Skocz do zawartości

Nowa funkcja dla redaktorów


dzika ryba

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :D

Proponuję dodać możliwość edytowania postów użytkowników dla redaktora w dziale kąciku redaktorskiego.

 

Dlaczego?

 

-WYWIADY-

Jak się ktoś zapisuje to zazwyczaj redaktorzy "cytują", żeby odpowiedzieć na zgłoszenie użytkownika.

Zaoszczędziłoby to spamu, a te posty, które już są jako te odpowiedzi, zostałyby ukryte.

 

-RECENZJE-

Czasami ludzie wstawiający recenzje robią mnóstwo błędów, poprzez edycję redaktor mógłby to szybko poprawić,

żeby to jakoś ładniej wyglądało.

 

Myślę, że taka funkcja nie zaszkodzi (o ile jest to możliwe). Oczywiście nadużywanie tego i bezsensowne edytowanie to jakieś ostrzeżenie itd.

 

Co o tym myślicie?

Edytowane przez Mashiro *
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-WYWIADY-

Jak się ktoś zapisuje to zazwyczaj redaktorzy "cytują", żeby odpowiedzieć na zgłoszenie użytkownika. Zaoszczędziłoby to spamu, a te posty, które już są jako te odpowiedzi, zostałyby ukryte.

 

Zawsze możecie pisać na PRIV lub GG w sprawie terminu. Ale jak się da to czemu nie.

 

 

-RECENZJE-

Czasami ludzie wstawiający recenzje robią mnóstwo błędów, poprzez edycję redaktor mógłby to szybko poprawić, żeby to jakoś ładniej wyglądało.

 

 

Jestem przeciw ponieważ po to piszecie recenzję żebyśmy was poprawiali i uwidaczniali dla was wasze błędy.  Niech robią pomyłki, po to ten dział jest aby mogli się wypróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-WYWIADY-

Jak się ktoś zapisuje to zazwyczaj redaktorzy "cytują", żeby odpowiedzieć na zgłoszenie użytkownika.

Zaoszczędziłoby to spamu, a te posty, które już są jako te odpowiedzi, zostałyby ukryte.

 

 

Myślę że forum jest po to aby się wypowiadać więc co do tego jestem na nie.

Co do drugiej opcji myślę że jest to zbędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wywiadach jestem ZA bo to się przyda

- mniejszy spam

Ale w recenzjach jestem na NIE tak jak napisał Ciapak niech was poprawiają :D

 

 

Przepraszam :( źle zrozumiałem

Edytowane przez HiszpanskiTorreador
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wywiadach jestem ZA bo to się przyda

- mniejszy spam

Ale w recenzjach jestem na NIE tak jak napisał Ciapak niech was poprawiają :D

Nie nas poprawiają, tylko redaktorzy mieliby poprawiać recenzje użytkowników.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukrywanie cudzych błędów jest złe. Najlepiej je każdemu wypomnieć tak jak ja to robie Przykład   Jeżeli komuś wypomnisz to się nauczy a jak za niego poprawisz to nawet nie zauważy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już wszyscy wyżej wspomnieli wydaje mi się to zbędne, Kącik redaktorski jest taki jaki być powinien ^^

 

Jedyne co bym proponowała w nim, to jeden "dodatek: przy recenzjach - za recenzje skopiowaną z internetu warn dla użytkownika, który ją dodał. No bo w końcu wielu użytkowników wysila się, pisze to sami z siebie a inni pójdą na łatwizne "kopiuj + wklej"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jak chcesz kontrolować te "edycje"?

Jeżeli dodałbym taki coś, to wy odpowiadalibyście za posty, które edytujecie, czyli np: jeżeli edytujesz post użytkownika X, a ten post będzie łamał regulamin, to Ty otrzymasz warna, a nie ta osoba do której ten post należy, nawet jeżeli ta część wiadomości nie była pisana/edytowana przez ciebie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@-_-

Po prostu posty łamiące regulamin forum zostawałyby raportowane, a nie edytowane. Chodzi mi głównie o edycję w zgłoszeniach do wywiadów, chyba raczej nikt zgłaszając się nie łamie głównego regulaminu, a jak już to raporcik +ukrycie i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności