Jump to content

USB

Daniel.!
 Share

Recommended Posts

Witajcie,

mam taki problem. Jeden port USB nie czyta mi niczego. Wpinam myszkę, laser świeci nic poza tym (na innych portach działa). Pendraki też nie działają w nim. Wszystkie sterowniki są zaktualizowane i już nie mam pomysłu co może być powodem tego, że nie działa. 

Dzięki za pomoc ;v

• Like 1

Może po prostu jest w jakiś sposób uszkodzony? Mi dwa nie działają... Kupiłam taki przełącznik wpinany(nie wiem jak to się nazywa), dzięki niemu mam 3porty wpięte w 1. Polecam :D

Najprawdopodobniej coś się rozłączyło na płycie głównej. Sprawdź wszystkie kabelki.

Ewentualnie w biosie może być uszkodzony kontroler usb ale sam z siebie się raczej nie zmienił. 

Miałem mordo ten sam problem i jak go na gwarancji posłałem to mi rachunek na 120zł przysłali za usuwanie wirusów, bo niby "tego gwarancja nie obejmuje", ale lepiej wysłać póki się ją ma, niż samemu grzebać i coś zepsuć ;p.

• 2 weeks later...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

Powód: Brak aktywności.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines