Jump to content

Mardidistat <3

rolooo
 Share

26 members have voted

1. 1. dobry admin?

Recommended Posts

w tym temacie proszę o ocenę Admina Madridistat swoje zdanie proszę uzasadniać wypowiedzią w przeciwnym razie będzie warn   :)

Edited by rolooo
  • Like 2

Może nie gram często ale gdy już jestem to zazwyczaj widzę tego admina, czyli z aktywnością nie jest źle ( co zresztą widać po GT http://www.gametracker.com/player/Madridistat%20%3C3/193.33.177.101:27156/ ), dobrze wykonuje on swoje obowiązki, ponadto nie widziałem z jego strony jakiegoś braku kultury, tak jak można to zaobserwować u niektórych adminów (niekoniecznie akurat z tego serwera).

Edited by Masek
  • Like 1

"Świerzak" :D Jest chyba najbardziej aktywny na serwerze z resztą pokazuje to gt, (nawet mnie przebił :D) kulturka jest, wszystko jest, oby tak dalej :)

Pzdr. O.S.D.I

• Like 1

Jak najbardziej pozytywnie :) Dosyć często widuję na serwerze, ogarnięty, zabawny także jak najbardziej na plus :> Jeśli miałbym się czepiać to mikrofon więcej do stricte rozgrywki używaj! :D

• Like 1

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines