Skocz do zawartości

Losowanie - miesiąc marzec


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Baltic 
Co ci się podoba w naszej sieci?: Hmm, wszystko :) Administacja, Moderatorzy, UB Team ( Szybko wyjaśnia sprawy ), jak i zwykli "śmiertelnicy" za to, że można z nimi popisać i pozabijać na serwerach :D
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): 11 luty 2013 :)
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Zwykłego Deathruna bez dwóch/trzech skoków, gravitki itd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: aver
Co ci się podoba w naszej sieci?: Przede wszystkim ludzie ktorzy są bardzo pozytywnie nastawieni, z poczuciem humoru, otwarci na znajomości, pomocni. No co by tu dużo mówić, panuje świetna atmosfera, i przede wszystkim kultura.
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Swoją przygode na tej sieci zacząłem w kwietniu 2014, na dawniejszym cod modzie 4001 level przegrałem na nim jakies 100h. A na tym co jest teraz to tylko jakies 15.
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Ja bym na razie nic nie zmieniał, dużo zmian było niech pozostanie tak jak na razie jest, nikt chyba nie narzeka.

Edytowane przez aver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:James Rodriguez
Co ci się podoba w naszej sieci?:Wspaniała administracja i najlepszy FFA w Polsce xd
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz):od 6 lipca i na FFA około 400 godzin
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?:Mhmmmm jak dla mnie wszystko jest w porządku xd

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:

CiapatyMurwa

 

Co ci się podoba w naszej sieci?:

Hierarchizacja forum. Każdy dział ma swojego opiekuna, każdy dział jest regularnie sprawdzany, czyszczony. Panuje tu porządek. Co więcej podoba mi się różnorodność serwerów. Mamy ogromny wybór, jesteśmy dostępni na platformach 1.6 oraz GO. Posiadamy serwer teamspeak. Na forum panuje kultura, ludzie są zżyci a jednocześnie nie odrzucają nowych ludzi. To sprawia, że atmosfera jest miła dla oczu i uszu.

 

Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz):

Około marca ubiegłego roku rozpocząłem przygodę z deathrunem, dnia 21 kwietnia 2014 zarejestrowałem się na forum. Dzisiaj jestem aktywnym forumowiczem a także graczem większej ilości serwerów.

 

Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?:

Nie odkładam propozycji dla podań czy konkursów, każdą ideę zapisuję i w możliwie najszybszym czasie wykładam w dziale propozycji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: RedBull
Co ci się podoba w naszej sieci?: Miła atmosfera, przyjaźni ludzie, super administracja. Panuje tu kultura, nie czuję się tu drętwo. Czuję się jak bym był na tej sieci od wieków. Z każdym można tu pogadać i o wszystkim. Jest tu wiele rozrywek, na których można spędzić miło czas, np: Gry i zabawy. Takiej sieci szukałem całe życie. Na pewno zaproszę tu swoich znajomych. 
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): od 2 tygodni.
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Wasza sieć jest doskonała prawie nie trzeba jej ulepszać, lecz z miłą chęcią zobaczył bym tu jakąś muzykę na stronie głównej. Będzie to na pewno umilało nam czas spędzanym przy miłej atmosferze na forum.

 

Pozdrawiam,

RedBull

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Mazowiecki Marcin
Co ci się podoba w naszej sieci?: Możliwość gry na serwerach Counter Strike. Atmosfera i ludzie.
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Półtora roku. Serwer Only de dust 2 i [FFA]

pre_1425754485__info.png
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Nadal chciałbym widzieć serwery Counter Strike 1.6 pomimo przesiadki wielu na CS: GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Bialyy
Co ci się podoba w naszej sieci?: Najbardziej co mi się podoba to serwery (codmod 350 i paintball) i forum ogarnięte. Ludzie są mili na serwerach nie widzę dużo cheaterów więc czego chcieć więcej :D
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Od 18 lutego
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Wszystko jest idealnie, nic nie trzeba zmieniać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: careamsen
Co ci się podoba w naszej sieci?: Fajna ekipa 
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): od 2 lat
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: w sumie to nic bo to co chciałem poprawić to zostało poprawione 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: CL Varian
Co ci się podoba w naszej sieci?: Porządek (przynajmniej względny ;p)
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): od grudnia 2014
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Server CS:GO Mirage only

