Jump to content

Propozycja Michu129


ZiOmBaL
 Share

Recommended Posts

Witam, otóż wymyśliłem sobie taką jedną moim zdaniem dobrą propozycję na serwa :-P.

 

1. Propozycja:To tak, że jak wbije jakiś Admin na serwa i napisze na środku " @@ " Godzina expa - Zabicie TT - BAN, czyli to znaczy że ! jak jest ta godzina expa ( logiczne trwa do równą 1 godzinkę ), to jak CT przejdą mapkę to wtedy dają się zabić TT, a jak ktoś zabije TT do leci BAN na 1h.

[email protected] Wymyśliłem drugą propozycje ( Bardzo krótka ) ale to już dawno i ją nie napisałem bo mi się nie chciało :lol: xD, gadałem na ten temat z Matim i była by bardzo też przydatna :-P

To tak: Jak ktoś nie żyje i wpisze /respawn to pobrało by mu 8k Tysięcy, czyli ktoś by musiał zrobić tą komendę /respawn i jak wpisze to pobierze mu z swojej kasy 8000$.

To na tyle, jeszcze jak coś mi ciekawego przyjdzie do głowy to jeszcze napisze :-P

 

[email protected] Wymyśliłem next propozycję :mrgreen:

To tak. Że jak gra na serwie i ma dużo zabitych fragów i zdobył np powiedzmy 20 żyć, to mogło by być tak że jak się chce odrodzić to po lewej stronie wyskoczy takie coś: "Chcesz użyć swoje życie"

 

1. Tak

2. Nie

 

Takie coś by się moim zdaniem przydało, ponieważ ktoś ma dużo żyć i nie chce ich tracić tylko chciałby je użyć na inne rundy. To na tyle jak na razie :-P

Pozdrawiam Michu129

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie dobry pomysł, ale jeśli ktoś wbije nowy i zabije TT to nie przyniesie to trochę kłopotu ? Najlepiej by było, gdyby się ustaliło zawsze godzinę, polecam 18:00. No i spamować cały czas @@.

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem na nie. Dlaczego? Wiele nowych graczy, którzy pierwszy raz grają na waszym deathrunie nie będą o tym wiedziały. A jeżeli nie będzie żadnego admina na serwerze to i tak większość graczy będzie zabijać TT.

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem za ale żeby to wprowadzić musiał by być admin zawsze o 18 bo pewnie będą tacy co tego nie będą przestrzegać..Respawn tez dobra sprawa...

Link to comment
Share on other sites

~fl0w, Czytaj uważnie.. ja napisałem ze jak będzie Admin to będzie godzina expa on to bedzie caly czas powtarzal a nie ze napisze jeden raz i koniec.. :-P, Tez to nie ma tak ze admin sobie napisze @@Godzina Expa Zabicie TT - BAN. I sobie potem wyjdzie z serwa :).
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pierwszy pomysł może być kłopotliwy.Wyobraź sobie, że jesteś w CT i jest ta godzina expa to chciałoby Ci się grać i dawać się zabić?Drugi bardzo mi się spodobał, ponieważ dużo graczy jak zdobędzie pieniążki to nie ma co z nimi zrobić ;))Trzeci jest po prostu przydatny.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines