serwer%C3%B3w/

http://forum.cs-classic.pl/topic/20433-regulamin-cod-mod-350-lvl/

 

 

 

@Upadły/Rispekt 

 

Grasz na tym serwerze taki czas i dobrze ci idzie a nie znasz regulaminu tak jak pisałem wyżej zapraszam do lektury.

Edytowane przez Hefajstos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Temat jest bez sensowny admin może zmienic mapke kiedy tylko mu sie podoba bez zadnego vote jesli jego zdaniem mapka jest zbyt mała to zmienia mape nie musi mieć od was zadnego pozwolenia.</p>

<p>Na innych serwerach widziałem jak tam admini to robia nie pytaja sie czy zmieniac mape tylko zmieniaja bez zadnego ale a jak cos nie tak ktos powie to bany leca nie na 5-30min tylko na 3-4h. A wy zakladacie jakies smieszne skargi.</p>

 

<p>-_- było wiele takich skarg jak ta i przeszkadzały one tylko 2-3 graczom reszcie nie.</p>

 

<p>Hefajstos gram na tym serwie od bardzo bardzo dawna i dobrze znam regulamin wielu adminow rbiło vote bez zadnj zgody i jak zawsze przeszkadzało to tylko 2 -3 graczom, nie macze sie juz czego uczepic a potem piszecie i placzecie ze na serwie nie ma adminow i pełno odpalow gra.</p>

Edytowane przez Rispekt
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BogdanPaczy widać człowieku twoje ograniczenie umysłowe ... Nawet nie wiesz o co jest skarga dokładnie a sie wypowiadasz ..

Co do skargi ja moim zdaniem postąpiłem słusznie. Jest to tak samo bezsensowne jakbym przypirdzielił sie teraz do -_- ze daje zbugowane mapki, bo jest to bezsensu. Jeżeli skarga słuszna proszę o zabranie admina widocznie nie znam na tyle regulaminu aby być na nim adminem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-_- cytuje.,,


Vote przeprowadzone poprawnie. Małe mapy przy większej ilości osób mają być zmieniane, ta zasada nie jest stosowana u nas od dzisiaj, więc nie wiem o co się czepiasz.


 


proszę to są twoje słowa co do skargi na [25]Buu..! tam też była zmiana bez vote i niby dobrze postąpił . Nie rozumiem troszkę tego co piszesz aby nie było skarg,to trzeba się wkońcu zdecydować czy ma prawo zmienić czy niema prawa.


 


Nie jestem po niczyjej stronie. Ale według mnie nikotyna postąpił słusznie skoro gracze byli zabijani na respie mapa była za mała na 12 osób czyli vote mogło być ale było niekonieczne. 


 


Pozdr. Squbany


Edytowane przez DrEsIaRz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jak nie bylo vote?
Najpierw zrobił vote "Cos wiekszego ?", a potem dodał mapy podane na U@. Proszę czytać ze zrozumieniem, bo podałem logi w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz sprostujemy.
Jeżeli to wyglądało tak, że mapa naprawdę była zbugowana i zabijało ludzi, to mogę przyznać rację nikotynie i uznać skargę za niesłuszną, bo pewnie po chwili miałby "płacz", że zabija, a on nic z tym nie robi.

 

O to mi najbardziej bo gdyby to kelsa zabiło 3x pod rzad było by na u@ "k.... zmieniaj tą mapkę a nie robisz jakieś vote".

A -_- mogł by dodać taki pod punkt w regulaminie ze gdy jest bug na serwie który powoduje mapa, admin ma obowiązek zmienić mape, bo żaden admin nie zna dokładnie regulaminu w 100 %, a wiadomo bywa różnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jesli mapa sie nie bugowala tylko ja mialem predkosc swiatla i  gracze gineli zanim sie ogarneli? albo ktos skanowal z respa na respa i dlatego padali ? albo adminowi sie mapa nie spodobala i ja zmienil?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz, nikotyna napisał że nie kilka sekund po respawnie tylko NA respawnie, gdy była ta 'przerwa' - 2sek(na początku rundy) , to oni w tym momencie ginęli 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy jesteście nienormalni.

Każdy który teraz chce coś napisać oglądnąć to ... : http://253315.cgs.pukawka.pl/hltv-1502232219-fy_arab-1424726340-1424726580.zip

Kelso co do cb, śmieszny jesteś, jesteś człowiekiem który jest ograniczony umysłowo kolejny z ekpiy "pier.... nie myślę" nie będę sie tu wypowiadał, jeżeli i tak komuś nie wytłumaczysz...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak że mapa się buguje, ona ma za mało respawnów np przy graczach 5 TT vs 5 CT pograsz, ale jak dojdzie 2 do CT i TT to zaczną oni dedać na respie bo nie ma miejsca na respawn? Kapujesz teraz, bo prościej się nie da wyjaśnić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności