Jump to content

Automatyczne bindowanie KSGkey

Kenaj
 Share

Recommended Posts

Nie wiem czy jest to problem powszechny czy tylko mój ale w konsoli non stop trzaska mi takie wiersze jak w załączonym ss.

Wiem po co to jest, czemu i dlaczego ale utrudnia mi to grę w momencie kiedy z powodu natłoku wiadomości nie zdążę przeczytać co ktoś do mnie napisał a gdy chcę zobaczyć to w konsoli nie mogę bo cały czas wywala mi to info o bindowaniu. 

Ktoś również ma taki problem albo ktoś wie jak temu zaradzić ? :) 

post-15483-0-44778300-1424830465_thumb.jpg

Zanim zaczniesz grzebac w cofingu proponuje Ci zresetowac wszystkie bindy, to znaczy funkcje przypisane danym klawiszom. Wpisujesz w konsole "unbindall" i po tym nie bedziesz mogl chodzic, strzelac, nic zrobic, bo wszystkie klawisze stracą funkcję. Nalezy wejsc w ustawienia>klawiatura/keyboard>i zresetowac klawisze przyciskiem "use defaults". Moze pomoze, wtedy wyjsc z CS'a przez "quit" i powinno sie zapisac :3

Zanim zaczniesz grzebac w cofingu proponuje Ci zresetowac wszystkie bindy, to znaczy funkcje przypisane danym klawiszom. Wpisujesz w konsole "unbindall" i po tym nie bedziesz mogl chodzic, strzelac, nic zrobic, bo wszystkie klawisze stracą funkcję. Nalezy wejsc w ustawienia>klawiatura/keyboard>i zresetowac klawisze przyciskiem "use defaults". Moze pomoze, wtedy wyjsc z CS'a przez "quit" i powinno sie zapisac :3

To jest plugin, który jest na każdym serwerze Classica. Gracze, którzy probują włączyc WH czy coś innego ( naciskając dziwne przyciski ) zostają zbanowani.

Jeśli nie masz odpowiednich FLAG, to temu nie zaradzisz.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines