Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie The Monk


The Monk

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:The Monk
2. Imię:Dawid
3. Wiek: 17
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 8.5
5. Mikrofon(Tak/Nie) Nie
6. Składka(Tak/Nie): Tak
7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/The%20Monk/193.33.177.87:27051/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Gram w godzinach wieczornych/nocnych i rzadko  kiedy jest wtedy jakiś admin ostatnio serwer dobrze się rozwija i coraz częściej widuje nawet koło 10 graczy w godzinach nocnych i zazwyczaj są to nowi gracze a adminów wtedy nie ma często szkoda by było żeby gracze się zniechęcali wtedy przez bezkarnych cheaterów. A na co dzień chodzę do szkoły jak to w tym wieku a interesuję się dziewczynami ^^ i  sportem głownie MMA i parkour przez codzienne treningi mam czas wolny tylko po 20.
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): NIe
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: na tygodniu 2-4h w weekendy 3-6h
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: od 20 do zazwyczaj aż wyjdą wszyscy czyli czasem 22-23 a czasem 1 weekend tak samo może nie raz w dzień wejdę 
12. Staż w grze Counter Strike 1.6:  6 lat
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków):Nie

 

@Skiperek: tak masz racje i nie mam zastrzeżeń co do tego aby któryś z opiekunów to posprawdzał :)

@Skalny: troche bezsensu posty nabijać jak nie grasz u nas na serwie ale ok, dziękuje. Składkę zmieniłem a Steam nie musze mieć :) i nie każdy urodził się ideałem, żeby miał obcykany amx od dziudziulinka :) 

Edytowane przez The Monk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem Cię i nie wiem czy do końca przestrzegasz regulamin. Bym prosił opiekuna, aby to sprawdził. Często Cię widzę to jest na +

Wiek +

Będziesz nowy wiec opiekunowie Cię przeszkola ;) wiec nie wiem o co chodzi skalanemu a steam to też nie wiem o co mu też chodzi. Bo teraz steam tylko służy do szybkiego kontaktowania się z ludźmi którzy maja drewna ;) wiec jestem na tak ;) jeżeli byłeś przeciągu 2-4 dni temu banowany to jestem za okresem próbnym. Ale to opiekun sprawdzic , bo ja nie mam możliwość ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monk, pierwszy raz wbiles na serwer gdy ja grałem i jakoś w miarę rozmowa zaczęła się kleic, potem vipa uczyłem Cie jak odpalić xd jesteś ogarnięty i wgl może sobie poradzisz.. Okres próbny dwóch tygodni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh :D  nie wierze :D już się bałem, że się nie doczekam :D co do próbnego to ustala go któryś z opiekunów :) ja też jestem za okresem próbnym :) wymagania spełniasz, nie miałem z Tobą problemów no i idzie z Tobą pogadać :) gg masz obcykane z tego co zauważyłem :D zgłaszasz ćity i samego mnie prosisz o wicie na serwa :) no i nie ma problemu z nauka, w sensie co do samego admina jak i amx, także nauczę CIę co i jak a z mikrem to masz dziwną sprawę ale no :) ogólnie na tak jestem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym .

Malo cie widze na serwie ale jestes ogarniety .

Nie ma z toba zadnych problemow 

Edytowane przez NoMad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na WIELKIE TAK

 

Steam i amx to nie wszystko sam tak zaczynałem.

 

Jest ogarnięty

Wiek na +

 

Czyli nic innego jak go wziąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem i na TAK 


Składka +


Steam -


doświadczenie  -


Wiek +


GT+ 


Odkąd the monk gra na serwie ani razu nie widziałem żeby kogoś wyzywał itp :)


A więc kultura na wysokim poziomie++


 


I co z tego że nie był nigdy adminem w końcu musi być ten 1 raz :) 


 


Monk jak coś z chęcią ci pomogę :) Chociaż to nie jest trudne 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym, ponieważ:

rzadko widzę Cię na serwerze

wymagania spełnione

przyda się więcej adminów na serwerze więc może będzie grało mniej cheaterów.

 

 

Powodzenia życzę i pozdrawiam Pro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności