Skocz do zawartości

Propozycja nowej rangi na serwerach.


dzika ryba

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. :D

 

Mam propozycję dotyczącą wszystkich serwerów i nie wiedziałam gdzie to napisać. ^^

 

Mianowicie chodzi mi o dodanie rangi pomocnika opiekuna serwera, czyli takowego j@. Wiecie, jakaś tam rekrutacja itd. Ta funkcja, np. miałaby zadania podstawowego adminowania plus dostęp do ftp, żeby dodawać flagi itp. Myślę, że to by się przydało, może niekoniecznie jest wielkie zapotrzebowanie, ale czemu nie? Szybciej rozwiązane sprawy, można razem popracować nad czymś nowym do serwera i takie tam.

Co o tym myślicie?

 

Nie piszcie, że jest to niepotrzebne z powodu, że opiekunowie sobie dobrze radzą, bo owszem radzą sobie, ale taka pomoc zawsze się przyda i chyba nie zaszkodzi? :D

Edytowane przez Mashiro *
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię o 5 osobach, tylko o dwóch.

Ogarnianie działu serwera, ftp itd.

Nawet wspólne prace nad czymś do serwera, konkursy, informacje, klasy itd.

Po prostu taka "bliska i pomocna dłoń".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja jest dobra tj. jest sensowna i przemyślana, lecz tak naprawdę należy sobie zadać pytanie czy jest sens dodawanie takiego "pomocnika", według mnie jest dobrze jak jest, mogłaby powstać taka randa, ale nie musi. Po za tym mało jest osób którym można powierzyć dostęp do bazy serwera, bo to, że jest pomocna nie oznacza, że jest zaufana :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ale tam samo można powiedzieć przy dawaniu jakiejkolwiek z ważniejszych rang. Czy ktoś się nadaje i czy jest zaufany to ocena opiekuna, albo administratora i hmmm, może i masz rację, ale tak jak mówiłam: takie wątpliwości są i będą, a tu już głowa osoby decydującej, czy zaufa, czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rybcia nie ma sensu, taka ranga już była przy tym knife modzie, taki serwer był. Opiekun i pomocnik, ja nie rozumiem w dalszym ciągu, po co ci taka osoba. 

Bo żeby tu było coś robić, a nie ma,.. to po co kolejna osoba? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja propozycja nie została przyjęta.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności