Jump to content

Zbyt mocna klasa


Rotmistrz

Recommended Posts

Klasa mag w nowym sezonie jest zbyt mocna kula zadaja 1,5 x int + 65 przy 100 int zadaje ponad 200 hp przez co większość ludzi nawet przy pełnej sile jest na hita. Zamraża przeciwnika przez co dużo łatwiej trafić a wręcz nie ma problemu z trafieniem. Int powinnien być zmniejszony i tak jak inne klasy chociażby z piorunem brać max po 160 hp. Taki demonolog ma 165 max a sluga 150.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dokładnie jak powiedział rotmistrz klasa mag  jest zbyt mocna poczym jak cie zamrozi walnie rakiete i nima nikt szans, Popieram zmienic tak jak powiedział rotmistrz.

Link to comment
Share on other sites

tylko nie zapominajcie że jak mag nie zamrozi to musi jakoś tą kulką przycelować a ona wolno leci. piorun sam strzela, nawet jeśli nie zobaczysz przeciwnika

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem powinno zostać jak jest, od kuli można czasem uciec.. i jeśli mag daje sobie max w inta no to dostaje jedną banie i gleba także.. coś za coś.

Porównanie kuli maga do pioruna demonologa tak jak wspomniał Izako jest nie na miejscu, piorunem można walić na oślep więc logiczne jest, że wali mniej. 

Link to comment
Share on other sites

Ja bym teżzmniejszył dmg z tej kuli, bo gdy dochodzi do zwarcia pomiędzy Magiem a np. Paladynem, to w krotkim zwarciu mag zamro da kulka która poleci mniej niz sekunda ( strzelaja sie w krótkiej odległości) To na 100000% nie ma szans chyba że paladyn ma full HP rune i jakiś tam item :P, co się zdarza rzadko.

Link to comment
Share on other sites

Witam. 

Moim skromnym zdaniem można by może minimalnie zmniejszyć dmg ale i nie trzeba gdyż łatwo jest ominąć tą kulę skacząc albo kucając a wiadomo że w zwarciu nie ma się szans chyba że jesteś szybszy i zabijesz go HS . Każda klasa ma jakieś lepsze lub słabsze strony. 

Pozdrawiam.! GANG ALBANI ! 

 

Link to comment
Share on other sites

dla mnie tez jest za mocna ja musze idealnie trafic zeby kogos zabic a te badziewie bije jak granat i padasz nawet jak sporo od ciebie wybucha

Link to comment
Share on other sites

wcale nie jest łatwo ją ominąć przeskoczysz ją jak leci z bardzo daleka a tak to nie ma szans. To się udaje bardzo rzadko. Przycelować kulą.. wcale to nie jest takie ciężkie bo szybko leci tylko się wydaje że tak nie jest. Kolejny argument  o pełenej inteligencji w obecnym sezonie też jest słaby. Bo na takim 30+ lv oprócz full int daje sobie też dośc dużo siły i nie pada od jednej głowy jak wiele mówi. Dlatego wszystkie argumenty że ciężko trafić itd. są słabe. Postuluję zmniejszenie dmg do 160-180 max . Klasy w tym sezonie są nie wyrównane i tyle...

Link to comment
Share on other sites

 Postuluję zmniejszenie dmg do 160-180 max . Klasy w tym sezonie są nie wyrównane i tyle...

dobrze.. to co z demonologiem, który może "skanować" piorunem i ma bić tyle samo ? 

Link to comment
Share on other sites

Klasy w tym sezonie są nie wyrównane i tyle...

Ahh te twoje hejty co do tego sezonu. Dziwne, że z klasami nic nie było ruszane tylko siewca polepszony, pustoszyciel. I drobne poprawki przy klasach.

Więc nie gadaj głupot. Po prostu teraz więcej statystyk dostajemy i się szybciej maxuje staty. Co do tematu to pewnie coś zmienimy z inteligencją.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja wiem o tym, że DMG jest mniejsze niż w tamtym sezonie, z jakieg powodu? Tego nie wiemy i się nie dowiemy, bo byśmy serwer musieli przywrócic do poprzedniej wersji i po kolei dodawac i sprawdzac wszystko, więc nie mamy po prostu takiej możliwości. Bo przyczyny od tak nie znajdziemy.

Edited by Fakel
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • Root

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Zamykam. Stary temat

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy