Skocz do zawartości

Informacja dla Moderatorów Forum


Lato ~wOw~ [t]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym się dowiedziec dlaczego Wy ( moderatorzy ) warnujecie ludzi za brak dwóch argumentów w podaniach na admina. Przecież regulamin został zmieniony już ładnych parę/naście dni temu. Każdy dostał automatyczną Prywatną Wiadomośc, informującą o zmianie regulaminu.

Od tamtej zmiany NIE MOŻECIE warnowac ludzi za brak dwóch argumentów w podaniach na admina. Jedynie wypowiedzi w podaniach na rangi wyższe - w dziale - Rekrutacja. ( Tylko tam mają dostęp GM, Administrator więc nie wasza działka )

27. Wypowiedzi w podaniach na moderatorów/grafików/redaktorów/UbTeam/Gamer mają być rzetelnie uzasadnione. Idiotyczne posty mogą zostać nagrodzone warnem. Rzetelnie uzasadniony post powinien zawierać 2 rzeczowe argumenty.

 

Proszę teraz o odkręcenie swoich błędów, nic innego nie zrobicie teraz - musicie podac -_- linki do profilu bądź linki warna do usunięcia.

Pozdrawiam.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wyciągnąć konsekwencje w stosunku do tych moderatorów którzy dali warny za takie "przewinienia" ponieważ co by było gdyby ktoś zapłacił za odrobienie warna w przypadku gdy taki warn by tej osobie się nie należał? przykład skalnypatataj http://forum.cs-classic.pl/forum/37-odpracuj-warna/

Edytowane przez .Undisputed.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy nie zauważyłem tej zmiany. Prosciej by było gdyby były wytłuszczone zmiany świeżo dodane aby po otrzymaniu wiadomosci bylo wiadomo co się zmieniło. 

 

Więc do zarzucenia sobie mam j3 warny ponieważ reszta zwarnowanych postów łamie:  "17. Posty, które ograniczać się będą do wypowiedzi 'tak' lub 'nie' będą karane warnem".

 

Teraz pytanie:

Czy post "jestem na tak" albo  "tak ale steam -" już nie łamie punktu "17. Posty, które ograniczać się będą do wypowiedzi 'tak' lub 'nie' będą karane warnem"?

 

Czy wystarczy taka mała dopiska by już odhaczyć łamanie? :3

Według mnie pierwszy złamał reg, drugi według mnie jest rozpisany na pozór ale powiedzcie mi ;3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od tego czasu chyba nikomu nie dałem warna za brak 2 arg. Wyraznie czytałem.

Edytowane przez Omega *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak któryś z modków mógł nie zauważyć takiej zmiany. Ja przykładowo po otrzymaniu wiadomości przeczytałam jeszcze raz regulamin i dla mnie wszystko było jasne. Jaki wniosek? Ciapaty, albo nie przeczytałeś po zmianie, albo jeszcze przed nią dobrze regulaminu nie znałeś. 

 

No niby punkty nie zostały pogrubione, ale logicznie myśląc, to 1/3 musiałaby zostać wytłuszczona xd

Proponuję, żeby następnym razem uniknąć takich sytuacji, to przy powiadamianiu o zmianie w regulaminach, można podać chociaż numery zmienionych punkcików, bo jak widać ktoś ma z tym problem xdd

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jeżeli będzie kolejna zmiana w regulaminie, to pewnie obejmie całość, a nie kilka podpunktów.

 

Wyjaśnione, zamykam. Mam nadzieję, że nie będzie już problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności