Jump to content

Recenzja anime To Love-RU

Rias Gremory
 Share

Recommended Posts

Dzisiaj postaram się napisać coś z sensem o "To Love-RU".

172967.jpg

Gatunki: komedia, romans, szkolne życie, ecchi, harem, fantastyczne.

Rito Yuuki to zwykły licealista. Pewnego dnia gdy się kąpał w jego wannie pojawiła się urocza kosmiczna księżniczka - Lala Deviluke. Przypadkowo łapiąc ją za piersi, nieświadomie się z nią zaręczył (ci kosmici mają ciekawe zwyczaje).

Bohater nasz nie bardzo wierzy w te zaręczyny. W dodatku podkochuje się w koleżance z klasy Harunie Sairenji. Próbuje jej wyznać miłość od pewnego czasu, ale za każdym razem coś mu przeszkadza: to spadnie na niego stół bilardowy, to go autobus potrąci itp..

Niestety to nie jedyne problemy Rito, albowiem jeżeli okaże się on nieodpowiednim mężem dla Lali to jej ojciec zniszczy Ziemię ;D. Co zrobi nasz bohater? Czy Ziemia będzie w niebezpieczeństwie? A może, jak to bywa w haremach, pojawią się kolejne "kłopoty"?

Sprawdź sam!

Link do serialu: http://shinden.pl/anime/5763-to-love-ru

Anime samo w sobie nie jest złe, ale szczerze wydaje mi się przeciętne. Kreska, fabuła, bohaterowie nie są wielce wyśmienici, ale nie jest najgorzej. Szczerze mam jakąś blokadę co do tego anime :x.

Oceny:

-bohaterowie: 6/10,

-kreska: 7/10,

-fabuła: 7/10,

-ocena ogólna: dobre.

Totalny brak weny, blokada, kappa 2/10.

Edited by Rias
  • Like 7

Nawet bez weny potrafisz. :)

Ehh no mam ochotę obejrzeć, ale w pierwszej kolejności ustawiłam sobie anime, które Pride mi polecił xD

Wsunę to może na 2 ew. 3 miejsce. ^^

Jak pożałuję, że wepchałam do kolejki, to się policzymy. :D

Plusik standardowo

• Like 3

Love-ru o jeju. Jak dla mnie bardzo słaby tytuł. Do obejrzenia jeśli ktoś chce się odmóżdżyć :D Osobiście niezbyt mi się podobało, ale każdy ma inny gust ;)

Odpadłem po 1 serii ;/

Recenzja jak zwykle super! W ogóle nie widać braku weny :)

• Like 2

No no, tylko Rias mógł o tym napisać ;x. Anime mi się nie spodobało, jak na razie wstrzymane i tak naprawdę minie trochę czasu zanim powrócę do oglądania :D. Za recenzję ++++. ^^

• Like 2