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:zefir

Co ci się podoba w naszej sieci?:atmosfera oraz ludzie którzy zawsze pomogą

Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz):na waszych serwerach gram od listopada 2014

Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?:nic nie chciałbym zmieniać na waszej sieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:

ev1l
Co ci się podoba w naszej sieci?:

Nie znam całej ekipy Cs-classic, głównie ekipę ODD2 bo tylko tam grywam, ale jeśli chodzi o nich to jest to najlepszą ekipą z jaką miałem przyjemność się spotkać. Nie mówi tu tylko o adminach, ale także o graczach którzy są wybitni ;) A tak poza tym myślę, że gdyby nie atmosfera całej serwerowni to już dawno zmieniłbym serwer, lecz muszę przyznać, że gram tylko tutaj, a to o czymś świadczy ;]
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz):

Listopad 2014 (grałem przedtem na nicku wwert)
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?:

Jedyną rzeczą, która mi się nie podoba to skoki pingów na ODD2, a tak poza tym to wszystko jest jak dla mnie w porządku i nic bym nie zmieniał :D


Pozdrawiam ;)

Edytowane przez wwert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Baltic
Co ci się podoba w naszej sieci?: Administracja, UBT ( Szybkie rozwiązywanie spraw ), i zwykli śmiertelnicy których można pozabijać i z nimi się pośmiać. ;)
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): 11 luty 2013
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Zwykły Deathrun bez gravity, skoków itd. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: TheMachwes
Co ci się podoba w naszej sieci?: Wszystko :) Administracja, atmosfera, pomocna dłoń "użytkowników" no naprawdę wszystko :).
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Gram tutaj od września 2014r. lub dłużej.
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Szczerze ? fajnie by było gdyby pojawił się na tej sieci serwer "Only surf ski 2" czy jak to tam :), a poza tym jest wszystko okej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: xKardzio
Co ci się podoba w naszej sieci?: Gracze, admini, atmosfera oraz DR CS:GO. :)
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Zacząłem pod koniec września. Przegranych mam 245.33 hr.
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Wszystko już jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: -ToJestSkill-
Co ci się podoba w naszej sieci?: Serwery/Forum/Miła Atmosfera/Porządni Admini,Moderatorzy,UBT :)
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): od 6 grudnia 2014 (Tak wiem mało) :D
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Może serwer DM ale na cs 1.6 :D Zawsze to jakas odmiana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Kryspi . !
Co ci się podoba w naszej sieci?: Przede wszystkim atmosfera jaka panuje na serwerze, świetna, czujna administracja.
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Gram na tej sieci od miesiąca około, ale konto mam od dziś ;) 
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Prawdę mówiąc to nic. Jest prawidłowo. =D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Nikotyna
Co ci się podoba w naszej sieci?: Wszystko, są rzeczy które się podobają jedne więcej drugie mniej, jednak nie ma chyba takiej rzeczy aby psuła pod jakimś względem sie, administracja porządna zawsze można prosić o pomoc i  w jakiś sposób jest ona dawana. Zgrany wmiare teamy adminów na serwerach jeden drugiemu pomaga nie "plują" sobie w twarz i ogólnie wszyscy są na takim miejscu na jakim powinnien być, nikt nie jest faworyzowany przez administracje i to jest +.
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Na forum ponad 2 lata juz nabiło na serwerach 1500 h+
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Serwery metina chciał bym tutaj kiedyś zobaczyć jednak wiem ze to nie możliwe, a reszta jest jak dla mnie jak w najlepszym porządku i nie wiem co by można bylo dodatkowo dodać na serwerownie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Shanell
Co ci się podoba w naszej sieci?: W sumie to nie wiem... Chyba wszystko, gra jest w porządku, panowie są ładni i spoko. :D Niczego tu nie brakuje xd Administracja jak najbardziej na + <3
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Od roku? Może tak będzie. ;d
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Zrobić coś z ts3 bo wieje nudą.

Edytowane przez Shanell
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Leilo <(^.^)>
Co ci się podoba w naszej sieci?: Najbardziej ze wszystkiego podoba mi się serwer bf2, a zwłaszcza po moim powrocie do gry, zaszło tam dużo zamian względem opiekuna i administracji. A także forum serwera poprawiło się na + :)
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): 20 sierpień 2014 :)
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Ts3 w 100% do ogarnięcia ponieważ strasznie mało jest tam ludzi, i to chyba tyle.

Edytowane przez leilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Cwaniaczek, kiedyś ziomm
Co ci się podoba w naszej sieci?: Hmmm, myślę, że chyba wszystko :D. Co by się nie działo można sobie pogadać z ludźmi nie tylko na forum czy serwerze, ale również na ts3 :). Atmosfera na forum jak i serwerze czy komunikatorze głosowym jest świetna i mam nadzieję, że nigdy się nie zmieni (no chyba, że na lepsze :) czego bardzo życzę sieci)
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Zaczynałem tak gdzieś przed listopadem 2012 roku. (8k+DM :D), oczywiście miałem chwilowe rozstanie :( no ale jestem i nie żałuję.
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Osobiście pragnę zobaczyć DIABLO 10k (nie NDM :P). No i oczywiście chciałbym wpisać w 2028 roku: www.forum.cs-classic.pl i widzieć nadal to co teraz :pije: (pacz "Co ci się podoba w naszej sieci?") :) tyle ode mnie :P.

Edytowane przez ziomm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: KoNdZi0
Co ci się podoba w naszej sieci?: Niesamowita atmosfera oraz wspaniali ludzie.
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Od września tak stale, bo wcześniej grałem, ale rzadko :D
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Więcej takich konkursów oraz chciałbym żeby to była najlepsza sieć serwerów Counter Strike w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: |ODS| Creative

Co ci się podoba w naszej

sieci?: To ze czasem nawet przy braku wiedzy powierzacie ludzia funkcje na serverach czy forum. Podoba mi sie administracja m.in. Pan Karol ktory zawsze znajdzie czas zeby odpowiedziec na masze czasami nie ogarniete czy zadawane po raz enty pytania. Podoba mi sie tu rowniez z powodu ciekawie rozwinietego sb (sam nie wchodze w rozmowy ale fajnie sie czasem czyta ;)).

Nie bede tu wymienial wszystkich rzeczy jakie sa na tej serverowni bo to byl mi zajelo pol dnia

Czas spędzonych na naszych

serwerach(od kiedy grasz): Gram od polowy sierpnia 2014. Godzinek bd mial ok 300 :3.

Co chciałbyś zmienić/zobaczyć

na naszej sieci?:Na pewno chcialbym zobaczyc jako ostatni server w cs'ie 1.6 #11 Cs-classic Dead Match.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: SkalnyPatataj
Co Ci się podoba na naszej sieci: Ludzie którzy tutaj grają, administracja, serwery, wygląd forum :)
Czas spędzony na naszych serwerach(od kiedy grasz): od  lipca 2013
Co chciałbyś zobaczyć/zmienić na naszych serwerach?: wydaje mi się, że nic nie trzeba tutaj zmieniać :) Wszystko jest okej

Edytowane przez SkalnyPatataj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:KropkA12
Co ci się podoba w naszej sieci?:Wszystko miła atmosfera,chęć pomocy innym ;)
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz):Od połowy maja 2014,a no forum od 8 października 2014 :D 
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?:Nic jest idealnie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: NaKashi
Co ci się podoba w naszej sieci?: miła atmosfera, pełne serwery :)
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): grałem na tej serwerowni 2013r. pod innym nickiem. Wróciłem znowu na ten serwer, lecz pod innym nickiem (10.03.2015r.)
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Nie trzeba nic zmieniać :) Jest OK!

Edytowane przez NaKashi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności