Skocz do zawartości

Propozycja


Jinner Concury`

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Proponuję wcielić w to forum coś takiego jak testy dla składających podanie na UBTeaM.
Zawsze jest to jakaś pewność, że nie przyjmuje się w szeregi byle kogo. Proponuję także podział rangi UBTeaM na Anty Cheat [ranga do zgłoszeń] gdyż nie każdy może mieć oko do screenów ale za to oko do demek. Proponuję także, żebym tym naczelnym/sprawdzającym była Natalja, która jak każdy wie radzi sobie znakomicie na swoim miejscu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na jedną propozycję sporo chcesz zmieniać, ja nie widzę większego sensu w rozbijaniu jednej rangi na kilka mniejszych dlaczego? - Jeśli ktoś nie jest pewny swojej decyzji (przynajmniej tak było dawniej) prosi drugą osobę o sprawdzenie tego samego demka / ssów. A jeśli już chodzi o sam wybór osób do tej rangi to moim zdaniem testy takich osób są bezsensu jeśli ktoś nie miał doczynienia z tym widać to odrazu w podaniu a druga sprawa nauka jest najlepsza podczas praktyki także eliminowanie osób które mają potencjał na starcie dobre nie jest :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do drugiej Twojej wypowiedzi Rybak mogę się zgodzić, ale 1 jest dalej nie zbyt wytłumaczona, umiejętności właściwie dzielą się tak jak już wyżej pisałem na rozpatrywanie demek oraz rozpatrywanie ss'ów.
Moim zdaniem rozbicie tej rangi byłoby dobrym sposobem, myślę że i nawet zachęcającym choć poczekam na więcej wypowiedzi w obu tematach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co robić burdel na siłę? przecież UBT stoi dobrze ci co mają dostać bana to i tak dostają a ci, którzy są "czyści" to ub dostają i to w dość szybkim czasie, a więc nie uważam aby jakaś zmiana w tym dziale miałaby coś wnieść czy się przydać... na nie, ale chyba największe zdanie powinni mieć sami członkowie UBT i Administrator w tym dziale, bo to oni wiedzą najlepiej czego im trzeba a czego nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zbędne. Członek UBT powinien potrafić poprawnie odczytywać SS'y jak i porządnie rozpatrywać demka. Po za tym, ekipa z UBT szybko i skutecznie sobie z obowiązkami radzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dany użytkownik  nie zna się na tym i ma zerowe pojęcie na team UBTeam to albo sie szkoli i następnie pisze podanie lub nic nie robi i nie pisze podania. Wiec co do propozycji jestem na nie nasz ubteam doskonale sobie radzi.

Edytowane przez Omega *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ja myślałem nad sprawdzaniem osób, które składają podanie, ale na razie nie przypominam sobie większych wpadek ze strony UbTeam, więc chyba nie jest z nimi źle.

Podzielenie na zgłaszanie cziterów i prośby o UB jest bezsensu, bo jak jeszcze dojdzie sourcebans niedługo, to będą już problemy z pilnowaniem tego wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności