Jump to content

Propozycja Michu129


ZiOmBaL

Recommended Posts

Witam, otóż wymyśliłem sobie taką jedną moim zdaniem dobrą propozycję na serwa :-P.

 

1. Propozycja:To tak, że jak wbije jakiś Admin na serwa i napisze na środku " @@ " Godzina expa - Zabicie TT - BAN, czyli to znaczy że ! jak jest ta godzina expa ( logiczne trwa do równą 1 godzinkę ), to jak CT przejdą mapkę to wtedy dają się zabić TT, a jak ktoś zabije TT do leci BAN na 1h.

EDIT@ Wymyśliłem drugą propozycje ( Bardzo krótka ) ale to już dawno i ją nie napisałem bo mi się nie chciało :lol: xD, gadałem na ten temat z Matim i była by bardzo też przydatna :-P

To tak: Jak ktoś nie żyje i wpisze /respawn to pobrało by mu 8k Tysięcy, czyli ktoś by musiał zrobić tą komendę /respawn i jak wpisze to pobierze mu z swojej kasy 8000$.

To na tyle, jeszcze jak coś mi ciekawego przyjdzie do głowy to jeszcze napisze :-P

 

EDIT@ Wymyśliłem next propozycję :mrgreen:

To tak. Że jak gra na serwie i ma dużo zabitych fragów i zdobył np powiedzmy 20 żyć, to mogło by być tak że jak się chce odrodzić to po lewej stronie wyskoczy takie coś: "Chcesz użyć swoje życie"

 

1. Tak

2. Nie

 

Takie coś by się moim zdaniem przydało, ponieważ ktoś ma dużo żyć i nie chce ich tracić tylko chciałby je użyć na inne rundy. To na tyle jak na razie :-P

Pozdrawiam Michu129

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie dobry pomysł, ale jeśli ktoś wbije nowy i zabije TT to nie przyniesie to trochę kłopotu ? Najlepiej by było, gdyby się ustaliło zawsze godzinę, polecam 18:00. No i spamować cały czas @@.

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem na nie. Dlaczego? Wiele nowych graczy, którzy pierwszy raz grają na waszym deathrunie nie będą o tym wiedziały. A jeżeli nie będzie żadnego admina na serwerze to i tak większość graczy będzie zabijać TT.

Link to comment
Share on other sites

~fl0w, Czytaj uważnie.. ja napisałem ze jak będzie Admin to będzie godzina expa on to bedzie caly czas powtarzal a nie ze napisze jeden raz i koniec.. :-P, Tez to nie ma tak ze admin sobie napisze @@Godzina Expa Zabicie TT - BAN. I sobie potem wyjdzie z serwa :).
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pierwszy pomysł może być kłopotliwy.Wyobraź sobie, że jesteś w CT i jest ta godzina expa to chciałoby Ci się grać i dawać się zabić?Drugi bardzo mi się spodobał, ponieważ dużo graczy jak zdobędzie pieniążki to nie ma co z nimi zrobić ;))Trzeci jest po prostu przydatny.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy