Jump to content

[ODRZUCONE]Podanie OneXakaGracu

OneXakaGracu
 Share

Recommended Posts

1. Nick: OneXakaGracu

2. Imię: Gracjan

3. Wiek: 16 

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Średnie, douczam się

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

6. Składka (Tak/Nie): Tak

7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/OneXakaGracu/185.36.169.126:27136/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Chciałbym zostać adminem ponieważ myślę że podołam w tej roli nie często widać adminów na serwerze a ja bywam często. Dość dużo ostatnio graczy skraca/skanuje w tt/nadużywa mikrofonu i chciałbym ogarnąć troszeczkę graczy nie przestrzegających regulaminu. Polubiłem ten serwer od czasu gdy dostałem na nim swojego pierwszego skina :D.

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: TakSTEAM_1:1:107951162 

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 2-3 godziny

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Dni robocze - 17-20, weekendy 17-24

12. Staż w grze counter strike Global Offensive: Gram z około 2 miesiące.

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Na CS GO nie byłem lecz miałem własne serwery na cs 1.6

Posty na forum nadrobię. 

Jestem za okresem próbnym :

Mikrofon +

Składka +

Forum jest do nadrobienia

Można dać mu szanse :)

@F00|ISH ja odwiedzam czasami na dr więc nwm o co się spinasz każdy ma prawo wypowiedzieć się w podaniu :)

Edited by Miverse

Również jestem za okresem próbnym: :signher:

Mikrofon +

Czas na serwerze+

Składka +

Średnie doświadczenie +

Niech się wykaże na stanowisku admina  :notworthy:

Edited by Diverse

Zastanawia mnie dlaczego wypowiadają się osoby ,które prawdopodobnie nigdy nie weszły na dr'a.

A co do Podania to:

+Mikro

+Składka

-Aktywnośc [Nie widuje cię w wymienionych wyżej godzinach]

-Widziałem jak często kłóciłeś się z adminami o banowanie graczy[broniłeś gracza ,który złamał regulamin prawdopodobnie wiedząc ,że jest to niesłuszne]

Na NIE.

@Miverse Wiem,że każdy ma prawo głosu ale nie widzę sensu w wypowiadaniu się w dziale ,który jest nam nieznany.Tak jak powiedziałeś odwiedzasz dr'a czasami a więc nie znasz dokładnie zachowań Graca.Nie chcę wysuwać fałszywych oskarżeń ale wydaje mi się ,że poprosił cię o opinię.

Edited by F00lISH
  • Like 1

• Root

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines