Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

[Problem] Nie działa mi latarka.


CiapatyMurwa

Recommended Posts

Tak sądziłem ale w propozycjach DD2 miał miejsce taki dialog:

 

JA: Powiedzcie mi czemu latarka została wyłączona? :D Byłbym za włączeniem :3

Rolooo: wydaje mi się że siwy wyłączył ale czemu to nie wiem

Siwy: co do latarki, ciapaty zbinduj sobie 'f' :D bo latarka działa, i jest nie wyłączona.

 

http://forum.cs-classic.pl/topic/17028-propozycje-only-dd2/page-43#entry200654

Link to comment
Share on other sites

Może, siwy jakoś to przeoczył, ale np. mi latarka również nie działa. 

Próbowałem bindować i nic, więc przypuszczam że to wina stoi po stronie serwera, a nie twojej Ciapek.

Jeśli chcesz sam spróbuj bind "f" "impulse 100"

Edited by Masek
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Wina serwera.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Link to comment
Share on other sites

  • Qesik unlocked this topic
  • Qesik locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy