Skocz do zawartości

Aktywnośc Administracji


Lato ~wOw~ [t]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Patrząc na niektóre z kresek adminów na GT Diablo, jestem po prostu zirytowany.

Oznajmiam, że każdy admin, który do następnej niedzieli ( tj. 29.03.2015 ) będzie miał przegranych mniej niż 40h to wyleci. Wymagam również od adminów gry w każdy dzień. W każdym dniu powinniście przegrac co najmniej 1 godzinę ( 60 minut ). Za tydzień w niedziele to też będę brał pod uwagę.

Gremlin - admin odebrany z miejsca.

Pozdrawiam.

GT DIABLO: http://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.199:27015

Edytowane przez Fakel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzasz trochę Fakel ? Naliczyłem 12 adminów a na chwilę obecną  9 chyba nie spełnia Twoich wymagań..

Nie, nie przesadzam. Nie będę trzymał w administracji kogoś kto ma przegrane nie całe 30h, od resetu minął prawie miesiąc..

Ja sam już nie gram 2 tygodnie bo nie mam czasu, a jakoś mam przegrane tyle co połowa adminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Właściciel

<strong class='bbc'>Automatycznie wygenerowana wiadomość.</strong><br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br /><strong class='bbc'>Powód:</strong> zamykam. Stary temat <br /><br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.<br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności