Jump to content

Informacja dla Moderatorów Forum


Lato ~wOw~ [t]

Recommended Posts

Witam. Chciałbym się dowiedziec dlaczego Wy ( moderatorzy ) warnujecie ludzi za brak dwóch argumentów w podaniach na admina. Przecież regulamin został zmieniony już ładnych parę/naście dni temu. Każdy dostał automatyczną Prywatną Wiadomośc, informującą o zmianie regulaminu.

Od tamtej zmiany NIE MOŻECIE warnowac ludzi za brak dwóch argumentów w podaniach na admina. Jedynie wypowiedzi w podaniach na rangi wyższe - w dziale - Rekrutacja. ( Tylko tam mają dostęp GM, Administrator więc nie wasza działka )

27. Wypowiedzi w podaniach na moderatorów/grafików/redaktorów/UbTeam/Gamer mają być rzetelnie uzasadnione. Idiotyczne posty mogą zostać nagrodzone warnem. Rzetelnie uzasadniony post powinien zawierać 2 rzeczowe argumenty.

 

Proszę teraz o odkręcenie swoich błędów, nic innego nie zrobicie teraz - musicie podac -_- linki do profilu bądź linki warna do usunięcia.

Pozdrawiam.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Proponuję wyciągnąć konsekwencje w stosunku do tych moderatorów którzy dali warny za takie "przewinienia" ponieważ co by było gdyby ktoś zapłacił za odrobienie warna w przypadku gdy taki warn by tej osobie się nie należał? przykład skalnypatataj http://forum.cs-classic.pl/forum/37-odpracuj-warna/

Edited by .Undisputed.
Link to comment
Share on other sites

Szczerze powiedziawszy nie zauważyłem tej zmiany. Prosciej by było gdyby były wytłuszczone zmiany świeżo dodane aby po otrzymaniu wiadomosci bylo wiadomo co się zmieniło. 

 

Więc do zarzucenia sobie mam j3 warny ponieważ reszta zwarnowanych postów łamie:  "17. Posty, które ograniczać się będą do wypowiedzi 'tak' lub 'nie' będą karane warnem".

 

Teraz pytanie:

Czy post "jestem na tak" albo  "tak ale steam -" już nie łamie punktu "17. Posty, które ograniczać się będą do wypowiedzi 'tak' lub 'nie' będą karane warnem"?

 

Czy wystarczy taka mała dopiska by już odhaczyć łamanie? :3

Według mnie pierwszy złamał reg, drugi według mnie jest rozpisany na pozór ale powiedzcie mi ;3

Link to comment
Share on other sites

Ja od tego czasu chyba nikomu nie dałem warna za brak 2 arg. Wyraznie czytałem.

Edited by Omega *
Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem jak któryś z modków mógł nie zauważyć takiej zmiany. Ja przykładowo po otrzymaniu wiadomości przeczytałam jeszcze raz regulamin i dla mnie wszystko było jasne. Jaki wniosek? Ciapaty, albo nie przeczytałeś po zmianie, albo jeszcze przed nią dobrze regulaminu nie znałeś. 

 

No niby punkty nie zostały pogrubione, ale logicznie myśląc, to 1/3 musiałaby zostać wytłuszczona xd

Proponuję, żeby następnym razem uniknąć takich sytuacji, to przy powiadamianiu o zmianie w regulaminach, można podać chociaż numery zmienionych punkcików, bo jak widać ktoś ma z tym problem xdd

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Root

Jeżeli będzie kolejna zmiana w regulaminie, to pewnie obejmie całość, a nie kilka podpunktów.

 

Wyjaśnione, zamykam. Mam nadzieję, że nie będzie już problemów.

Link to comment
Share on other sites

  • -_- unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy