Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie - Conrado Moreno


krzysiek1894

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Conrado Moreno
2. Imię: Krzysiek
3. Wiek: 20
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 8/10
5. Mikrofon(Tak/Nie) Tak
6. Składka(Tak/Nie): Tak
7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Conrado%20Moreno/193.33.177.101:27156/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Mam 20 lat w Cs'a gram sporo bo ok. 3 lata na non-steamie i od konca grudnia 2009r na steamie. Skoro mam opisac siebie to ok :) lubie sluchac rocka i różnych jego "odmian". Skonczylem szkole, pracuje. Po małej przerwie wrocilem do csa bo po pracy nie ma co robic w domu, a do weekendu czasem długa droga takze musialem sobie znalezc jakies zajecie :) Staram sie być pomocny dlatego jezeli ktos o cos zapyta na serwerze próbuje pomoc. Dlaczego chce zostac adminem? Jest to ciekawe zajecie w tej grze, mam ponad dwu letni staz jako admin na serwerze pewnej sieci która juz jakiś czas nie istnieje. Chce pomóc jako admin, nie jest to dla mnie nic wyróżniającego, według mnie nadal jest sie graczem, a admin to zobowiązanie :)
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): STEAM_0:1:28753450
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: w tygodniu ok 4h w weekend od południa do max 19.00
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: dni robocze 17:00 - 22:00, weekend 14-19
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: prawie 8 lat
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Tak (ponad 2 lata jako admin)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak ale pod 1 warunkiem, musisz nadrobic posty/godziny na forum.

+aktywnosc

+steam

+Ogarniety

+zglasza na u@

Edytowane przez Umciaak *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesto jest na serwerze, zglasza cziterow i inne przewinienia, dodatkowo ma wysoki poziom umiejetnosci, a to jest wazne przy rozroznianiu dobrych graczy od tych z wh :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja decyzja podjeta tez jest na tak, chlopak bardzo aktywny, zglasza bardzo czesto czity xd choc czasem nie slusznie xD ale sie stara to jest +

-steam jest

-wiek tez

jak najbardziej na tak, powodzenia i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności