Skocz do zawartości

[Propozycja]Napis "edytowano"


CiapatyMurwa

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie i propozycja. Czy nie dałoby się zrobić aby nie było tego napisu "Edytowano przez..." albo chociaż pytanie "Czy chcesz dodać komunikat z datą edycji?"

Uważam, że to psuje wygląd poradników, recenzji i wielu innych postów :D

 

 

ivl26r.png

 

 

 

 

 

Przy okazji zapraszam do czytania recenzji ze screena: http://forum.cs-classic.pl/topic/33646-kamerdyner-recenzja-by-ciapatymurwa/#entry204190

Edytowane przez CiapatyMurwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem przydałaby się opcja wyłączenia tego ustrojstwa. Faktycznie może to delikatnie przeszkadzać.  <_< Edytowane przez Dyzson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też jestem za, ponieważ czy regulamin, czy coś takiego poważniejszego jak jest to to troszkę szpeci wygląd :/ no i kurcze nie jest to potrzebne jakoś specjalnie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na białym tle to ładnie wygląda [pamiętajcie, że biały skin to jest ten główny] nie zmieniałbym tego dla białego skinu ewentualnie na czarnym skinie można by jakoś to "zmienić" żeby wyglądało ładniej [o ile się da].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio proponujesz swoją recenzję w propozycji....?

 

Bardziej podobałaby mi się możliwość wpisywania powodu edycji, jak moderator :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co to?

 

To wcale nie jest brzydkie, a nawet jeśli to co z tego?

 

Poza tym ta informacja o edycji posta się niejednokrotnie przydaje, a jak się to wyłączy, to np można w konia zrobić, na przykładzie odpowiedzi w konkursach itd itd

 

nie popieram xddddd

 

@Ciapaty nizej

No juz lecą robic screeny za kazdym razem przy takiej sytuacji xD

Propozycja nie powinna przejsc i tyle :D

Edytowane przez Mashiro *
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Mashiro *

 

Często się przydaje. Mi chociażby ostatnio pomogło to, czy nikt sobie po rozwiązaniu konkursu i nie zablokowaniu tematu nie edytował odpowiedzi, że "niby" był wcześniej.

+ przydaje mi się do moich tematów, które stale edytuje i dodaje nowe informacje, zawsze wiem kiedy ostatnio dokładnie edytowałem i co.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich rzeczy można się wystrzec zwykłym screenshotem :3

Po co mam robić screeny skoro mam gotową opcje na forum? Jeszcze brakuje, żebym nie miał co robić tylko śmiecić sobie screenami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy się da? oczywiście że się da zmienić "ale" po co? czasem są takie posty które wymagają edycji a nawet i poradniki, recenzje którymi się argumentujesz. Dlaczego ? bo inni użytkownicy widzą wtedy czy autor tematu aktualizował swój poradnik jeśli coś się np. zmieniło lub coś dodano w danej grze czyli mają świadomość tego że jest coś aktualne. Przykładowo jakiś poradnik został stworzony rok temu ale aktualizacja była kilka dni temu bo widać kiedy autor edytował posta, owszem autor może napisać "aktualizacja : xx.xx.xxxx" "ale" taki ładny komunikat o edycji bardziej wpada w oczy. ^^ więc osobiście uważam że jest to wręcz potrzebne tak samo jak to krócej opisała Mashiro*

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy się da? oczywiście że się da zmienić "ale" po co? czasem są takie posty które wymagają edycji a nawet i poradniki, recenzje którymi się argumentujesz. Dlaczego ? bo inni użytkownicy widzą wtedy czy autor tematu aktualizował swój poradnik jeśli coś się np. zmieniło lub coś dodano w danej grze czyli mają świadomość tego że jest coś aktualne. Przykładowo jakiś poradnik został stworzony rok temu ale aktualizacja była kilka dni temu bo widać kiedy autor edytował posta, owszem autor może napisać "aktualizacja : xx.xx.xxxx" "ale" taki ładny komunikat o edycji bardziej wpada w oczy. ^^ więc osobiście uważam że jest to wręcz potrzebne tak samo jak to krócej opisała Mashiro*

 

 

 

To by rozwiązało wszystkie spory Rybko :D Tylko czy taki komunikat może być opcjonalny?

albo chociaż pytanie "Czy chcesz dodać komunikat z datą edycji?"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na czarnym skinie można by jakoś to "zmienić" żeby wyglądało ładniej [o ile się da].

Czarny styl nie będzie zmieniany. ( Była o tym mowa )

 

Co do tej edycji, mi to nie robi jakoś większej różnicy, a tym bardziej mi to nie przeszkadza.

Edytowane przez Fakel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo wylaczyc to chociasz w dziale z poradnikami . skoro wam tak przeszkadza ale w innych działach niech zostanie .

Jaki to ma sens?

W poradnikach też się to przydaje, a poza tym to nie jest żadna fajna opcja, ale mi to upiększenie i atrakcja, no naprawde xd

 

Jak komuś to nie pasuje, to niech sobie zmieni skin na biały, wtedy wygląda ładnie

Wątpie, żeby zostało to zmienione, bo tobie się nie podoba jak edytujesz recenzję xD

To naprawdę te info się przydaje, chociażby nawet w podaniach itd, autor może edytować jakąś treść, a później się wyprzeć tego itd.

Jednym słowem jeszcze raz ZBĘDNE :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydaję się też w innych tematach. Wolę wyraźnie widzieć, że ktoś np. Edytował swój post w propozycjach. Na białym tle mi to w ogóle nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja propozycja nie została przyjęta.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności