Jump to content

OGARNIJCIE SIE !!


VerooN !

Recommended Posts

Jprdl jak ja mam tu u was grać jeżeli ja bez przerwy dostaje ssy chociaż wiecie i tak że jestem czysty ! ile razy mam jeszcze wstawiać te ssy ??? codziennie mam nowe ! myślicie że to tak fajnie dzień w dzień wchodzić i prośby o UB pisać ... mam wyebane dzięki za gre i NARA !

Link to comment
Share on other sites

Z tego co mi wiadomo to admin ma prawo zrobić ss'y w każdej sytuacji gdy uzna, że gracz może być odpalony, ale jeżeli to jest prawda, że codziennie dostajesz ss'y to coś tutaj jest nie halo, według mnie to gracz który dostał więcej niż 5ss'ów nie powinien dostać kolejnych, tylko admin który ma podejrzenie, że gracz jest odpalony to powinien nagrać demko i je rozpisać i wstawić w dział antycheat,bo w przeciwnym razie robi on tylko robotę ubteam  ale to jest tylko moja opinia. Nie poddawaj się, nikt cię nie zmusza do grania tutaj, ale tez nikt nie wygania, zostań, jeżeli dostajesz ss'y od tego samego admina to zrób na niego skargę, bo coś jest nie tak (jak wyżej wymieniłem), bo to dziwne, skoro dostajesz któreś ss'y z kolei i nic, to admini powinni sobie ciebie odpuścić na jakiś czas. 

Edited by .Undisputed.
Link to comment
Share on other sites

no bo bardzo lubię tą serwerownie gram w cs'a ponad 3,5 roku i raczej trochę umiem grać ... a nie. Kiedy nie dostane UB z ss'ów to wejde pogram z 2 mapki i mam bana wstaw ssy na forum ... to jest nie normalne. A to że zgaduje gdzie jest ninja bo mam błyskawice, nawalam z niej gdzie popadnie i po piorunie już wiem w którą strone poleciał ... a oni od razu CZITER CZITER i ssy ... no bez przesady .. nie mam ochoty znów ! tych ss'ów wstawiać bo, przedwczoraj miałem , wczoraj miałem ... chcecie to popatrzcie. JA JESTEM CZYSTY ! 

 

 

Chociaż macie dowód na to że jestem czysty ...  : http://www72.zippyshare.com/v/9P8PN6hR/file.html

 

 

Mam nadzieje że to się więcej nie powtórzy jak dostane teraz UB :/ bo bardzo bym chciał jeszcze pograć tu.

Edited by VerooN !
Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze to wzór ... nie widzę go ...  :D.

Po drugie to spójrz czy to jeden admin cię banuje czy kilku. (jakbyś napisał poprawnie podanie to bym sprawdził, ale tak to nie znam twojego nicku:P)

Po trzecie uspokój się trochę, nie tylko ty coś takiego przeżywasz ... to nie koniec świata, wystarczy wyjaśnić tą sytuacje na spokojnie.

Jak sytuacje nadal będą się powtarzać to możesz napisać do opiekuna na PW/GG i wyjaśnić tą sprawę :).

Edited by ziomm
Link to comment
Share on other sites

mój nick to BENO :D administratorzy są różni ale dzień w dzień dostaje ssy .... i to jest troszkę irytujące. Co chyba mają konta na forum ? jeżeli tak to chyba mogą sprawdzić że ten i ten mieli ssy a nie dają ssy i mają to gdzieś ...

Najlepiej to było by pogadać na ts'ie a nie tu się rozpisywać ...

Edited by VerooN !
Link to comment
Share on other sites

Od dawna tak jest ze jak notorycznie ktos dostaje ssy od admina (tego samego) to on traci to stanowisko. Ma obowiazek wstawic demko (rozspisane) jesli uwaza ze gracz jest odpalony.

Edited by Damian? NL/PL
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

no i co to ma z tym wspólnego  ??  przecież wiem że tak nie wolno ponieważ sam byłem adminem przez długie kilka miesięcy :) i raczej nie czituje bo wiem jak to jest jak ktoś gra na czitach .

 

 

To jeżeli tak to niech admin wstawia demko :) bo jak widać ssy są czyste ....

Edited by VerooN !
Link to comment
Share on other sites

1. Brak wzoru skargi.

2. Sieć serwerów nie serwerownia.

3. Prośby o UB pisz w innym dziale.

4. Jak na razie stworzyłeś tylko 2 tematy ze swoimi screenami.

 

5. Do zamknięcia, a Ty VerooN stwórz:

 - prośbę o UB (jeśli masz kolejne ss) w odpowiednim dziale

 - skargę zgodną z obowiązującym wzorem na konkretnego admina

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy