Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie Mento$^^


Mentosz

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Mento$
2. Imię: Daniel
3. Wiek: 17
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Dobre 6/10 i raczej to mi wystarczy poniewaz wszystkie podstawowe komendy znam :)
5. Mikrofon(Tak/Nie) Tak
6. Składka(Tak/Nie):Tak (sms)
7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.116:27015/top_players/?query=Mento%24
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Interesuje sie piłka nozna oraz siatkowka :) Czesto jestem rano na serwerze i jest brak adminow oraz milo mi sie gra na tym serwerze wiec raczej zostane tu na stałe :)
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): NS
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**:  8 godzin dziennie xd
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**:Dni robocze ok 14-23 w wekkendy od rana do nocy :D
12. Staż w grze Counter Strike 1.6:ok 7 lat
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Tak na serwerach typu JB oraz cod mod.


Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym na Tak gdyby nie ilość twoich banów i upomnień za kulturę.

Nie raz widziałem jak sobie poprzeklinałeś i dostałeś bana za słowa. 

Admin ma świecić przykładem, a nie przeklinać pół mapy 

 

@Marta 

rozumiem że porównujesz mentosa słowa do sytuacji z RPK. Jednak RPK nie przeklinał w takim stopniu i nie dostał tylu banów i ostrzeżeń co on. Wiesz dobrze, że daje szanse każdemu, ale niech pokaże nam jaki potrafi być grzeczny i złoży za tydzień podanko

Edytowane przez נαѕкιєя
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mentosek.. :)

No pewnie, że na tak.

Jesteś aktywny, ale nie przesadzaj 8h to jednak duuużo. xD Dobrze się dogadujemy i jesteś spoko "kumplem", więc nie będzie problemu, żeby się dogadać. Nie łamiesz na moich oczach regulaminu, zgłaszasz mi cziterów czy to na u@, czy to na gg. No jesteś dobrym kandydatem, jedno co mogę ci zarzucić to brak aktywności na forum, ale to się da nadrobić. (Admn min raz dziennie ma być na forum.) i twoją kulturę, ale to idzie do poprawy.

 

@Jaskier,

W podaniu Rpk byłeś na tak, a on równie z Mentoskiem przeklinał... Też zasługuje na szansę okresu próbnego. :) Warunek - zero przekleństw i musi się pokazać z dobrej strony.

 

Na tak, ale okres próbny będzie najlepszy. Tak jak inni koledzy, którzy się dostali, Mentos nie jest gorszy, zasługuje na szanse. :3

 

@edit

No co ty odwalasz. ,_,

Reklama podania? Lipa, pewnie za tydzień znowu wystartujesz to popraw kulturę. :/

Edytowane przez Mashiro *
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie. Reklamowałeś podanie na SB, co według mnie cię na ten moment skreśla. Masz ładną listę banów: obraza, obraza, obraza, obraza, txt, txt..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mentosik mentosik a raczej Daniello :D i powiedz mi co ja mam z Tobą zrobić? 

No to tak, aktywny jesteś na serwerze to Ci muszę przyznać rzadko się zdarza żebym Cię nie widział, lecz 8h to troszkę przegiąłeś, ale uważam, że spokojnie mógłbyś być online z 2 - 4h na dzień, co oczywiście idzie na plus. Kolejną sprawą jest twoje zaangażowanie w porządek na serwerze, większość zgłoszeń na u@ leci od Ciebie i to każdy admin wie co też działa na twoją korzyść oraz jesteś osobą zdolną do kooperacji (czyli współpracy), widać to po tobie jesteś dobrym "kumplem" - jak napisała nam Marta wyżej, ale w zasadzie jednym i dość poważnym minusem jest twoja Kultura (a raczej jej brak) co za tym idzie dałbym Ci szansę, lecz tylko pod okresem próbnym oraz TOTALNYM ZAKAZEM UŻYWANIA WULGARYZMÓW gdyż admin ma świecić przykładem (wiem, że po "numerach" na zombi modzie te słowa brzmią śmiesznie w oczach "niektórych", lecz są one trafne..) oraz twoja aktywność na forum musi się poprawić, tak więc jestem za okresem próbnym, będę miał Cię na oku. 

 

@edit no.1 

eh to dałeś popis patrze sobie na SB a tutaj co widzę? reklamujesz swoje podanie co skutkuje odrzuceniem twojej kandydatury, tak więc za tydzień możesz napisać ponownie podanie, mam nadzieję, że poprawisz swoją kulturę tyle ode mnie. 

Edytowane przez .Undisputed.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności