Skocz do zawartości

Losowanie - miesiąc marzec


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ajmi

Co ci się podoba w naszej sieci?: Forum(wizualnie), ludzie w ubt, atmosfera,szczerosc,profesionalizm

Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): dołączylem w czerwcu. Aktualnie gram na dd2 GO

Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Zobaczyc nowe kolorki dla rang, serwer only dd2/mirage/nuke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: GM4L!
Co ci się podoba w naszej sieci?: Na pewno atmosfera na serwerach w Moim przypadku Only DD2 i również ich popularność, jaka jest na wysokim poziomie. 
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Początek Lutego, 2015

Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Hmm.. na pewno Chciałbym zobaczyć  jakiś serwer Team Play ESL Map. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Jasmine.

Co ci się podoba w naszej sieci?: Przede wszystkim klimat, który panuje na serwerach jak i na forum, można poznać dużo fajnych, przemiłych osób.

Czas spędzony na naszych serwerach(od kiedy grasz): Początek czerwca 2014 :)

Co chciałabyś zmienić/ zobaczyć na naszej sieci?: Hmm, myślę że jest okej, nie trzeba nic zmieniać.

 

Pozdrawiam :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Madridistat <3

 

Co Ci się podoba w naszej sieci ? : Szczególnie atmosfera i klimat na forum jak i za równo na serwerach , mi bardziej chodzi o serwer onlydd2 bo tam zacząłem przygodę z CSC i wiąże z tym serwerem ogromną sympatie, poznałem tu na prawdę dużo prze miłych i fantastycznych ludzi , na pewno kiedyś ciężko będzie mi się z wami  pożegnać.

 

Czas sprzędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz) : Początek Czerwca 2014 , ponad 450h na serwerze onlydd2 , http://www.gametracker.com/player/Madridistat%20%3C3/193.33.177.101:27156/

 

Co chciałabyś zmienić/ zobaczyć na naszej sieci?: Tak jak piszą koledzy/koleżanki jak na razie wszystko jest dobre i na swoim miejscu:)

 

Pozdrawiam całe CSC / Madri!

Edytowane przez Madridistat
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Miverse
Co ci się podoba w naszej sieci?: Bardzo dobre i stabilne serwery, świetna administracja i miła atmosfera na serwerach czy forum :)
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Gram od lipca 2014. Swoją przygodę rozpoczynałem na serwerze 4k1 (teraz 2k1) przegrałem tam ok. 300h świetnie się bawiłem następnym serwerem 1.6 był DR który również mnie wciągnął i przegrałem ok.280h. Aktualnie gram na FFA Cs Go i bardzo mi się podoba. Mam nadzieję ,że zostanę na tej serwerowni jak najdłużej.
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: W sumie nic mi nie przychodzi do głowy, al na pewno powoli bym rozkręcał serwery cs go bo nie oszukujmy się 1.6 już przestaje być tak grywalny jak kiedyś.

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: UsmiechnijSieJakSMILEY
Co ci się podoba w naszej sieci?: Atmosfera, ludzie zalogowani tutaj i administracja.
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): około roku
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Sądze, że nic nie trzeba zmieniać wszystko jest w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Trevor
Co ci się podoba w naszej sieci?: Atmosfera,zajebiści ludzie no i gra na wypasionych serwerach :D
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Dużo ponad rok

Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Wszystko jest OK :) Ja bym nic nie zmieniał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:Mento$
Co ci się podoba w naszej sieci?:Ludzie,admini i wogole wszystko :)
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz):2 tygodnie :)
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?:Nic :)

 
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Domino c(:
Co ci się podoba w naszej sieci?: Wiele ciekawych serwerów  oraz brak lagów serwerów 
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Na Cs-classic gram od 4 lat ale tylko na Dr  licząc czas z przed resetów to myśle że ze 100 godzin
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Chciałbym dodać radio "dj'a czy coś w tym stylu" na forum aby było raźniej :D

Edytowane przez Domino c(:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Averox
Co ci się podoba w naszej sieci?: Miła atmosfera na serwerach i zgrana ekipa adminów którzy sobie pomagają :)
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): 150h, pół roku
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Nic. Wszystko na swoim miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

GIFT CS:GO

  • Mashiro *
  • GM4L!
  • Jasmine

GIFT cs 1.6

  • bialyy
  • aver

Kasa w sklepiku 10 zł

  • aSd_Pb_
  • 07 zgłoś się

Kasa w sklepiku  5 zł

  • leilo
  • Gruffi

Donator

  • HiszpanskiTorreador
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności